Важливо

Гороскоп на липень 2018 року Стрілець

Гороскоп на липень 2018 Стрілець

Стрілець

Життя Стрільців у липні 2018 року буде нагадувати американські гірки. Але не в тому сенсі, що їх чекають стрімкі злети і не менш стрімкі падіння, а в тому сенсі, що вона буде непередбачуваною, сповнена несподіванок і яскравих захоплюючих подій. Прісна нудна життя закінчиться і почнеться новий етап, з новими перспективами, широкими можливостями і новим оточенням. Вплив планет на представників вашого знаку Зодіаку допоможе швидко пристосовуватися до різних умов, сприятливо позначиться на моральній гнучкості та адаптивних властивостей. Вітер змін не завдасть особливого дискомфорту представникам вашого знаку Зодіаку і не виб’є ґрунт з-під ніг. Спритність і розважливість допоможуть Стрільцям успішно вирішити свої фінансові проблеми, а також зміцнити свій статус в колективі. Деякі з представників вашого зодіакального знаку зроблять серйозні кроки, на які досі не вистачало хоробрості. Хтось зробить пропозицію руки і серця, хтось продасть квартиру, купить дорогий позашляховик і відправиться в подорож по світу.

Гороскоп на липень 2018 Стрілець

Перша декада липня 2018 стане непростим періодом у житті Стрільців. Вплив аспектів планет не найкращим чином вплине на професійній сфері. Хтось постійно буде вставляти палиці в колеса, тим самим перешкоджаючи просуванню по службі та кар’єрного росту. Стрільців такі перспективи мало влаштують, багато з них, недовго роздумуючи, напишуть заяву про звільнення і подадуться на пошуки більш перспективного місця роботи з гідною оплатою або ж почнуть шукати цікаві ідеї для відкриття власної справи. Не варто очікувати швидких результатів, оскільки цей процес затяжний і непередбачуваний. Але якщо ви будете вірити в себе і свої можливості, не соромлячись пробувати свої сили в нових, незнайомих вам напрямках, відправляти резюме в найпрестижніші і рейтингові компанії, то скоро старання окупляться з лишком. Будьте настирливими, впертими, самовпевненими і сміливими. Таких зухвалих і наполегливих людей доля любить і благоволить до них.

Друга декада липня 2018 стане часом, коли всі професійні пристрасті вляжуться, і прийде черга зайнятися своєю сім’єю. Вплив аспектів планет сприятливо позначиться на взаєминах з домочадцями. Стрільці в цей період почнуть приймати активну участь в житті кожного члена своєї сім’ї, тим самим вибудовуючи довірчі, теплі і поважні відносини. Однак волелюбні Стрільці все ж не можуть жити спокійно і не ускладнювати своє життя та життя оточуючих. У всіх побутових питаннях Стрільці будуть активно відстоювати свою позицію і свою думку, наполегливо схиляючи до нього всіх учасників спору. Це може призвести до безглуздим і безпідставною конфліктів. Щоб уникнути сварки з коханими людьми, будьте уважніше до їх почуттів, поважайте їх думку, і навіть якщо вам здається, що воно помилково, постарайтеся зрозуміти, чому саме так вони думають і що ними рухає. Не варто бути занадто категоричними. Чим краще ви будете намагатися зрозуміти близьких, тим менше приводів для сварок і суперечок.

Заключний період липня 2018 пройде під прапором веселощів і безтурботності. Вплив зірок сприятливо позначиться на фізичному і душевному стані представників вашого знаку Зодіаку, завдяки чому і в житті, і в душі оселиться гармонія. У цей період Стрільці зможуть успішно завершити розпочаті справи, скласти грамотні короткострокові та довгострокові плани, а також знайти собі нове захоплення або хобі, яке допоможе розкрити творчий потенціал по максимуму. Вас чекають чудові перспективи на професійному терені, вигідні ділові пропозиції, вам буде над чим поміркувати. Не поспішайте робити вибір і приймати поспішні рішення. У вас достатньо часу, щоб добре все обдумати. Не варто випускати з уваги і своїх недоброзичливців, які всіма силами намагаються перешкодити здійсненню ваших планів. Будьте уважні і бережіть своє щастя.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.