Гороскоп на 21 квітня 2017

Загальний гороскоп на п’ятницю 21 квітня 2017 року

21 квітня 2017 року найкращим чином підходить для неквапливої монотонної роботи. Енергетичний потенціал цього дня буде не дуже високий, а тому найкраще рішення на сьогодні – займатися рутинними справами і не братися за нові проекти.

Гороскоп на 21 квітня Овен:
Овнам 21 квітня 2017 р необхідно відмовитися від поспіху і метушні в процесі виконання надзвичайно відповідальної роботи. Нехай ви витратите на цей проект трохи більше часу, ніж планували спочатку, головне, що такий підхід позбавить вас від багатьох неприємностей.

Гороскоп на 21 квітня Телець:
Тельцям у цей день не варто витрачати свій час на порожню балаканину з колегами. Якщо ви раз у раз будете відволікатися від виконання своїх безпосередніх справ, саме ваше прізвище може опинитися в списку кандидатів на звільнення.

Гороскоп на 21 квітня Близнюки:
Близнюки сьогодні продемонструють своєму вищестоящому керівництву, що гідні носити звання «кращий працівник місяця». Ентузіазм, з яким ви прийміть за справи, заразить ваших колег, які також вступлять в боротьбу за престижне звання і велику премію.

Гороскоп на 21 квітня Рак:
Ракам 21 квітня не вдасться повною мірою задовольнити свою потребу в красі і витонченості. Предмет, який ви захочете придбати, щоб оживити свій звичний інтер’єр, викличе у вас величезне захоплення, але, на жаль, вам не вистачить коштів на цю покупку.

Гороскоп на 21 квітня Лев:
Львів у цей день буде цікавити тільки своє особисте фінансове процвітання. Ви різко «отошьете» всіх людей, які будуть вам заважати достроково закінчити перспективний проект і отримати за нього вельми гідну винагороду.

Гороскоп на 21 квітня Діва:
Діви сьогодні стануть беззаперечними лідерами і у вирішенні службових справ, і в усуненні сімейних неприємностей. Коли ви з успіхом виконаєте всі справи, вас охопить неймовірна гордість собою і тверде осознанье того, що ви – переможець.

Гороскоп на 21 квітня Ваги:
У Терезів сьогодні не виникне особливих проблем. Єдина складність, з якою вам доведеться боротися – це невміння тримати язик за зубами у момент, коли треба промовчати, і схильність довіряти свої думки першому зустрічному.

Гороскоп на 21 квітня Скорпіон:
Скорпіонам сьогодні не рекомендується братися за виконання чужих обов’язків. Ці заходи віднімуть у вас багато сил, а результат виявиться досить жалюгідним (ви не отримаєте ніякої подяки за свої старання).

Гороскоп на 21 квітня Стрілець:
Стрільці, в цей день будуть зосереджені на питаннях правильного харчування і здоров’я. Щоб повернути собі підтягнутий силует, ви складете план спортивних тренувань і остаточно викресліть зі свого раціону улюблені продукти.

Гороскоп на 21 квітня Козеріг:
Козерогам 21 квітня 2017 належить побувати на рясного застілля в оточенні дуже приємних людей. Цей захід принесе вам море позитиву, проте завтра наслідки переїдання і вживання алкоголю не кращим чином позначаться на вашому самопочутті.

Гороскоп на 21 квітня Водолій:
Водолії сьогодні проявлять діловий підхід до побудови своїх сімейних відносин. Ви прийдете до висновку, що тільки так, шляхом чіткого розподілу обов’язків і бюджету, вам вдасться повністю вирішити всі домашні негаразди.

Гороскоп на 21 квітня Риби:
Риби сьогодні будуть надзвичайно заповзятливі. Природна кмітливість допоможе вам зробити дуже вигідне вкладення грошових коштів, здійснити якийсь обмін або продати за високою ціною предмет, яким ви самі вже не користуєтеся.