Гороскоп на 30 грудня 2017

Загальний гороскоп на суботу 30 грудня 2017 року

30 грудня 2017 року будуть вітатися сміливі ідеї та неординарні рішення. Будь-який креатив, проявлений сьогодні, допоможе вдихнути в традиційну атмосферу Нового року неповторну унікальність, яка буде нагадувати ковток свіжого повітря.

Гороскоп на 30 грудня Овен:
У Овнів у цей день загостриться передчуття свята. Ви остаточно забудете про все, що в недавньому минулому отруювало ваше звичне існування, і почнете розсилати нескінченні вітальні СМС своїм родичам і приятелям.

Гороскоп на 30 грудня Телець:
Тельці сьогодні проявлять кращі сторони своєї натури. Ви, відправившись за подарунками для близьких людей, зустрінете бездомної людини і, вирішивши, що він заслужив трохи новорічного чарівництва, вручіть йому солідну суму грошей.

Гороскоп на 30 грудня Близнюки:
Близнюки сьогодні дуже творчо підійдуть до створення новорічних подарунків. Крім банальних дрібничок з магазину в кожну коробку з презентом ви покладете саморобну листівку з перерахуванням все, що вам подобається в одержувача цього сувеніра.

Гороскоп на 30 грудня Рак:
Ракам 30 грудня слід старанно уникати проявів агресії. Навіть той факт, що ваш настрій знаходиться на нулі, ще не привід затьмарювати передчуття новорічних урочистостей людям з вашого найближчого оточення.

Гороскоп на 30 грудня Лев:
Левам у цей день надійде дуже цікава пропозиція. З телефонного дзвінка від своєї колишньої другої половинки ви дізнаєтеся, що ця людина дуже сумує без вас і мріє, щоб Новий рік 2016 ви зустріли разом.

Гороскоп на 30 грудня Діва:
Дівам сьогодні періодично буде здаватися, що їх оточують тільки проблеми. До вечора вам вдасться усунути більшу частину цих труднощів, і, зітхнувши з полегшенням, ви почнете оперативну підготовку до майбутнього свята.

Гороскоп на 30 грудня Ваги:
Ваги більшу частину цього дня проведуть у роз’їздах. Вам доведеться виконувати дуже незвичайне прохання свого керівника (розвозити подарунки та листівки його далеких родичів, так як сам бос не має вільного часу на цю обов’язкову програму).

Гороскоп на 30 грудня Скорпіон:
Скорпіонам в цей день доведеться докласти чимало зусиль, щоб створити собі гарний настрій. Для початку ви проженіть геть всі похмурі думки і переживання, а потім прийміть читати вітальні СМС, які до цього моменту ви старанно ігнорували.

Гороскоп на 30 грудня Стрілець:
Стрільцям 30 грудня 2017 р вдасться заощадити в процесі придбання подарунків для близьких. Зовсім випадково ви виявите магазин, в якому будуть виставлені численні сувеніри, іграшки та інші товари за дуже прийнятною вартістю.

Гороскоп на 30 грудня Козеріг:
Козероги сьогодні займуться пошуком нових життєвих пріоритетів. Після глибокого самоаналізу ви прийдете до висновку, що встигли досягти все, про що жагуче мріяли, і тепер головна ваша мета – відкрити перед собою нові, ще нескорені висоти.

Гороскоп на 30 грудня Водолій:
Водоліям не рекомендується починати святкування новорічних урочистостей завчасно. Якщо ви в цю середу дозволите собі безмірну кількість алкоголю, для вас Новий рік перетвориться не в свято, а в суворе випробування.

Гороскоп на 30 грудня Риби:
Риби сьогодні будуть відчувати неймовірний душевний підйом. Багато в чому тому посприяє не тільки передчуття свята, але і телефонний дзвінок, отриманий від людини, якого наодинці з собою ви мрієте назвати своєю другою половинкою.