Гороскоп на 27 грудня 2017

Загальний гороскоп на середу 27 грудня 2017 року

27 грудня 2017 року необхідно уважно прислухатися до своєї інтуїції. Підказки шостого почуття, отримані в цей день, допоможуть подолати цілий ряд особистих проблем і стануть відмінною підмогою при виборі новорічних нарядів або презентів.

Гороскоп на 27 грудня Овен:
Овнам 27 грудня рекомендується зайнятися активними видами відпочинку. Якщо є така можливість, вирушайте на лижну прогулянку, відвідайте каток або, як спогадів про жаркому літньому сезоні, відвідайте басейн і сауна.

Гороскоп на 27 грудня Телець:
Тельцям сьогодні буде дуже складно озвучити все, що відбувається на серце. Розмова зі своєю новою зазнобой, до якого ви так довго готувалися, принесе нульовий результат, і все тому, що ви не зможете подолати незрозуміле хвилювання.

Гороскоп на 27 грудня Близнюки:
Близнюки в цей день будуть дуже метушливі і непосидючі. Ви почнете виконувати відразу безліч справ, але до вечора неділі, остаточно знесилені, ви будете змушені визнати, що не довели до логічного фіналу жодне зі своїх починань.

Гороскоп на 27 грудня Рак:
Раки сьогодні будуть ставитися до своєї другої половинки надто ревниво і прискіпливо. Приводом для вашого обурення стане обмін люб’язностями з малознайомою особою, який дозволить собі ваша пасія, а також відсутність інтересу з її боку до вашої нової зачіски.

Гороскоп на 27 грудня Лев:
Леви в цей день займуться наведенням порядку в старих рахунках та іншої документації. Це заняття принесе вам мало приємних емоцій, але ви продовжите його виконувати, мріючи серед стоси важливих паперів відшукати номер свого забутого банківського рахунку.

Гороскоп на 27 грудня Діва:
Дівам сьогодні не рекомендується потурати своїм миттєвим бажанням і поривам. Якщо ви дозволите собі піти на поводу у цих емоцій, в майбутньому вам доведеться оперативно усувати всі негативні наслідки такої легковажної поведінки.

Гороскоп на 27 грудня Ваги:
Ваги в цей день отримають багато цікавої інформації для роздумів. Джерелом інформації для вас стане нова книга, листування в соціальних мережах або спілкування на одному з інтернет-форумів, присвячених найбільш актуальним для вас проблем.

Гороскоп на 27 грудня Скорпіон:
Скорпіони 27 грудня 2017 будуть дуже залежні від думки своєї другої половинки. Вибираючи вбрання для майбутніх урочистостей, ви послухаєте рада, отриманий від партнера по шлюбу, і придбаєте штучку, яка не буде влаштовувати вас по багатьом параметрам.

Гороскоп на 27 грудня Стрілець:
Стрільцям в цей день слід об’єктивно оцінювати ситуацію в сфері своїх фінансів. Вам доведеться помітно скоротити раніше складений список подарунків, так як вільних грошових коштів на придбання всього, що ви запланували, вам явно не вистачить.

Гороскоп на 27 грудня Козеріг:
Козероги сьогодні завдадуть сімейний візит в гості до давнього друга. Поки ваша друга половинка намагається справити враження на нових знайомих, ви з приятелем вдастеся спогадами про минулі часи та про всі «пригоди», які є невід’ємною частиною вашого минулого.

Гороскоп на 27 грудня Водолій:
Водоліям 27 грудня 2017 р не слід проганяти геть ідеї, запропоновані своїм багатим уявою. Спробуйте записати на листку все, що з’явиться у ваших думках (не виключено, що одна з цих ідей в майбутньому стане фундаментом для вашого фінансового успіху).

Гороскоп на 27 грудня Риби:
Рибам сьогодні доведеться вступити в конфлікт з найближчим сусідом. Ви захочете провести недільний вечір в спокої й тиші, тоді як холостяк, який проживає на вашій сходовій клітці, саме в цей день організовує вечірку.