Гороскоп на 31 грудня 2017

Загальний гороскоп на неділя 31 грудня 2017 року

31 грудня 2017 року буде складно залишатися в стороні від загального передноворічного пожвавлення. Під час обміну привітаннями і подарунками не варто забувати і про те, що на землі є куточки, де люди навіть в такий знаменний день змушені терпіти голод, холод і інші труднощі.

Гороскоп на 31 грудня Овен:
Овнам 31 грудня 2017 вдасться знайти позитив навіть там, де на нього немає жодного натяку. Ваше життєрадісний настрій допоможе не тільки вам повноцінно насолодитися новорічними святами, але й створить унікальну атмосферу під час дружньої вечірки.

Гороскоп на 31 грудня Телець:
Тельці сьогодні зроблять все залежне від себе, щоб ні один неврахований нюанс не завадив улюбленого свята. У підсумку ваші гості відчують приємне здивування від оздоблення новорічного столу і від розважальної програми, яку ви так ретельно спланували.

Гороскоп на 31 грудня Близнюки:
Близнюкам сьогодні вдасться привернути до себе загальну увагу під час святкової вечірки. Ви будете виділятися з-поміж інших гостей завдяки екзотичному поряд і незвичайної зачісці, над створенням якої майстру доведеться працювати досить довго.

Гороскоп на 31 грудня Рак:
Ракам цей день принесе безліч приводів для захоплень. Крім величезної кількості привітань, подарунків і приємних сюрпризів, вам судилося отримати свій головний презент – знайомство з людиною, яка вже на початку 2016 року стане супутником вашого життя.

Гороскоп на 31 грудня Лев:
Левам сьогодні належить випробувати напад ревнощів до своєї другої половинки. Під час новорічної вечірки якась особа проявить живий інтерес до вашого партнера по шлюбу, у відповідь на що ваш улюблений чоловік дозволить собі флірт і дуже легковажну поведінку.

Гороскоп на 31 грудня Діва:
Діви 31 грудня 2017 р всіляко боротися з власною лінню. Напередодні свята ви відчуєте непереборне втома від багатоденної суєти, а тому вашим головним бажанням стане повноцінний сон або відпочинок далеко від загальних веселощів.

Гороскоп на 31 грудня Ваги:
Поведінка Ваг в цей день буде дуже невимушеним і розкутим. Ви дозволите собі на час забути про свій звичайний статус солідного людини і будете від душі веселитися, жартувати, фліртувати (що не дуже сподобається вашій другій половинці).

Гороскоп на 31 грудня Скорпіон:
Скорпіони сьогодні вразять гостей, присутніх на новорічну вечірку, своїм приголомшливим почуттям гумору. Крім безлічі жартівливих тостів, в вашій «комори» знайдеться незвичне вітання для кожного з гостей (навіть для особи, яка буде сидіти в стороні від загального веселощів).

Гороскоп на 31 грудня Стрілець:
Стрільцям 31 грудня судилося отримати величезна кількість поздоровлень і подарунків. Ви будете дякувати родичів і друзів за надані вам знаки уваги, подумки передчуваючи, який фурор проведуть сувеніри, які ви підготували для кожного з присутніх на святі.

Гороскоп на 31 грудня Козеріг:
Козероги навіть в цю чарівну ніч не відмовляться від свого звичного консерватизму. Віддаючи данину сімейним традиціям, ви поставите на стіл «олів’є», і рівно в 12 годин увімкніть федеральний канал, щоб уважно вислухати щорічне привітання Президента.

Гороскоп на 31 грудня Водолій:
У Водоліїв цей день пройде строго за раніше наміченим сценарієм. Проте цей «сценарій» ви забудете в той самий момент, коли вилетить пробка шампанського (з цього часу головним сценарієм для вас будуть нескінченні тости).

Гороскоп на 31 грудня Риби:
Риби навіть у новорічну ніч не відмовляться від спілкування в Інтернеті. Як тільки пролунає перший тост і годинник проб’є рівно опівночі, ви привітаєте гостей, слідом навіщо будете розсилати листівки і СМС своїм віртуальним друзям.