Гороскоп на 28 грудня 2017

Загальний гороскоп на четвер 28 грудня 2017 року

28 грудня 2017 року передсвяткова суєта буде постійно втручатися в поточні службові справи і проекти. Щоб цей день пройшов з максимальною користю, сьогодні не варто відволікатися на дрібниці, вирішуючи професійні труднощі та запитання.

Гороскоп на 28 грудня Овен:
Овнам сьогодні належить виконати цілу купу роботи. Напередодні Нового року ви, як і більшість ваших колег, будете мріяти лише про одне – щоб аврал, характерний для кінця робочого року, як можна скоріше був ліквідований.

Гороскоп на 28 грудня Телець:
Тельцям не слід у цей день дуже активно нав’язувати комусь свої послуги. Людина, якій ви щиро захочете допомогти, буде мати свій погляд на виниклі труднощі, а тому участь сторонніх, в тому числі і вас, цій особі не потрібно.

Гороскоп на 28 грудня Близнюки:
Близнюки 28 грудня візьмуться гарячково підбирати ефективну експрес-дієту. Усвідомлюючи, що до Нового року залишилося всього кілька днів, ви намагаєтеся позбутися від зайвих «кг», з вини яких новий наряд виглядає на вашій фігурі смішно і безглуздо.

Гороскоп на 28 грудня Рак:
Раки проведуть цей день в рівній і неквапливій атмосфері. Спостерігаючи, як ваші колеги оперативно усувають службовий аврал, ви будете подумки дякувати себе за передбачливість, за допомогою якої ви позбавили себе від подібного роду труднощів.

Гороскоп на 28 грудня Лев:
Левам 28 грудня 2017 необхідно строго слідувати своїм сімейним традиціям. Неухильно виконуючи передноворічні ритуали, створені старшими родичами, ви отримаєте впевненість у тому, що свята пройдуть у спокійній та доброзичливій атмосфері.

Гороскоп на 28 грудня Діва:
Дівам не раз протягом цього дня доведеться координувати свої плани. Виною тому стане ваш бос, який, перебуваючи в похмурому настрої, буде озвучувати накази, а потім, через всього пару хвилин, скасовувати їх і вводити нові інструкції по роботі.

Гороскоп на 28 грудня Ваги:
Ваги 28 грудня 2017р зможуть з легкістю подолати будь-які перешкоди і труднощі. Для початку ви позбудетеся від авралу в службових справах, а ввечері цього дня, добряче втомившись на роботі, ви ликвидируете все, що затьмарює ваш спокій на особистому фронті.

Гороскоп на 28 грудня Скорпіон:
Скорпіони сьогодні зможуть домогтися колосальних службових успіхів. У цьому вам допоможе власна цілеспрямованість, професіоналізм, а також могутня протекція, яку вам погодиться скласти якась високопоставлена особа.

Гороскоп на 28 грудня Стрілець:
Стрільцям сьогодні доведеться відступити перед обличчям вкрай несприятливих обставин. Все, що ви спробуєте зробити в цей день, приречене на фіаско, а тому вам залишиться лише смиренно чекати, поки ця «чорна смуга» завершиться.

Гороскоп на 28 грудня Козеріг:
Козерогам сьогодні судилося отримати приємну звістку від приятеля, який вже довгий час перебуває в закордонному відрядженні. Разом з текстовим посланням вам буде вручений милий презент, розгорнувши який ви не сдержитесь від подиву і захоплення.

Гороскоп на 28 грудня Водолій:
Водолії сьогодні будуть «ухилятися» від зразкового виконання службового обов’язку. Ви вирішите, що напередодні новорічних свят є маса інших способів витратити енергію, крім утомливих професійних справ і роботи.

Гороскоп на 28 грудня Риби:
Рибам сьогодні вдасться утримати контроль над дуже складною ситуацією. Оточуючі будуть щиро здивовані тим вражаючим холоднокровністю, який ви проявите в процесі усунення конфлікту, що спалахнув на місці вашої роботи.