Важливо

Гороскоп Собака на 2019 рік (вогненний, водний, дерев’яний, металевий, земляний)

Гороскоп Собака на 2019 рік (вогненний, водний, дерев'яний, металевий, земляний)

Удача буде простувати за Собакою по п’ятах, якщо вона в потрібній кількості проявить свою щедрість і добродушність. Тільки не намагайтеся осягнути неосяжне і роздаровувати свої почуття всім підряд. Гороскоп на 2019 рік Собаці пророкує благополучний період, але для досягнення цілей потрібно неабияк попрацювати.

Тоді не потрібно буде голодувати, і просити допомоги. Навпаки, Свиня (Кабан) візьме над вами опікунство і віддасть по заслугах за проведену роботу. Собаці треба бути щедрим на любов і гроші, особливо, якщо все це буде потрібно близьким людям. Життя стане яскравішим і перспективніше, коли ви самі спробуєте розмалювати у її соковиті тони.

Гороскоп на 2019 рік Собаці обіцяє довгоочікувану і взаємну любов. І нічого придумувати для зваблювання обранця не потрібно, адже почуття буде щирим і міцним. Але, якщо не станете ігнорувати мудрі поради Свині (Кабана), то особисте життя влаштуватися по вищому розряду. Суперники і заздрісники будуть лікті кусати, та пізно. Собака вирішила і зробила! У сенсі, організувала весільне торжество в самому шикарному ресторані міста. Серед гостей впливові люди, родичі і найкращі друзі. До кінця 2019 року подбайте про розширення житла, адже очікується поповнення в сімействі.

Собака схопиться за голову – скільки на все це потрібно фінансово?! Не хвилюйтеся, Свиня (Кабан) допоможе, чим може. Ну, і на тарілочці принесе вам вдалий лотерейний квиток, головне, не забудьте перевірити числа. Гороскоп на 2019 рік Собаці рекомендує укладати контракти і їздити у відрядження. Якщо будуть потрібні капіталовкладення, то тут без допомоги юриста не обійтися. Спочатку проконсультуйтеся з ним, а потім відкривайте свій бізнес. Витрачати грошики, звичайно ж, приємно, але загрожує серйозними збитками. Краще Собаці відкласти велику суму на відпустку, щоб поїхати в середині літа до теплого і вабить моря.

гороскоп собака 2019Гороскоп на 2019 рік Собака Вогняна

1946, 2006 роки народження

Гороскоп на 2019 рік Собаці Вогненної пророкує веселий час, коли розваг та світських вечірок буде безліч. Головне, що вам все це дуже подобається, та й роботі нітрохи не заважає. Але врахуйте, що такі сюрпризи долі можуть швидко зникнути, тому не розчаруйте Свині (Кабана) і знайдіть вигідну справу. Тоді і кар’єра піде на зліт і грошей додасться. Талановита від природи Собака Вогняна розгорне таку бурхливу діяльність, що зможе впровадити свої ідеї в будь-який творчий проект. Хочеться писати картини маслом? У вас вийде. Співати, як Челентано? І це вам під силу.

У любові Собаці Вогненної потрібно проявити не тільки здатності дивувати і підкорювати, але і багатий досвід. Звичайно ж, розповідати на всіх перехрестях про своїх численних романах не слід, а от виправити помилки минулого можна. Гороскоп на 2019 рік Собаці Вогненної радить частіше звертатися до інтуїції, щоб не пропустити повз надійного партнера. До речі, чуття у вас на любов відмінне. У сімейному житті у Собаки буде все – сварки, примирення, пристрасть і сумніви. Але, якщо стати відвертіше з чоловіком, то всі перешкоди долаються. Ви ж вступили в шлюб не для того, щоб через пару років його зруйнувати? Причому, з-за нісенітниці і банальні ревнощі.

Гороскоп на 2019 рік Собаці Вогненної рекомендує бути щедрою, а не трястися за кожен рубль. Тільки знайте міру в покупках і розвагах, а також заздалегідь продумуйте, куди вигідніше вкласти гроші. Свиня (Кабан) особисто принесе вам глобус світу, щоб ви вибрали країну, де можна приємно і економно відпочити. Ось тільки надмірна щедрість може Вогненної Собаки піти на шкоду. Якщо ви почнете роздавати фінанси в борг нужденним товаришам і бідним знайомим, то скоро самі залишитеся без засобів існування.

гороскоп 2019 собакаГороскоп на 2019 рік Собака Водяна

1922, 1982 роки народження

Якщо глибше пірнути, то можна знайти не тільки перлів, а й скарб із золотими монетами. Значить, Собаці Водяній слід стати аквалангістом, щоб не упустити можливості на успіх. Головне, більше довіряти інтуїції, не підписувати документи без попередньої консультації з юристом і подружитися зі Свині (Кабана). Гороскоп на 2019 рік Собаці Водяній передбачає високий авторитет навіть серед тих, хто вже давно красується на вершині кар’єрної гори. Будьте на людях, спілкуйтеся активно і проявляйте свої творчі таланти. Вони стануть в нагоді в будь-якій сфері діяльності – від технічної до політичної.

Любовна сфера у Собаки Водяній буде наповнена емоціями і пристрастю до межі. Не дивно, адже шанувальники оточують з усіх боків. Можливо, що ви закохаєтесь в людину і відразу вирішили узаконити відносини. Свиня (Кабан) навіть не встигне вас застерегти від такого відповідального кроку. Ви, як кажуть, самі собі на умі. Гороскоп на 2019 рік Собаці Водяний, у якої є сім’я, рекомендує терміново розширювати житло. Якщо у вас вже відкладені гроші на таке масштабне придбання, як нова квартира, то сміливо купуйте. Самі побачите, як відносини з чоловіком стануть міцнішими і заграють яскравими фарбами.

Гороскоп на 2019 рік Собаці Водяній пророкує благополуччя в матеріальному плані. Фінанси легко не даються, ви в курсі, тому доведеться працювати за п’ятьох. Але у вас є нюх на гроші, значить, з кризових ситуацій вихід обов’язково знайдете. Розумова праця виявиться в 2019 році особливо перспективним і прибутковим. Тільки не ризикуйте по дурницях, не давайте в борг і не беріть кредит за великий процент. І ще цінну пораду – обережніше поводьтеся з конкурентами. Особливо, якщо захочете підписати контракт. Вигідні угоди і надійні партнери самі знайдуть Собаку Водяну.

собака гороскоп 2019Гороскоп на 2019 рік Собаки Дерев’яної

1934, 1994 років народження

Собака Дерев’яна в 2019 році буде мріяти про «золотому ключику», яким можна відкрити всі заповітні дверцята до успіху. Але це тільки в казці буває, врахуйте. У реальному житті Свиня (Кабан) радить вам більше працювати, докладати зусиль і багатий професійний досвід. Конкуренти вам не страшні, адже ви такий впевнений і самодостатній. Гороскоп на 2019 рік Собаці Дерев’яної рекомендує мовчати про своїх геніальних ідей. Інакше, заздрісники швидко зметикують, як їх вдало реалізувати. Творчі шедеври, навпаки, нехай буде на видноті. Тоді влітку ви підніметеся на верхівку кар’єри і отримаєте в нагороду мішок з грошима.

В особистому житті все залежить тільки від вас. Точніше, від ініціативи та романтичного настрою Собаки Дерев’яною. Всіх підряд охмуряти не потрібно, інакше пропустите самого симпатичного і розумного обранця. Гороскоп на 2019 рік Собаці Дерев’яної пророкує любов з першого погляду, але вона трапиться в поїздці. Менше реагуйте на компліменти від незнайомців, вони можуть лестити, переслідуючи свої корисливі плани. У сімейних пар все піде, як по плану. Народження дитини, переїзд в приватний будинок і капітальний ремонт. Взагалі, всі бажання збудуться, якщо на домогосподарку і няньку запросіть Свині (Кабана).

Грошова ситуація не ідеальна, але стабільна. Ось тільки про свій зовнішній вигляд не забувайте, адже ви тепер начальник рекламного відділу. Або директор пташиної фабрики? Коротше, відповідні посади та оновлювати гардероб. Гороскоп на 2019 рік Собаці Дерев’яної передбачає регулярний достаток. Правда, фінанси так само стрімко витікати, але це нормальне явище. Знайдіть містечко надійніше і посадіть фінансове дерево, яке дасть урожай з великих купюр. Бажано, стодоларових.

собака гороскоп 2019Гороскоп на 2019 рік Собака Земляна

1958, 2018 роки народження

Собака Земляна не просто подружиться, а по-справжньому зрідниться з господинею 2019 року Свині (Кабана). Про таких безхмарних відносинах можна тільки мріяти. Тепер у вас і гідна посада і зарплата вище середнього, і перспективи на майбутнє. Можлива зустріч з людиною, який допоможе вам відкрити свій бізнес. Гороскоп на 2019 рік Собаці Земляний обіцяє абсолютно нову сферу діяльності, де можна проявити всі свої природні таланти. Ви навіть зможете зібрати свою команду, завдяки якій, робота почне приносити добрі плоди. Навіть конкуренти будуть просити у вас мудрого ради, а не влаштовувати за звичкою підступи.

Гороскоп на 2019 рік Собаці Земляний обіцяє прекрасний період в любові, але всі складні ситуації доведеться вирішувати оперативно і самостійно. Не грайте почуттями, навіть якщо захочеться комусь із шанувальників помститися і зіпсувати особисте життя. Свиня (Кабан) радить поглянути всередину себе, що стати розумніше і більш чуйні до обранця. Якщо побачення, то романтичне і з квітами, а якщо поїздка, то в найкращу країну світу. Сімейної Собаці Земляний потрібно теж злегка змінити тактику поведінки з чоловіком. Тоді всі бажання здійсняться, як за помахом чарівної палички. Мрієте про продовження роду? Ну, тоді більше приділяйте уваги коханій людині.
.
Фінансові справи підуть вгору, якщо Собака Земляна почне свій бізнес і візьме кредит у банку. Не бійтеся, що не віддасте, Свиня (Кабан) обіцяє стабільний заробіток і премію. Тільки заздалегідь розплануйте свій бюджет, а також відкладіть частину коштів на найнеобхідніші потреби. Гороскоп на 2019 рік Собаці Земляний пророкує приємний відпочинок у літній період. Ви будете ніжитися на пляжі, а фінанси «працювати» на вашу перспективу. Акуратніше з малознайомими особами, які обіцяють дуже багато. Серед них можуть виявитися аферисти та шахраї. Ви ж не хочете втратити все, що надбали чесною і наполегливою працею?

гороскоп собака 2019Гороскоп на 2019 рік Собаки Металевої

1970 рік народження

Гороскоп на 2019 рік Собаці Металевої обіцяє не просто золоту, а платинову життя. Все настільки добре складеться в роботі, любові та фінансах, що можна не звертати уваги на дрібні негаразди. Від конкурентів, звичайно ж, можна очікувати, але Свиня (Кабан) встане на захист ваших інтересів і грандіозних планів. Творчі проекти особливо успішно реалізуються в 2019 році. Хоча, витратитися на них доведеться неабияк. Якщо заручіться підтримкою впливових осіб, то ніякі бурі і перешкоди вам не страшні. Навпаки, суцільні досягнення та вигідні контракти.

Гороскоп на 2019 рік Собаці Металевої радить не пропускати жодного масового заходу – розважального та соціального. Є шанс зустріти свою «другу половинку», з якої ви проживете довго і щасливо. До речі, серед шанувальників виявляться навіть ті, хто буде обдаровувати вас найдорожчими презентами – яхтою, машиною і квартирою. Але Свиня (Кабан) радить все-таки бути не меркантильною, а чуттєвої. Справжня любов ні за які гроші не продається, так адже? У сімейної Собаки Металевої очікується народження дитини – незабутня подія в житті. Турбот додатися, але і щастя стане ще відчутнішою і яскравіше.

Отже, як йдуть справи в матеріальній сфері? Гороскоп на 2019 рік Собаці Металевої передбачає хороший достаток, але економити доведеться постійно. Тим більше, якщо ви плануєте великі покупки – для сім’ї та дому. Фінанси надходять запити зростають, тому додаткова робота не завадить. Можете працювати вдома в інтернеті, або влаштуватися сторожем в найближчий дитячий садок. До речі, а особистий бізнес хіба не приносить прибуток? Значить, відкладайте гроші на морську подорож. Влітку вам «світить» відпустку, ось і подумайте заздалегідь, куди відправитися відпочивати – на Карибські острови або в село до тітоньки.

собака гороскоп 2019Гороскоп 2019 Собака по знаках зодіаку

Гороскоп Собака – Овен на 2019 рік

Гороскоп Собаці передбачає у всіх сферах життя «зелене» світло. Не поспішайте радіти заздалегідь, інакше себе сглазите. Головне, не сидіть вдома, не сумуйте і активно працюєте. Можливі знайомства з багатими і відомими людьми, а також зустріч зі справжньою любов’ю. У 2019 році Собаці-Овну можна займатися всім, що хочеться, лише б не на шкоду оточуючим людям і власних перспектив.

Гороскоп Собака – Телець на 2019 рік

Гороскоп Собаці на 2019 рік обіцяє море перспектив, яскравих змін і романтичний настрій. Пам’ятайте, ви мріяли про новій квартирі? Так от, отримуйте від неї ключі. Свиня (Кабан) навіть машину до вашого дому підігнала – червону останньої моделі. Головне, щоб Собака-Тілець в 2019 році не зазналася від звалилися на неї благ. Якщо зустрінете «своєї» людини, то терміново ведіть його під вінець. Весільні клопоти будуть дуже приємними.

Гороскоп на 2019 рік Собака – Близнюки

Гороскоп Собаці на 2019 рік радить відкрити свій бізнес, щоб ні про кого не залежати і зміцнити фінансове становище. В якому саме напрямку ви виявите комерційну жилку, вирішуйте самі. Головне, щоб заняття було не в тягар, а в радість. Ну, і гроші приносило. Собаці-Близнюка в 2019 році невдячно скаржитися на долю і в любовній сфері. Незабутнє романтичне знайомство вас чекає в далекій дорозі.

Гороскоп Собака – Рак на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Собаці рекомендує бути ініціативнішими, щоб довести свої таланти всіх, хто сумнівається. Ви бадьорі, веселі і, головне, готові взятися за будь-яку роботу, що ще потрібно? Свиня (Кабан) радить бути обачнішими, адже навколо багато конкурентів і заздрісників. З фінансами все гаразд, а от вкласти їх Собаці-Раку в 2019 році краще в облаштування будинку. Капітальний ремонт і нові меблі – те, що потрібно.

Гороскоп Собака – Лев на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Собаці пророкує незліченна кількість вигідних пропозицій, які краще розкласти по кісточках. Нічого не підписуйте без попереднього обговорення зі Свині (Кабана). У сімейному житті у Собаки-Лева в 2019 році очікується не тільки народження дитини, але і розширення житла. Вистачить вже тулитися разом з бабусями і тітоньки. Пора і про своєму великому будинку подумати.

Гороскоп на 2019 рік Собака – Діва

Гороскоп Собаці на 2019 рік обіцяє безліч приємних сюрпризів, як у робочому, так і в любовній сфері. Несподіване багатство, практично, повалить вас з ніг. Такої кількості грошей ви ніколи і не бачили. Скажіть спасибі Свині (Кабана), яка знайшла для вас прибуткову та цікаву роботу. Собака-Діва в 2019 році буде часто їздити по всьому світу, тому привід для відпочинку знайдеться. Ну, і для зустрічі з «другою половинкою».

Гороскоп Собака – Ваги на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Собаці радить серйозно подумати про приватному будинку або дачній ділянці. Не набридло вам тіснитися в квартирі? Адже на свіжому повітрі і в саду-городі буде набагато краще. Тут вам і картопелька своя, і фрукти з дерева і свіжовичавлений овочевий сік. Ну, а з приводу особистого життя не переживайте. Собака-Ваги в 2019 році збереже теплі і міцні відносини з людиною, з яким вже давно живе разом.

Гороскоп на 2019 рік Собака – Скорпіон

Гороскоп Собаці на 2019 рік обіцяє зліт кар’єри, та такий, що конкуренти будуть від страху і неспроможності бігти в різні боки. Природно, грошова ситуація покращиться, що дозволить здійснювати шопінг хоч кожен день. Амурні справи підуть в гору, якщо Собака-Скорпіон в 2019 році набереться сміливості і зробить пропозицію обранцеві. Ось Свиня (Кабан)вже обручки для вас знайшла.

Гороскоп Собака – Стрілець на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Собаці обіцяє надійну і вірну дружбу зі Свині (Кабана). Ну, а якщо поруч є такий товариш, то можна не переживати з приводу негараздів і проблем. Тим більше, що у вас достатньо енергії і мудрості, щоб все спокійно пережити. У 2019 році Собака-Стрілець познайомитися з людиною, у якого безмежно закохається. Ну, а де почуття, там пряма дорога куди? В ЗАГС, звичайно ж.

Гороскоп на 2019 рік Собака – Козеріг

Гороскоп Собаці на 2019 рік рекомендує змінити не тільки свою професійну сферу, але і зовнішній образ. Скільки років ви вже в старих джинсах і з однієї зачіскою? Пора вже змінити імідж і оновити гардероб. Собаці-Козерогові в 2019 році можна без сумнівів відкрити свій бізнес. Знайде надійних партнерів, вкладете гроші і працюйте собі на перспективу. Там і шанувальники з’являться, коротше, є з кого вибирати супутника життя.

Гороскоп Собака – Водолій на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Собаці пророкує благополучне життя, але без темних смуг не обійдеться. Хоча, ви так майстерно їх обійдете, що конкуренти стануть лікті кусати. У фінансах майже ідилія, але їх хронічно не вистачає. Правильно, якщо скуповувати все підряд, як кажуть, про запас, то ніяких грошей не вистачить. У любові Собаці-Водолію в 2019 році потрібно вести себе романтичніше. Кому потрібні ваші причіпки і

Гороскоп на 2019 рік Собака – Риби

Гороскоп Собаці на 2019 рік обіцяє море щастя і любові, тільки все це треба навчитися берегти. Якщо будете надто необачним і непослідовними у діях, то все втратите в одну мить. Тим більше, що суперники в любові й конкуренти не дрімають. Вони тільки й чекають, коли Собака-Риба в 2019 році впаде на рівному місці. Зате з приводу фінансів можна не хвилюватися – їх достатньо для вкладень, покупок і подорожі.

Читайте такожна Бадабум.інфо:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.