Гороскоп на 23 квітня 2017

Загальний гороскоп на неділя, 23 квітня 2017 року

23 квітня 2017 року не варто займатися побудовою нової стратегії для спілкування з оточуючими. Сьогодні вітається традиційний підхід до всіх без винятку сфер життя, тоді як будь-якого роду креатив та інновації принесуть непередбачувані результати.

Гороскоп на 23 квітня Овен:
Овнам сьогодні належить здійснити ряд операцій з готівкою. Крім власних коштів вам буде доручено керувати чужими фінансами. Щоб повністю виправдати надану вам довіру, будьте гранично обережні і уважні.

Гороскоп на 23 квітня Телець:
Тельцям 23 квітня 2017 р не варто робити активні кроки в новому напрямі. Ваші спроби знайти більш престижну посаду, змінити місце проживання або зав’язати нові любовні стосунки зіткнуться з безліччю дрібних перешкод і прикрих непорозумінь.

Гороскоп на 23 квітня Близнюки:
Близнюки сьогодні будуть спокійно займатися поточною роботою. Колеги відмовляться від спроб викликати вас на розмову після вашого однослівної «у мене немає часу», а ваш телефон буде мовчати, так як ви попередьте дзвінки з дому суворим заявою «мене не турбувати!».

Гороскоп на 23 квітня Рак:
Ракам сьогодні не варто довіряти управління своїм транспортним засобом близькій людині. Висока ймовірність, що особа, яка сіла за кермо вашого авто, втратить контроль за тим, що відбувається на дорозі, що стане причиною великої аварії.

Гороскоп на 23 квітня Лев:
Левам сьогодні небезпечно приймати спонтанні або інтуїтивні рішення. Ви тільки тоді зможете остаточно відповісти «так» або «ні» на пропозицію, що поступила, коли ґрунтовно прорахують всі наслідки своїх кроків у цьому напрямку.

Гороскоп на 23 квітня Діва:
Дівам 23 квітня 2017 сильно нашкодить непослідовну поведінку у сфері особистих відносин. Людина, якій ви напередодні дали шанс на зближення, затаїть величезну образу в своїй душі, якщо сьогодні ви відповісте йому невмотивованим відмовою.

Гороскоп на 23 квітня Ваги:
Терезам сьогодні дуже небезпечно вступати в які-небудь спільні підприємства. Перш, ніж дати згоду на ділове партнерство, зберіть максимум інформації щодо минулого людей, яким ви плануєте довірити свої фінанси.

Гороскоп на 23 квітня Скорпіон:
Скорпіони сьогодні будуть дуже залежні від думки оточуючих. Ви вирішите, що зміни, які ви планували провести у своїй зовнішності, це не самий правильний крок (у цьому переконає вас близький друг або ваша друга половинка).

Гороскоп на 23 квітня Стрілець:
Стрільці, в цей день оберуть тактику невтручання. Вам буде дуже складно стояти осторонь, поки товариші по службі жваво обговорюють якесь питання, але ви зумієте промовчати і тим самим отримаєте величезну перевагу, адже перемагає той, хто ігнорує спір.

Гороскоп на 23 квітня Козеріг:
Козерогам 23 квітня найбільш добре вдаватиметься робота з творчим ухилом. Не бійтеся експериментувати і застосовувати нестандартний підхід до поточних справах, адже саме так вам вдасться створити собі репутацію справжнього професіонала.

Гороскоп на 23 квітня Водолій:
Водоліям сьогодні не варто поспішати зі здійсненням своєї нової блискучої задумки. Ця ідея неодмінно буде мати величезний успіх, але тільки після того, як ви продумаєте всі найменші нюанси.

Гороскоп на 23 квітня Риби:
Рибам сьогодні судилося опинитися в дуже делікатній ситуації. Перед лицем цих труднощів вам не слід пасувати, адже з будь-якої проблеми ви зможете знайти вихід завдяки своїй природній кмітливості і чудовому почуттю гумору.