Важливо

Гороскоп на липень 2018 року Терези

Гороскоп на липень 2018 Терези

Ваги

В липні 2018 року життєрадісні Терези, під впливом планетарних аспектів, можуть самостійно зруйнувати свої плани, якщо будуть сурмити про них на всю округу. Багато оточуючі вас люди не підтримують і не розуміють таку поведінку, так і ваші погляди їм теж чужі, навряд чи вас зрозуміють в якомусь делікатному питанні. Якщо ви зважилися зробити щось надзвичайне, то постарайтеся менше поширюватися на цю тему. Якщо хотіли стрибнути з парашутом або з мосту, зробіть це потай від тих, хто цього не схвалить. Не варто заздалегідь лякати і засмучувати рідних, адже їх переживання можуть зіпсувати вам настрій і перешкодити реалізації задуманого. Якщо ж мова йде про курси водіння, а чоловік обома руками проти, то не кажіть йому про це. Нехай це буде нечесно і навіть десь брехнею, але це все на благо. І для вас, і для тих, кому небайдужі.

Гороскоп на липень 2018 Терези

Перша декада липня 2018 подарує Терезам чудові можливості втілити в життя свої заповітні бажання і мрії. Але будьте обережніше, навколо є багато тих, хто на тлі заздрості може вам перешкодити на шляху до успіху. Початок місяця пройде під сприятливим впливом аспектів планет, професійне і особисте життя Терезів будуть оптимальним чином збалансовані. На роботі все буде досить спокійно і без непередбачених обставин. Представники вашого знаку Зодіаку выкроят час для задоволення власних амбіцій і для своєї сім’ї. Терези, як правило, від життя чекають пригод, драйву, багато адреналіну та незабутніх вражень. Саме цим і займуться на початку місяця. І зовсім не дивно, якщо відпочинку на морі вони віддадуть перевагу скелелазіння та альпінізму. В цьому вони всі. Їм потрібно самовиражатися, пробувати себе і свої сили в різних напрямках, роблячи своє життя яскравим, емоційним та захоплюючою.

У другій декаді липня 2018 представникам вашого знаку Зодіаку все ж доведеться набратися сил і зупинитися на деякий час. Є справи, які нудні, але без них ніяк. І з цим слід змиритися. Вплив планет може створити деякі ускладнення і перешкоди на шляху до мети, але якщо ви зберетеся з думками, задіюєте весь свій творчий та інтелектуальний потенціал, то швидко розправитися з усіма дрібними колотнечами і дозвольте нагальні справи і питання, тим самим звільнивши себе від повсякденної суєти. Терези – романтики і філософи. Те, що складає життя звичайної людини, заважає їм повноцінно жити. Але вони працьовиті, люблять справедливість, чесність і завжди грають за правилами. Терези звикли самі добиватися успіху, їх важко дорікнути в меркантильності або користолюбстві. Завдяки таким рідкісним якостям характеру, Терези зможуть домогтися набагато більше, ніж хто-небудь з представників інших знаків Зодіаку в середині липня.

Кінець липня 2018 стане періодом слави і успіху Терезів. Вплив зірок наповнить життя представників вашого знаку Зодіаку позитивними емоціями і радісними подіями. Терези не вміють сумувати і нудьгувати. Вони весь час у русі і при справі, вони не зупиняться на досягнутих результатах і без перепочинку і відпочинку приступлять до реалізації таких планів, поступово піднімаючи планку все вище і вище. Терези – максималісти. Навряд чи їх втримаєш на роботі з середньостатистичною заробітною платою. Якщо робота не до душі. Терези ніколи довго не затримуються на одному місці роботи, оскільки новизна відчуттів, нові та яскраві враження, нові перспективи, можливість рости і розвиватися, набиратися досвіду і знань, все це становить сенс їх життя і успішного існування. Заключний період місяця стане для Терезів періодом творчого пошуку, переосмислення свого життя, побудови планів і генерації нових ідей.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.