Важливо

Гороскоп на липень 2018 року Телець

Гороскоп на липень 2018 Телець

Телець

Липень 2018 року видасться для Тельців перспективним і результативним місяцем. У липні відбудеться багато цікавих подій, які так чи інакше вплинуть на подальше життя представників вашого знака Зодіаку. Астрологічна ситуація в цей період найкращим чином позначиться на працездатності і рішучості Тельців. Основні досягнення у галузі професійного зростання. Слід врахувати, що літня спека, суєта, численні зустрічі і переговори можуть вимотати представників вашого знаку Зодіаку, так і не давши закінчити розпочаті справи. Зірки настійно рекомендують заздалегідь скласти свій робочий графік, щоб раціонально розподілити сили, яких повинно вистачити на повноцінний успіх. Якщо Тельці час від часу не будуть дозволяти собі розслаблятися і забувати на кілька годин про роботі і справах нагальних, то в результаті вас може чекати хронічна втома, апатія, дратівливість і навіть депресія. Не поспішайте зробити відразу багато справ. Приступайте до справ тільки ґрунтовно перед цим відпочивши.

Гороскоп на липень 2018 Телець

Перша декада липня 2018, під сприятливим впливом зірок, ознаменується для Тельців перспективними і цікавими знайомствами, завдяки яким вони отримають масу позитивних емоцій і переживуть багато незабутніх і яскравих моментів. Разом з новими знайомими Тельці отримають потенційних ділових партнерів, хороших приятелів, друзів, а можливо і коханої людини. Але це стосується більшою мірою самотніх представників вашого знака Зодіаку. Початок місяця – оптимальний період для саморозвитку. Якщо у вас в планах отримати нові знання, навички або набратися досвіду, то зараз найбільш слушний для цього час. У цей період ви легко зможете засвоїти будь-яку отриману інформацію, обробити її та застосувати на практиці. Деяких Тельців потягне на благодійні вчинки, не варто дивуватися, якщо виявиться, що вас більше цікавлять новини суспільного життя, ніж своєї власної сім’ї. Будьте розумні і розважливі. Сім’я – це цілий світ і тільки ваш. А благодійність – це добре і благородно, але не настільки, щоб зовсім забути про близьких або відсунути їх інтереси на другий план.

Друга декада липня 2018 – вельми перспективне час, особливо у фінансовому плані. Якщо ви відчуваєте дефіцит грошових коштів, то з відпусткою краще почекати. Відкладіть його на той період, коли ви максимально використовуєте всі можливості, щедро подаровані долею, і досягнете того фінансового рівня, який дозволить безтурботно відпочити десь на морському узбережжі. Вплив зірок сприятливо позначиться на ділових і професійних якостей представників вашого знака Зодіаку. І якщо їх активно використовувати в роботі, то зможете завоювати авторитет і повагу в колективі, а також просунутися по кар’єрних сходах. Їли йдеться про власний бізнес, то Тельці успішно розширювати клієнтську базу, знайдуть нових спонсорів, укладати вигідні угоди. Якщо ви не маєте потребу в такого роду перспективи для кар’єрного зростання та ведення бізнесу, то можете сміливо делегувати повноваження заступникам або колегам та вирушати з родиною на відпочинок.

Третя декада липня 2018 – найбільш підходящий і сприятливий період для відпустки. Якщо у відпустці ви вже побували або вирішили перенести його на наступний місяць, це ваше право. На роботі непередбачених ситуацій бути не повинно, все буде стабільно і розмірено. У вас буде достатньо часу, щоб присвятити його собі. Зверніть увагу на що-небудь корисне, почитайте хорошу літературу, займіться спортом, відвідайте салон краси, змініть імідж, зробіть розслабляючий масаж, пройдіться по магазинах і прикупити собі щось нове. Це істотно освіжить ваш зовнішній вигляд, а також думки і світосприйняття. Вам відразу стане легше дихати, і життя здасться казкою. Оптимістичний настрій і максимальний заряд енергії вам знадобиться вже скоро, балуйте себе і насолоджуватися вільним часом.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.