Важливо

Гороскоп Рак на 2019 рік, любов, кар’єра знака зодіаку, здоров’я, сім’я, фінанси, Рак і рік народження

Гороскоп Рак на 2019 рік

Стільки клопоту і турбот, як в рік Свині, у Раку ще не було. Природно часу на відпочинок з друзями та розваги буде мало. Але з іншого боку, можна просунутися вперед у професійному плані, а також знайти нових ділових партнерів. Гороскоп на 2019 рік обіцяє Раку прибутковий і продуктивний період, якщо не відмовлятися від вигідних пропозицій.

В рік жовтого земляного Свині необхідно трудитися в колективі, а не поодинці. Інакше, хороших результатів можна не чекати. До речі, в особистій сфері Раку теж слід бути розкутим і ініціативним, якщо він мріє зустріти «другу половинку».

Гороскоп на 2019 рік не радить Раку закриватися від світу і йти на поводу тільки у своїх бажань. Будьте товариськими і оптимістичніше, щоб зав’язати дружбу з цікавими людьми. У рік Свині очікуються подорожі, турпоходи і екскурсії по нових місцях. Тільки Раку слід пам’ятати про близьких людей, щоб не зіпсувати теплі стосунки.

Рух – це життя! Якщо Рак буде більше рухатися, ходити пішки і займатися спортом, то гороскоп на 2019 рік обіцяє міцне здоров’я і позитивний настрій. Ну, а якщо додасте у вазі, то крутите обруч і плавайте в басейні. І зміцните імунітет, і станете помітно стрункішою.

Рак таким щасливим і безтурботним відчував себе в рік Собака, що з приходом Жовтої Свині (Кабана) злегка розгубиться і насторожитися. Звичайно ж, адже з господинею 2019 року треба порозумітися, щоб зберегти душевний спокій і реалізувати плани. Хоча, особливо хвилюватися не слід. Гороскоп на 2019 рік Раку радить бути оптимістичніше, тоді все піде в правильному напрямі.
Невеликі проблеми, звісно, будуть, але з ними Рак впорається блискавично. Вже навесні 2019 року можна зітхнути спокійно і запланувати особисті справи. Позитивний настрій допоможе інакше глянути на труднощі, які раніше вибивали Раку з колії. У березні можна буде повеселитися з друзями і взяти високий старт в роботі.
Гороскоп на 2019 рік Раку передбачає важливі та перспективні зустрічі. Знайомства з впливовими особами допоможуть втілити у життя те, що здавалося нездійсненним. Головне, що ви сповнені нових задумів, творчих і нестандартних. Щоб позбутися нудьги і депресії, Свиня (Кабан) особисто принесе Раку корисну літературу або відповідь до психолога. До речі, ви самі займетеся написанням книги, за яку в майбутньому є шанс отримати Нобелівську премію. Дерзайте!

Шанувальників у Раку буде багато, а от зустріти кохану людину буде нелегко. Потрібно зайнятися не тільки саморозвитком і слухати інтуїцію, але і зовнішній образ відкоригувати. Ваша популярність зашкалює, хоча іноді і заважає придивитися до більш цікавим і надійним партнерам. Гороскоп на 2019 рік Раку передбачає зустріч з долею в липні, коли захочеться не тільки співати від любові, але і піти з обранцем в ЗАГС.

Шлюб – справа серйозне, тому порадьтеся з близькими людьми, як зберегти теплі і міцні стосунки. Особливо, якщо стримувати емоції вдається насилу. Свиня (Кабан) вже домовляється з лелеками, щоб на наступний рік у вашому будинку пролунав дзвінкий дитячий сміх. Натяк зрозуміли?

Середина літа підходить для зміни житла. Рак може переїхати з сім’єю в інше місто або село, де сам збудує великий і затишний будинок. Гороскоп на 2019 рік Раку радить ретельно підготуватися до таких кардинальних змін у побутовій сфері. Якщо надумали ремонт або перепланування квартири, то краще зверніться до фахівців. Інакше, вам поодинці таку роботу не осилити. Ну. а що стосується грошей, то не переживайте. Несподівано підвернеться підробіток, яка принесе хороший прибуток.

Фінансове становище у Раку в рік Земляного Свині (Кабана) буде відносно стабільним. Гроші будуть регулярно надходити на рахунок або в гаманець. Очікуються вигідні контракти, угоди і виграші. Астрологічний прогноз на 2019 рік Раку рекомендує бути практичніше і економніше, а також збирати гроші на різні потреби.

На початку осені Рак влаштуватися на іншу роботу, чого буде дуже задоволений. Хоча, є шанс працювати відразу в двох напрямках, якщо час і здоров’я дозволяють. Ви особистість обов’язкова і пунктуальна, значить, впораєтеся. Тільки ось відпочивати не забувайте, виїжджати на природу і більше ходити пішки. Ну, а якщо захочете з’їздити до моря, то Свиня (Кабан) організує вам путівку на кращому морське узбережжя.

Гороскоп на 2019 рік Раку обіцяє воістину чарівний грудень. Ви буде не просто щасливими і позитивними, але і зарядіть своєю кипучою енергією всіх, хто поруч. Значить, потрібно віддячити господиню року за підтримку і ті поради, які вона постійно шепотіла Раку на вушко.

Гороскоп Рак на 2019 рікГороскоп любові Раків на 2019 рік

Без любові Рак не уявляє свого життя, але для нього це почуття має бути щирим і взаємним, а не інакше. Гороскоп на 2019 рік Раку радить бути обережнішими, щоб не вступити в інтриги і не загрузнути в легковажних романах. Адже, претендентів на вашу руку і серце буде чимало.

Хоча, Рак не дуже-то шанує романи без зобов’язань, а тут ще Свиня (Кабан) радить зробити «чистку» в лавах шанувальників. Тільки не думайте, що ви когось скривдите відмовою або відкиньте на сходах ЗАГСУ. Вирушайте краще на пошуки справжньої любові, щоб відносини були не тільки теплими, але і на все життя.

Гороскоп на 2019 рік Раку рекомендує бути сміливішими й ініціативніше, щоб не упустити «єдиного і неповторного». Вже у лютому і березні буде т можливість зав’язати доленосне знайомство. Якщо мова з обранцем зайде про весілля, то не сумнівайтеся в прийнятті рішення. Адже, щире почуття не кожен день зустрінеш.

Свинка (Кабан) радить Раку поглянути на себе з боку. У сенсі, не бійтеся змінити зовнішній образ і стиль одягу. Все це піде на користь, якщо знати міру і звернутися за допомогою до фахівців. Гороскоп на 2019 рік Раку обіцяє багато приємних сюрпризом в особистому житті, а ось до колишнім коханим повертатися не варто.

Гороскоп Рак на 2019 рікСімейний гороскоп Раків на 2019 рік

Для Раку сім’я не тільки осередок суспільства, але і весь сенс життя. Тому в рік Жовтої Свині (Кабана) вам захочеться зберегти те, що цінуєте, а також знайти взаєморозуміння зі своїми родичами чоловіка.
Гороскоп на 2019 рік Раку радить серйозно поставитися до побутових та господарських питань. Якщо давно потрібно ремонт, то відкладіть на нього гроші на початку року. Що стосується дизайну, перепланування або будівництва, то тут Свиня (Кабан) допоможе вам знайти справжній майстрів. У кого-то з сімейних Раків очікується поповнення, значить, заздалегідь подбайте про дитячій спальні з усіма так іграшками і ліжечком.

Гороскоп на 2019 рік Раку пророкує метушливий період, коли ні хвилини на місці не посидиш. Переїзд, зустрічі, підробіток і домашні клопоти – все це потребує сил, часу і грошей. До речі, новоспеченим парам потрібно згадати про романтику і влаштувати собі шикарний «медовий місяць». Ну, а якщо у вас намічається «золоте» весілля, то тут вже без грандіозного свята не обійтися. Подумайте, де його краще організувати, – на морському березі, або в шикарному ресторані.

Завзятим холостякам Ракам можна лише поспівчувати. Скільки можна ходити на самоті і мріяти про ідеального супутника життя? Свиня (Кабан) вже змучилася знайомити вас, то з одним, то з іншим претендентом, а ви непохитні. Гороскоп на 2019 рік Раку конкретно заявляє, якщо залишитеся таким же прискіпливим і похмурим, то до старості нікого не знайдете. Тим більше, що навколо так багато симпатичних і гідних шанувальників.

Гороскоп Рак на 2019 рікБізнес прогноз Раків на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Раку і пророкує нову роботу і гідну посаду. Ви так давно до цього йшли, що тепер поза себе від щастя. Що ж, можете відзначити таку подію в ресторані. Свині (Кабана) не забудьте запросити і пригостити шампанським.

Фінансова ситуація така безхмарна, що Рак може вже в лету накопичити потрібну суму і на подорож, і на нове житло, і на весільний бенкет. Правда, з конкурентами доведеться розправлятися у швидкому режимі, але тут Раку допоможуть авторитетні особистості. Дивіться закон не переступайте в гонитві за наживою.

Гороскоп на 2019 рік Раку обіцяє відкриття своєї справи. Творча сфера це буде, або комерційна – вирішувати тільки вам. Але врахуйте, що при укладенні контрактів, пильність не завадить. Особливо, із зарубіжними партнерами. Заздрісники можуть влаштувати підступи довірливому Раку, але Свиня (Кабан) тут, як тут. Не бійтеся, і гроші збережуться, і ваша репутація не постраждає.

Раку в запасі багато цікавих ідей, а в їх реалізації допоможуть друзі та родичі. Ви вирішите залучити всіх до активної роботи, що теж правильно. Гороскоп на 2019 рік Раку дозволяє вкласти невелику суму в бізнес – свій чи одного, але попередньо розподіліть бюджет і перегляньте свої плани на майбутнє. Тоді відсотки почнуть «капати» на ваш рахунок вже навесні 2019 року.

Гороскоп Рак на 2019 рікГороскоп здоров’я Раків на 2019 рік

Які способи для зміцнення здоров’я радить гороскоп на 2019 рік Раку взяти на озброєння? Запам’ятовуйте – спортивні вправи для спини, медитація, йога, режим харчування і міцний сон.
Не обов’язково старанно відвідувати тренування і виснажувати себе голодуванням. Якщо Рак візьме приклад зі Свині (Кабана), то весь 2019 рік проживе без застуд і психічних розладів. Головне, підтримувати себе в хорошій формі, бігати вранці і не спати до обіду. Ну, і відмовитися від солоного, гострого і смаженого, щоб з шлунком не розпрощатися. Гороскоп на 2019 рік Раку радить бути оптимістичніше, щоб не впускати в будинок нудьгу і тугу. Тим більше, що у вас є схильність до нервових захворювань.

Вранці Раку можна поснідати кашею і фруктами, а на вечерю не наїдатися досхочу. Якщо хочеться скинути пару зайвих кілограмів, то обмежте споживання мучного. Щоб не підхопити грип в розпал трудових буднів, Раку досить тепліше одягатися і не спілкуватися в період епідемії з тими, хто вже кашляє і чхає. До речі, від сезонної щеплення теж не відмовляйтеся.

Гороскоп на 2019 рік Раку рекомендує частіше робити перерви під час активної роботи. Обід повинен бути повноцінним, а сон не пізніше 10 години вечора. Ну, а вранці можна зробити зарядку, щоб підбадьоритися і зміцнити хребет. Свиня (Кабан) регулярно проходить огляд у лікарів, чого і Раку радить. Чим раніше виявите наявність захворювань, тим швидше їх вилікуєте.

Гороскоп Рак на 2019 рікГороскоп Рак по 2019 року народження

Гороскоп на 2019 рік Рак – Бик

Гороскоп на 2019 рік Раку радить відкрити в собі ті таланти, які давно сплять. Якщо розбудіть їх нарешті, зможе досягти успіху в політиці, літературі і навіть музиці. До речі, у рік Свині (Кабана) приготуйтеся зайняти крісло керівника великої фірми. Головне, нічого не бійтеся. В любові у Раку-Бика все приємно передбачувано – знайомство, побачення і весілля.

Гороскоп Рак – Щур на 2019 рік

Раку-Щура в 2019 році можна смітити грошима, зав’язувати нові знайомства і подорожувати по світу. Все у вас складеться благополучно, тому не здумайте звертати з наміченого шляху. Гороскоп на 2019 рік Раку радить купити будиночок далеко від галасливого міста, щоб зайнятися господарством і городом. Ну, а до справжньої любові вам варто лише зробити крок – обранець вже давно вам добре знайомий.

Гороскоп на 2019 рік Рак – Тигр

Гороскоп на 2019 рік Раку передбачає боротьбу з конкурентами, які в багатьох ситуаціях виявляться набагато хитрішими і спритнішими за. Але, якщо заручіться підтримкою Свині (Кабана), то зможете позбутися від підступних осіб раз і назавжди. Рак-Тигр в 2019 році має всі шанси на щастя в особистому житті. Ось тільки потрібно взяти ініціативу в свої руки, щоб чарівний обранець не дістався нікому, крім вас.

Гороскоп Рак – Дракон на 2019 рік

В 2019 році Раку-Дракону доведеться швидко звільнятися з колишнього місця роботи. І добре, адже вас чекає більш перспективна справа. Тим більше, що ви можете підписати контракт з західною фірмою на довгострокове співробітництво. Гороскоп на 2019 рік Раку обіцяє не тільки плідну роботу далеко від дому, але і доленосну зустріч. Хто знав, що свою другу половинку ви знайдете не в рідному місті. Так, і весілля зіграєте на Багамських островах.

Гороскоп на 2019 рік Рак – Кіт (Кролик)

Гороскоп на 2019 рік Раку пророкує чудовий період, коли скаржитися на долю не доведеться. Все так чудово складається, що й помріяти не про що. Хоча, якщо подумати, то Раку-Кота (Кролика) ще багато ідей потрібно реалізувати. Наприклад, зайнятися творчістю, бізнесом і дачу нову побудувати. У любові належить битися ша шпагах за свого обранця. Але він цього воістину гідний, ви знаєте.

Гороскоп Рак – Змія на 2019 рік

Раку-Змії в 2019 році доведеться часто бувати на публіці і в громадських місцях. Ви і дасте інтерв’ю, і виступіть з полум’яною промовою і займетеся благодійністю. Тільки спочатку думайте, а потім говорите, інакше кого-небудь ненароком скривдите. Гороскоп на 2019 рік Раку обіцяє блискучу політичну кар’єру. Може бути, президентом ви і не станете, але парочку потрібних народові законів підпишете.

Гороскоп Рак – Коза (Вівця) на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Раку рекомендує змінити зовнішній образ і купити собі машину солідніше. Тепер ви не просто роботяга, а справжній начальник – з портфелем, в костюмі і з купою охоронців. Навіть особисте життя складеться вдаліше, ніж ви думали. Можливо, що зустріч з любов’ю відбудеться за кордоном, куди Раку-Козу відправлять у відрядження. Не забудьте Свині (Кабана) про таку подію оповістити.

Гороскоп Рак – Кінь на 2019 рік

В 2019 році Раку-Коні буде складно впоратися відразу з усіма завданнями, які на нього навалилися. Яскраві зміни очікуються в особистому, робочої і фінансовій сфері, але майже всі вони на краще. Гороскоп на 2019 рік Раку радить бути обачнішими, щоб не пропустити важливу зустріч свого життя. Адже, вона круто переверне долю і подарує майже казкову любов. Рак навіть задумається, а не обвінчатися, йому з обранцем?

Гороскоп на 2019 рік Рак – Півень

Гороскоп на 2019 рік Раку пророкує море вражень, емоцій і нових зустрічей. Вас будуть оточувати такі надійні і добрі люди, що ви розплачетеся від щастя. Добре, що поруч Свиня (Кабан) – є кому сльози витирати. У творчих проектах Рак-Півень у 2019 році по-справжньому прославився. Ваша популярність вийде на межі Батьківщини, тому будьте готові до овацій, премій та натовпу шанувальників.

Гороскоп на 2019 рік Рак – Свиня (Кабан)

Рак-Свиня в 2019 році повинен спочатку з конкурентами розібратися, а потім братися за нові справи. Не переплутайте, інакше самі заженете себе в кабалу до тих, хто відверто бажає вам зла. Гороскоп на 2019 рік Раку радить більше відпочивати, та не в місті, а на природі, в селі або на море. Якщо родичі стануть напрошуватися поїхати з вами, то не відмовляйте їм. Разом і веселіше, і надійніше.

Гороскоп на 2019 рік Рак – Мавпа

Гороскоп на 2019 рік Раку обіцяє вдалий період, коли партнери на будинок почнуть приносити контракти і просити їх підписати. Тільки уважно працюйте з паперами і документами, і не здумайте вкладати гроші в те, що не знаєте. В любовній сфері у Раку-Мавпи все спекотно, як на півдні. Медовий місяць з чоловіком затягнеться надовго, а там вже і чекайте сюрпризу – в кінці 2019 року на світ народиться малюк.

Гороскоп Рак – Собака на 2019 рік

Раку-Собаці в 2019 році Фортуна буде так широко посміхатися, що він осліпне від її щасливого світу. Ви відкриєте не одне, а два свої справи, а прибуток доведеться складати в мішки. Кохання з першого погляду не вигадки, в цьому ви самі переконаєтеся. Гороскоп на 2019 рік Раку обіцяє знайомство з людиною, якого він навіть у своїх мріях уявити не міг. Ну, просто ідеальний супутник життя.

Гороскоп на 2019 рік для інших знаків зодіаку:

гороскоп 2019 рік для Овна гороскоп 2019 рік для Тільця гороскоп 2019 рік для Близнюків гороскоп 2019 рік для Рака гороскоп 2019 рік для Лева гороскоп 2019 рік для Діви гороскоп 2019 рік для Терезів гороскоп 2019 рік для Скорпіона гороскоп 2019 рік для Стрільця гороскоп 2019 рік для Козерога гороскоп 2019 рік для Водолія гороскоп 2019 рік для Риби

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.