Гороскоп на 27 квітня 2017

Загальний гороскоп на четвер 27 квітня 2017 року

27 квітня 2017 року не варто нехтувати порадами, почутими від сторонніх. Сьогодні багато питань здатні завести в глухий кут, якщо при їх вирішенні використовувати в корені невірний підхід (відмовитися від думки фахівців і у всьому покладатися тільки на себе).

Гороскоп на 27 квітня Овен:
Овнів сьогодні чекає хвилююча зустріч з кимось із колишніх колег. Після обміну новинами ви будете змушені визнати – ваш приятель крупно ризикнув і дуже вдало змінив місце роботи, а ви даремно не наслідували його приклад.

Гороскоп на 27 квітня Телець:
Тельцям сьогодні необхідно суворо дотримуватися раніше складеного плану своїх витрат. Якщо ви дійсно хочете зробити велику покупку, вам не варто витрачати дбайливо відкладений капітал на приємні дрібниці та інші необов’язкові витрати.

Гороскоп на 27 квітня Близнюки:
Близнюкам 27 квітня 2017 не слід йти наперекір думку службового колективу. Якщо колеги сказали, що сьогодні можна працювати в пів сили, так як відсутня шеф, вам залишається тільки змиритися з цим рішенням.

Гороскоп на 27 квітня Рак:
Ракам сьогодні доведеться взяти на свої плечі тягар турбот про когось з близьких. Не виключено, що для того, щоб здійснювати догляд за хворим родичем, вам доведеться на кілька днів відпроситися з роботи.

Гороскоп на 27 квітня Лев:
Леви сьогодні будуть дуже нервувати, намагаючись як можна скоріше досягти наміченої мети. Пізно ввечері, коли ви все-таки закінчите всі свої справи, ви подумки посміхнетеся собі, поздравите з цією перемогою і прийміть рішення, що надалі не будете так поспішати.

Гороскоп на 27 квітня Діва:
Дівам сьогодні з великим успіхом будуть вдаватися справи, пов’язані з оформленням документів. У цьому вам дуже знадобиться прискіпливий підхід до всіх формальностей і дрібниць (саме так ви зможете виявити помилку, яку пропустив інша людина).

Гороскоп на 27 квітня Ваги:
Ваги 27 квітня 2017 р впритул задумаються про організацію невеликого сімейного бізнесу, здатного принести додатковий дохід. Свою ідею ви озвучите на імпровізованому домашньому раді, але, на жаль, вас підтримають лише одиниці з близьких членів родини.

Гороскоп на 27 квітня Скорпіон:
Скорпіонам в цей день доведеться відступити перед непохитним авторитетом вищого керівництва. У момент, коли ви будете вислуховувати сувору догану в кабінеті у шефа, вам здасться, що ви – учень, якого лає суворий учитель.

Гороскоп на 27 квітня Стрілець:
Стрільці сьогодні витратять левову частку свого бюджету на якусь непередбачену покупку. Вам доведеться забути про раціональний підхід до грошей, так як раптом вийде з ладу комп’ютер, інша незамінна техніка або зламається ваш автомобіль.

Гороскоп на 27 квітня Козеріг:
Козероги в цей день отримають незаперечний доказ любові з боку своєї другої половинки. Ви будете зворушені до глибини душі, коли ваша пасія зробить вам приємний подарунок чи влаштує для вас дуже оригінальний «романтик».

Гороскоп на 27 квітня Водолій:
Водоліям 27 квітня краще відмовитися від активного підходу до виконання поточних справ. Поки ви відчуваєте невеликі проблеми з самопочуттям, пріоритетним питанням для вас має стати не робота, а повноцінний відпочинок і спокій.

Гороскоп на 27 квітня Риби:
Риб найбільше в цей день будуть турбувати питання, пов’язані з підростаючим поколінням. Раптовий інтерес до життя своїх дітей змусить вас аж до пізнього вечора проводити перевірку їх успішності, результати якої вас дуже порадують і здивують.