Гороскоп на 24 квітня 2017

Загальний гороскоп на понеділок 24 квітня 2017 року

24 квітня 2017 року – це відмінний момент для прийняття активних кроків в раніше обраному напрямку. Сьогодні не варто відволікатися на поради інших людей, так як крім власної інтуїції і залізної логіки прорахувати поточну ситуацію ніхто не здатний.

Гороскоп на 24 квітня Овен:
Овнам сьогодні дуже знадобляться навички комунікативного спілкування з представниками старшого покоління. Якщо вам вдасться залучити на свою сторону якусь літню особу, це відкриє перед вами нові, дуже привабливі горизонти.

Гороскоп на 24 квітня Телець:
Тельці сьогодні не поскупляться на вишукані компліменти на адресу вищого керівництва. Однак навіть красива лестощі не допоможе вам досягти бажаного (шеф не підпише заяву на відпустку, так як швидко відчує в ваших словах фальш і нещирість).

Гороскоп на 24 квітня Близнюки:
Близнюки в цю п’ятницю вирішать організувати масштабний «шопінг». Після роботи ви вирушите на прогулянку в торговий центр, де будете скуповувати все підряд, не звертаючи уваги на вартість вподобаного товару.

Гороскоп на 24 квітня Рак:
У гардеробі Раків у цей день з’явиться багато модних аксесуарів. Ваш імідж стане значно більш яскравим і оригінальним завдяки старанням близького друга, який сам напроситься супроводжувати вас під час походу за покупками.

Гороскоп на 24 квітня Лев:
Леви сьогодні зроблять спроби зробити своє перебування на роботі більш приємним і позитивним. Для початку ви приберете завал із старих речей і непотрібних предметів. Наступним кроком буде встановлення теплих відносин зі своїми колегами.

Гороскоп на 24 квітня Діва:
Дівам 24 квітня 2017 буде дуже непросто навести порядок в сфері своїх любовних почуттів і прихильностей. Не зумівши визначити, кому з своїх нинішніх залицяльників ви відчуваєте найбільший інтерес, ви вирішите залишити все як є і будете кожному з них відповідати взаємністю.

Гороскоп на 24 квітня Ваги:
Терезам особливо добре 24 квітня 2017 р вдаватимуться дистанційні контакти. За допомогою електронного листування ви заручіться підтримкою потенційних бізнес-партнерів, а ввечері цього дня завдяки соціальним мережам знайдете нову другу половинку.

Гороскоп на 24 квітня Скорпіон:
Скорпіонам сьогодні не варто панікувати через дуже мінливих обставин. Поки ситуація навколо вашого професійного майбутнього сповнена загадок і таємниць, вам слід зосередити увагу на іншому – на пошуках втраченого емоційного балансу.

Гороскоп на 24 квітня Стрілець:
Стрільцям сьогодні необхідно всіляко уникати недомовок і недомовленостей в процесі спілкування зі своїми діловими партнерами. Питання, відповідь на яке ви отримаєте в дуже завуальованій формі, вже дуже скоро стане для вас величезною проблемою.

Гороскоп на 24 квітня Козеріг:
Козерогам 24 квітня судилося стати жертвою далеко не нешкідливого розіграшу. Після чиєї-то безглуздим «жарти» ви ще довго будете всім пояснювати, що не стали банкрутом, не переїхали в інший район, не подали на розлучення і не хворі важкою недугою.

Гороскоп на 24 квітня Водолій:
Водолії сьогодні не будуть відчувати скромність при вираженні своїх особистих уподобань. Обравши сміливий підхід до серцевих справах, ви зможете з’ясувати напевно, що симпатичний вам людина має по відношенню до вас взаємність.

Гороскоп на 24 квітня Риби:
Риб в цей день буде страшенно дратувати звична обстановка. Свою втому від цієї рутини ви спробуєте виплеснути на близьких людей, тоді як куди більш правильний варіант – постаратися будь-яким шляхом урізноманітнити своє сумне існування.