Гороскоп на 29 квітня 2017

Загальний гороскоп на суботу 29 квітня 2017 року

29 квітня 2017 року слід сконцентруватися тільки на творчих справах і категорично відмовитися від спроб керувати оточуючими. Сьогодні дуже висока ймовірність, що запалає великий конфлікт від одного необережного слова чи невірного тлумачення жесту.

Гороскоп на 29 квітня Овен:
Овни 29 квітня будуть неймовірно легкі на підйом і дуже товариські. В такому настрої вам легко вдасться завести нових друзів або схилити на свій бік людей, які довгий час перебували до вас в опозиції.

Гороскоп на 29 квітня Телець:
Тельцям сьогодні належить взяти участь в дитячому розважальному заході. Під час цього милого свята ви будете з насолодою дивитися на малюків і почнете гірко шкодувати, що з роками втратили властиві дитинству простоту і наївність.

Гороскоп на 29 квітня Близнюки:
Близнюкам сьогодні слід особливо трепетно поставитися до свого зовнішнього вигляду. Навіть ваша надмірна завантаженість на роботі не є приводом, щоб геть забути про себе і виходити з дому в м’ятою одязі.

Гороскоп на 29 квітня Рак:
Раки в цей день будуть невпинно заряджати оточуючих своїм оптимістичним настроєм. Ваші колеги поступово забудуть, що знаходяться на роботі, так як в приміщенні, де панують жарти, веселощі і сміх, не хочеться думати про щось серйозне.

Гороскоп на 29 квітня Лев:
Левам сьогодні є сенс приділити час пошуків нової вакансії. Після кардинальних перестановок на вашому нинішньому місці роботи ви не зможете розраховувати на пристойний оклад і на нормальне ставлення з боку нового керівництва.

Гороскоп на 29 квітня Діва:
У Дів цей день пройде з оглушливим успіхом у кожній з життєвих сфер. Ви повністю задовольните свої високі амбіції на роботі, а ввечері вам вдасться домогтися взаємності від своєї давньої зазноба.

Гороскоп на 29 квітня Ваги:
Ваги сьогодні будуть дуже стурбовані зниженням своєї суспільної популярності. Вирішивши якомога скоріше відновити свій престиж, ви наважитеся на відчайдушні заходи (візьмете в кредит новенький автомобіль або кардинально змініть імідж).

Гороскоп на 29 квітня Скорпіон:
Скорпіонам сьогодні доведеться витратити багато сил на боротьбу з дуже сильними конкурентами. Ця сутичка вас неабияк втомить, але ще більше стресу і хвилювань викличе у вас інша проблема – ваші конкуренти категорично відмовляться здаватися.

Гороскоп на 29 квітня Стрілець:
Стрільці сьогодні геть забудуть, що таке природна скромність, делікатність і такт. Кожну з своїх прохань ви будете озвучувати голосно і ультимативно, що принесе закономірну реакцію з боку оточуючих – категорична відмова.

Гороскоп на 29 квітня Козеріг:
Козерогам сьогодні вдасться насолодитися теплою сімейною атмосферою, а також повною відсутністю конфліктів і сварок. Щоб зберегти це приємне відчуття довше, ви попросіть своїх родичів зробити сімейний фотопортрет.

Гороскоп на 29 квітня Водолій:
Водоліям сьогодні доведеться змиритися з очевидним фактом – діти ростуть і починають по-іншому дивитися на світ. Згадайте себе у віці, коли формується світогляд, і подумайте, чи варто втручатися в цей процес?

Гороскоп на 29 квітня Риби:
Риби 29 квітня 2017 дозволять собі ряд екстравагантних вчинків. Не дивуйтеся, якщо родичі будуть просто шоковані вашої ультрамодного зачіскою або не зможуть правильно оцінити ваш новий, вельми викликає гардероб.