Гороскоп на 25 грудня 2017

Загальний гороскоп на понеділок 25 грудня 2017 року

25 грудня 2017 року пройде дуже насичено і активно. Сьогодні потрібно приймати багато важливих рішень, а також виконувати ціла купа невідкладних справ, більша частина яких так чи інакше пов’язана з підготовкою до Нового року.

Гороскоп на 25 грудня Овен:
Овнам в цей день буде властиво ідеалізувати своїх співрозмовників. Однак велика помилка для вас виконувати все, що ви почуєте від того чи іншої людини (перш переконайтеся, що ця особа дійсно має заявленим авторитетом).

Гороскоп на 25 грудня Телець:
Тельці сьогодні будуть перебувати в передчутті довгоочікуваного вечірки. Після роботи ви поспішите надіти свій новий наряд, щоб таким чином зробити фурор серед друзів і добитися уваги із боку чоловіка, який буде в числі запрошених на свято.

Гороскоп на 25 грудня Близнюки:
Близнюки 25 грудня 2017 випробують здорову самовпевненість. Ви об’єктивно оцініть свої можливості в якомусь складному проекті, а потім вирішите, що ваш високий професіоналізм і природна кмітливість – це половина успіху в даному заході.

Гороскоп на 25 грудня Рак:
Раки сьогодні будуть обурюватися з вини сторонньої людини. Обговорюючи якесь питання на форумі в інтернеті, ви вступите в суперечку з незнайомцем, і ваш опонент виявиться з тих осіб, хто не гребує використовувати міцне слівце для доказу своєї точки зору.

Гороскоп на 25 грудня Лев:
Леви вечір цієї п’ятниці проведуть в дуже приємній обстановці. Ви ретельно продумаєте свій зовнішній вигляд і підете на зустріч випускників, серед яких буде присутня людина, до якої в минулому ви мали велику симпатію.

Гороскоп на 25 грудня Діва:
Діви 25 грудня стануть генераторами ідей для кола своїх близьких приятелів. Обговорюючи, як провести своє дозвілля, ви запропонуйте друзям дуже оригінальний сценарій, який захоче підтримати більшість з учасників імпровізованого зборів.

Гороскоп на 25 грудня Ваги:
Ваги будуть нескінченно насолоджуватися цим днем і знаходити в ньому все нові і нові приводи для ликований. Радість у вашій душі викличуть і свої гучні професійні перемоги, і ті довгоочікувані події, яким сьогодні судилося відбутися на особистому фронті.

Гороскоп на 25 грудня Скорпіон:
Скорпіони в цей день відправляться на зустріч з високопоставленою особою. Щоб справити належний ефект цієї людини, ви призвете на допомогу все своє природне чарівність і шарм, а також згадайте навички переговорів з людьми, які вважають себе на голову вище оточуючих.

Гороскоп на 25 грудня Стрілець:
Стрільці сьогодні гостро потребувати моральної підтримки. З вини цілої низки службових невдач ваш настрій буде балансувати на грані депресії, і тільки ласка, турбота і любов, одержані від близьких, здатні повернути вам емоційну рівновагу.

Гороскоп на 25 грудня Козеріг:
Козероги в цей день подумки будуть малювати собі картини майбутнього відпочинку. Однак після полудня начальство запросить вас «на килим» і повідомить про те, що ваш відділ буде працювати у вихідний, щоб до Нового року позбутися від авралу.

Гороскоп на 25 грудня Водолій:
Навколишні в цей день будуть відчувати щиру заздрість до удачливості Водоліїв. Раз по Раз стаючи переможцем, не забувайте про те, що Фортуна дуже не постійна і непостійна, а тому сподіватися на її всебічну підтримку – це велика помилка.

Гороскоп на 25 грудня Риби:
Риби 25 грудня 2017 р будуть сподіватися на позитивну відповідь від своєї давньої зазноба. Після того, як ви зізнаєтеся їй у своїх почуттях, у вашій душі не настане мир та спокій, адже перебувати в стані очікування завжди дуже і дуже непросто.