Гороскоп на 28 квітня 2017

Загальний гороскоп на п’ятницю 28 квітня 2017 року

28 квітня 2017 року можна зробити кроки для отримання додаткової освіти або для розширення свого кругозору. Сьогоднішній день буде характеризувати підвищений оптимізм, завдяки якому посилиться впевненість у власних силах і прагнення діяти.

Гороскоп на 28 квітня Овен:
Овнам сьогодні однозначно не вистачить часу, щоб виконати всі раніше намічених справ. Ближче до полудня ви усвідомлюєте, що людина фізично не здатний упоратися з таким колосальним навантаженням, а тому вирішите відмовитися від частини запланованих заходів.

Гороскоп на 28 квітня Телець:
Тельцям 28 квітня 2017 належить пережити великий конфлікт зі своєю другою половинкою. Вжиті вами кроки назустріч коханій людині не принесуть очікуваний результат. Не виключено, що підсумком цього затяжного конфлікту стане остаточний розрив відносин.

Гороскоп на 28 квітня Близнюки:
Близнюкам сьогодні слід проявити помірний підхід до багатьох життєвих сфер. Пригадайте основні біблійні заповіді, перенесіть їх на себе, а потім суворо дотримуйтеся цих правил в усіх виникаючих ситуаціях.

Гороскоп на 28 квітня Рак:
Ракам сьогодні доведеться знизити до мінімуму всі фізичні та інтелектуальні навантаження. Ще вранці ви відчуєте, що хронічний стрес і втому геть позбавили вас сил і здатності діяти.

Гороскоп на 28 квітня Лев:
Левам сьогодні слід більш оптимістично дивитися на життя. Якщо ви навчитеся ставитися до подій більш спокійно і позитивно, всі ваші численні труднощі немов самі собою зникнуть.

Гороскоп на 28 квітня Діва:
Діви сьогодні отримають шанс відновити колишні любовні відносини. Ваша колишня друга половинка сама спробує вийти на контакт. Однак ви раптом вирішите, що не варто ще раз зближуватися з людиною, який в недавньому минулому заподіяв вам багато страждань.

Гороскоп на 28 квітня Ваги:
Терезам в цей день буде неухильно виконувати волю інших людей. Необхідність чітко дотримуватися рекомендацій вищого керівництва викличе у вашій душі бурю обурення, але ви, не маючи можливості що-небудь змінити, все-таки візьметеся за роботу.

Гороскоп на 28 квітня Скорпіон:
Скорпіонам 28 квітня належить дізнатися на собі, що таке муки творчості. Після декількох годин роздумів наодинці з собою, ви прийдете до висновку, що самостійно написати віршоване привітання – це завдання, яке вам не під силу.

Гороскоп на 28 квітня Стрілець:
Стрільцям сьогодні необхідно суворо дотримуватися правил техніки безпеки на роботі і по дорозі додому. Якщо є така можливість, відмовтеся від керування транспортним засобом і ні в якому разі не намагайтеся самостійно ремонтувати електроприлади.

Гороскоп на 28 квітня Козеріг:
Козероги сьогодні зазнають легке запаморочення від своїх перемог. Після того, як ви досягнете мети, до якої йшли багато місяців, спочатку ви відчуєте радість і веселощі, а потім на зміну цим емоціям прийде легка туга і відчуття внутрішньої спустошеності.

Гороскоп на 28 квітня Водолій:
Водолії у цей день з колосальним працею зможуть подолати цілий ряд неприємностей, що виникли на роботі. Позбутися численних проблем вам допоможе давній колега, якого ви також не раз виручали з подібних ситуацій.

Гороскоп на 28 квітня Риби:
Риби сьогодні зможуть знайти дуже незвичайні джерела додаткових доходів. Ви і самі сильно здивуєтеся, коли з’ясуйте, що ваше давнє хобі здатне приносити не тільки радість і насолоду від своїх перемог, але і помітну прибуток.