Гороскоп на 26 грудня 2017

Загальний гороскоп на вівторок 26 грудня 2017 року

26 грудня 2017 року не варто потурати своїм миттєвим поривам і слабкостей. Не слід забувати цей рада, вирушаючи в похід за покупками, так як сьогодні значно підвищується ризик витратити весь новорічний бюджет на непотрібні дрібнички.

Гороскоп на 26 грудня Овен:
До вечора цього дня Овнам вдасться остаточно завершити передноворічну підготовку. Ваш будинок буде сяяти чистотою, а докладний список подарунків, гостей та майбутніх покупок принесе вам впевненість, що свято точно пройде так, як треба.

Гороскоп на 26 грудня Телець:
Тельці 26 грудня 2017 р отримають милий презент від своєї другої половинки. Ваш партнер по шлюбу вирішить, що немає сенсу чекати, коли настане новорічна ніч, щоб вручити вам предмет, про який ви так пристрасно мріяли.

Гороскоп на 26 грудня Близнюки:
Близнюки в цю суботу вирушать на прийом до сімейного психолога. Такий варіант позбавлення від утвореного у вашій парі глухого кута запропонує друга половинка. Вам залишиться лише чекати і сподіватися, що фахівець успішно вирішить всі проблеми.

Гороскоп на 26 грудня Рак:
Ракам в цей день належить узяти на себе функції гіда або екскурсовода. Будьте готові, що родичі, які приїдуть до вас на новорічні урочистості з іншого населеного пункту, захочуть відвідати всі визначні пам’ятки вашого міста.

Гороскоп на 26 грудня Лев:
Леви проведуть велику частину цієї суботи на віртуальних просторах. Багато годин безперервно ви будете оновлювати свої акаунти в соціальних мережах, ретельно підбираючи фото по темі «ось ялинка, ось я, ось я і новорічна ялинка».

Гороскоп на 26 грудня Діва:
Дівам сьогодні рекомендується повністю позбутися від навколишнього негативу. Будь-який конфлікт постарайтеся залишити в старому році, адже все, що для цього потрібно – вибачитися перед усіма, кого ви образили, і укласти перемир’я зі своїми давніми опонентами.

Гороскоп на 26 грудня Ваги:
Ваги сьогодні будуть легко і невимушено виходити на контакт навіть з випадковими співрозмовниками. Перебуваючи на позитивній хвилі, ви захочете розділити свою радість з максимальним числом людей (навіть з персоналом магазинів і бутиків, які ви підете за покупками).

Гороскоп на 26 грудня Скорпіон:
Скорпіони 26 грудня випробують творча криза. Від створення свого шедевра вас будуть постійно відволікати розмови про Новий рік, а також нескінченні телефонні дзвінки з передчасними привітаннями та візити сусідів.

Гороскоп на 26 грудня Стрілець:
Стрільці проведуть цю суботу трохи не так, як планували спочатку. Ви не зможете повною мірою зайнятися підготовкою до майбутніх святкувань, так як у вашій квартирі з’явиться несподіваний гість, і вам годинами доведеться розважати престарілого родича.

Гороскоп на 26 грудня Козеріг:
Козероги 26 грудня 2017 будуть мірятися силами з віртуальним супротивником. Поки ви і ця людина ведете запеклу битву в онлайн-грі, ваші родичі, втомившись від передноворічної підготовки, вирішать організувати вам реальну струс.

Гороскоп на 26 грудня Водолій:
Водоліям сьогодні судилося отримати несподіваний передноворічний подарунок. Їм для вас стане знайомство з дуже цікавою людиною, який підкорить вас своїм шармом, чарівністю, оптимізмом і готовністю зблизитися після кількох хвилин спілкування.

Гороскоп на 26 грудня Риби:
Риби в цей день матимуть величезну фізичну і моральну втому. Виконавши цілу купу домашніх справ, ви будете змушені вдавати гостинність, приймаючи у себе раптово наскочили родичів.