Гороскоп на 24 грудня 2017

Загальний гороскоп на неділю 24 грудня 2017 року

24 грудня 2017 року буде спостерігатися рівний емоційний фон, який відмінно підходить для тісних контактів і для плідної роботи. Найголовніше правило, яке слід неухильно дотримуватися сьогодні – ні при яких умовах не підносити своє особисте «Я» вище думки оточуючих.

Гороскоп на 24 грудня Овен:
Овнам у цей день не варто прагнути до зайвої оригінальності. Начальство не оцінить, якщо в справах ви оберете дуже креативний підхід, а ваша друга половинка засудить будь-які експерименти, які ви захочете провести на особистому фронті.

Гороскоп на 24 грудня Телець:
Тельці в цей день впритул займуться станом свого здоров’я. Ви вирішите відмовитися від усіх звичок, з вини яких ваш організм щодня потрапляє під удар, і в цьому вам допоможуть поради людини, яка вже успішно позбувся від усіх шкідливих залежностей.

Гороскоп на 24 грудня Близнюки:
Близнюки на сьогодні суттєво скоротять коло свого спілкування. Ви вирішите відмовитися від контактів з людьми, які заважають вам виконувати складний проект, а також позбавите себе від телефонних дзвінків з порожньою інформацією або з безглуздими проханнями.

Гороскоп на 24 грудня Рак:
Раки сьогодні будуть дуже енергійно рухатися до наміченої мети. Вас чекає успіх, але на шляху до нього постарайтеся не перестаратися (ваш неймовірний трудоголізм може стати причиною сильного фізичного виснаження).

Гороскоп на 24 грудня Лев:
Леви 24 грудня 2017 будуть прагнути здобути визнання своїх численних успіхів. Не отримавши повноцінної підтримки від родичів і знайомих, ви продовжите, ці спроби в соціальних мережах, додавши собі гучний статус з перерахуванням все, що вам вдалося добитися.

Гороскоп на 24 грудня Діва:
Дівам сьогодні належить довести до досконалості свою давню творчу задумку. Справа, якою ви займалися у вільний від роботи час, зацікавить співтовариство професіоналів, а тому, напередодні презентації, ви вважаєте за необхідне ще раз переконатися, що ваш проект бездоганний.

Гороскоп на 24 грудня Ваги:
Ваги 24 грудня 2017 р займуться створенням затишку в своєму особистому просторі. З цією метою ви отримаєте незвичайний предмет інтер’єру або текстиль, який у холодні зимові дні буде вам навіювати спогади про спекотне літо.

Гороскоп на 24 грудня Скорпіон:
Скорпіонам сьогодні вдасться укласти дуже вигідну фінансову операцію. Після того, як будуть підписані всі документи, ви і ваш новий інвестор потиснете один одному руки і озвучите свої надії на те, що це співробітництво обійдеться без труднощів і ексцесів.

Гороскоп на 24 грудня Стрілець:
Стрільцям 24 грудня рекомендується ще раз проаналізувати план свого харчування. Якщо в зимовий період ви за традицією будете віддавати переваги на користь фаст-фуду та інших нездорових продуктів, ваш організм не зможе противитися численних вірусів і простуд.

Гороскоп на 24 грудня Козеріг:
Козерогам сьогодні слід гнати геть усі прояви ліні. Знаходячись на середині шляху до реалізації свого відповідального проекту, велика помилка для вас робити зупинку, брати вихідний або знаходити інший спосіб побайдикувати.

Гороскоп на 24 грудня Водолій:
Водолії в цей день всерйоз задумаються про ремонт. Бажаючи надати навколишнього вас простору неповторний шарм і затишок, ви навіть складете невеликий дизайн-проект, ідеї для якого вам допоможе відшукати всезнайко-Яндекс.

Гороскоп на 24 грудня Риби:
Риби в цей день застосують дуже незвичайний підхід до сфери почуттів та особистих уподобань. Ви організуєте зустріч, на якій буде присутній ваша колишня друга половинка і близький друг (мета цього побачення – дати шанс на зближення зазначених людей).