Гороскоп на 29 грудня 2017

Загальний гороскоп на п’ятниці 29 грудня 2017 року

29 грудня 2017 року слід приділити максимум часу членам своєї родини. Душевне тепло і підтримка, подаровані близьким людям сьогодні, стануть запорукою, що на майбутніх урочистостях будуть присутні тільки щасливі обличчя.

Гороскоп на 29 грудня Овен:
Овнам в цей день можна дозволити собі відкрите обурення. Якщо якийсь чоловік у вашій присутності дозволить собі нецензурну лайку або їдкі зауваження в адресу вашого родича, вам не варто мовчки спускати подібну поведінку.

Гороскоп на 29 грудня Телець:
Тельці в цей день будуть здивовані вибором подарунка для свого престарілого родича. Щоб не помилитися у такому важливому питанні, ви спробуєте думати як він, і це підхід приведе вас у відділ з шедеврами радянського кінематографа.

Гороскоп на 29 грудня Близнюки:
Близнюки 29 грудня отримають від Долі щедрий новорічний подарунок. Під час вечірнього походу в магазин ви випадково зіткнетеся з людиною, який і зовні, і по багатьом іншим параметрам буде оптимально відповідати вашим уявленням про ідеальну другій половинці.

Гороскоп на 29 грудня Рак:
Раки сьогодні спробують оперативно усунути недуга, що супроводжується підвищенням температури. З цією метою ви звернетеся до засобів народної медицини, на допомогу яким ви обов’язково додасте популярний препарат з аптеки.

Гороскоп на 29 грудня Лев:
Леви проведуть цей день в дуже розслабленому настрої. Коли на роботі не залишиться незакінчених справ, а передсвяткова підготовка повністю завершилася, вам залишиться тільки обмінюватися привітаннями зі своїми колегами і передчувати майбутнє веселощі.

Гороскоп на 29 грудня Діва:
Діви сьогодні відмовляться слідувати голосу свого серця. Ви познайомитеся з людиною, чий соціальний статус і прибуток будуть мало відповідати вашому рівню життя, і ви вирішите, що саме правильне для вас – вирвати з коренем симпатію до цієї «непотрібної» особи.

Гороскоп на 29 грудня Ваги:
Ваги в цей день ризикують довести себе до повного фізичного виснаження. Мріючи якомога швидше усунути службовий аврал, ви почнете працювати з потрійною енергією, але ваші внутрішні ресурси, що не дивно, не впораються з таким колосальним навантаженням.

Гороскоп на 29 грудня Скорпіон:
Скорпіони 29 грудня 2017р намагатимуться реабілітувати свою репутацію в очах службового колективу. Ви придбаєте торт, шампанське, подарунки для кожного з колег, щоб хоч якось компенсувати свою відмову брати участь у новорічному корпоративі.

Гороскоп на 29 грудня Стрілець:
Стрільці, в цей день будуть зайняті підбиттям підсумків року, що минає. Ви подумки привітаєте себе з низкою гучних перемог, а потім, згадавши про програші і помилки, дасте собі слово, що надалі будете більш серйозно ставитися до особистих справах і до роботи.

Гороскоп на 29 грудня Козеріг:
Козероги в цей день спробують тримати повний контроль над подіями у житті своєї родини. Вам справді вдасться погасити великий конфлікт, однак цей неприємний інцидент остаточно зіпсує урочисту святкову атмосферу.

Гороскоп на 29 грудня Водолій:
Водолії сьогодні будуть займатися дрібними клопотами по дому. Увечері ви раптово згадайте, що забули привітати рідних, які живуть в іншому регіоні, і, щоб виправити цю помилку, поспішайте на пошту.

Гороскоп на 29 грудня Риби:
Рибам 29 грудня 2017 чекають дуже приємні клопоти. Після роботи ви вирушите на прогулянку по бутіках, щоб серед безлічі вишуканого одягу і аксесуарів вибрати наряд, оптимально відповідний для майбутнього свята.