Гороскоп на 23 грудня 2017

Загальний гороскоп на суботу 23 грудня 2017 року

23 грудня 2017 року оптимально підходить для роботи над собою і для проведення експериментів зі своєю зовнішністю. Будь-які зміни, зроблені в цей день, принесуть позитивний підсумок і стануть причиною захоплених відгуків з вуст сторонніх.

Гороскоп на 23 грудня Овен:
Овнам сьогодні не рекомендується їсти фаст-фудом. Продукти швидкого приготування можуть стати причиною, по якій ви протягом декількох днів будете мучитися від нетравлення шлунка або від іншого харчового розладу.

Гороскоп на 23 грудня Телець:
Тільцям в цей день судилося стати жертвою несприятливих обставин. З вини безлічі відволікаючих факторів реалізація ваших планів опиниться під загрозою зриву, а тому самий правильний для вас варіант – на час відмовитися від задуманого.

Гороскоп на 23 грудня Близнюки:
Головною причиною для хвилювань у Близнюків сьогодні стане ситуація в сфері своїх фінансів. Ви будете змушені визнати, що при нинішньому рівні доходів вам не вдасться організувати пишні новорічні урочистості та придбати подарунки для близьких.

Гороскоп на 23 грудня Рак:
Настрою Раків 23 грудня 2017 р буде властиво коливатися з крайності в крайність. Ви намагаєтеся подолати всі негативні пориви, але, на жаль, навколо вас регулярно будуть виникати все нові і нові приводи для роздратування і невдоволення.

Гороскоп на 23 грудня Лев:
Леви в цей день будуть особливо старанні у виконанні службового боргу. Звістка про те, що кращий працівник вашого підприємства отримає велику премію в переддень Нового року, стане для вас стимулом працювати на знос, забувши про все, що заважає продуктивній роботі.

Гороскоп на 23 грудня Діва:
Дівам 23 грудня варто задуматися про своє фінансове майбутнє. Якщо ви вже сьогодні почнете робити невеликі заощадження на «чорний день», згодом ця ощадливість допоможе вам уникнути багатьох проблем або стане основою вашої безбідної старості.

Гороскоп на 23 грудня Ваги:
Ваги сьогодні всерйоз задумаються про проблеми духовності. Ви вирішите, що приділяєте недостатню увагу даному аспекту у вихованні підростаючого покоління, і захочете заповнити цей пробіл за допомогою спеціальної літератури.

Гороскоп на 23 грудня Скорпіон:
Скорпіонам на цей день слід забути про свою масці суворого і стриманої людини. Люди, яких ви мрієте бачити своїми бізнес-партнерами, охочіше підуть на контакт, якщо ви в спілкуванні з ними будете використовувати своє природне почуття гумору.

Гороскоп на 23 грудня Стрілець:
Стрільці сьогодні раптово згадають про існування свого престарілого родича. Не маючи вільного часу для особистого візиту, ви відправите цій людині розкішний букет квітів і супровідну записку, в якій будуть звучати слова про те, як він вам доріг.

Гороскоп на 23 грудня Козеріг:
Козерогам сьогодні не слід ні за яких умов втрачати впевненість у своєму професіоналізмі. Тимчасові службові труднощі можуть виникнути у всіх, але і вони не привід опускати руки і віддавати те, що відбувається в своїй кар’єрі на волю випадку.

Гороскоп на 23 грудня Водолій:
Водоліям сьогодні не вдасться випробувати емоційний комфорт у спілкуванні з найближчими родичами. Бажаючи розділити з ними плоди своїх професійних перемог, ви натрапите на образливе байдужість, причини якого вам невідомі.

Гороскоп на 23 грудня Риби:
Риби в цей день отримають велику фінансову допомогу від близького родича. Як тільки засоби з позначкою «до Нового року» надійдуть на ваш картковий рахунок, ви поспішите сказати «спасибі» своєму благодійнику за допомогою телефонного дзвінка або під час особистого візиту.