Гороскоп на 22 квітня 2017

Загальний гороскоп на суботу 22 квітня 2017 року

22 квітня 2017 року помітно посилиться інтерес до містики і окультних наук. Однак всі спроби докопатися до таємниць світобудови, початі в цей день, не принесуть довгоочікуваний ефект, і відбувається як і раніше буде пов’язане з безліччю складних загадок.

Гороскоп на 22 квітня Овен:
Овнам у цей день не варто потурати своїм нездоровим харчовим звичкам. Схильність до обжерливості може привести вас до найбільш обтяжливих наслідків, і зайва вага з них – це ще найменше лихо.

Гороскоп на 22 квітня Телець:
Тельці в цей день будуть сповнені радості та оптимізму. Причиною позитивного настрою стане обнадійлива звістка від людини, який погодиться вступити з вами в ділове співробітництво на ваших умовах.

Гороскоп на 22 квітня Близнюки:
Близнюкам сьогодні судилося стати володарями дуже дорогого подарунка. Цей презент ви отримаєте абсолютно несподівано для себе. Його вручителем виявиться людина, яка захоче віддячити вам за раніше надану допомогу і підтримку.

Гороскоп на 22 квітня Рак:
Ракам сьогодні не слід вживати низькопробний алкоголь або пробувати спиртні напої неперевіреною марки. Всього пара келихів можуть привести вас до того, що ви весь наступний день провести в ліжку.

Гороскоп на 22 квітня Лев:
Левам 22 квітня варто прийняти запрошення на якесь громадське подія. Відвідування цього заходу помітно підніме ваш авторитет в очах оточуючих і зміцнить ваше положення в соціумі.

Гороскоп на 22 квітня Діва:
Дівам сьогодні доведеться змиритися з мінливостями Долі і відмовитися від побудови довгострокових планів на майбутнє. Вам не слід занадто сильно переживати із-за зриву попередніх проектів, так як далеко не завжди обставини складаються в вашу користь.

Гороскоп на 22 квітня Ваги:
Ваги сьогодні ненароком боляче скривдять свою другу половинку. Ваша дурна жарт з приводу зовнішнього вигляду або манери поведінки своєї коханої людини зробить несподіваний ефект, і ваша пасія вибухне цілої бурею гнівних емоцій.

Гороскоп на 22 квітня Скорпіон:
Всі спроби Скорпіонів знайти підтримку у близьких членів своєї сім’ї сьогодні закінчаться безуспішно. Родичів будуть цікавити труднощі, які виникли у вас у службових справах, так як куди важливіше для них стане вирішення власних проблем і неприємностей.

Гороскоп на 22 квітня Стрілець:
Стрільцям сьогодні вдасться дуже успішно усунути неприємність, яка виникла у сфері любовних відносин. Після того, як ви і ваша друга половинка розставити всі крапки над «і», вам захочеться лише одного – опинитися наодинці один з одним.

Гороскоп на 22 квітня Козеріг:
Цей день в Козерогів пройде строго за раніше наміченим сценарієм. Вам не зможе перешкодити навіть злий шепіт колег, які з неприхованою заздрістю будуть спостерігати, як ви крок за кроком наближаєтеся до вершин фінансового успіху.

Гороскоп на 22 квітня Водолій:
Водоліям 22 квітня 2017 р особливо добре будуть вдаватися справи, пов’язані з облаштуванням свого житлового простору. Перестановка або ремонт, розпочаті вами в цей день, пройдуть на диво легко і доставлять вам ціле море позитивних емоцій.

Гороскоп на 22 квітня Риби:
Рибам сьогодні рекомендується зробити все, щоб збагатити свій внутрішній світ яскравими емоціями. З цією метою ви можете зробити поїздку по живописних місцях або відвідати художню галерею.