Важливо

Гороскоп Козеріг на 2019 рік, любов, кар’єра знака зодіаку, здоров’я, сім’я, фінанси, Козеріг і рік народження

Гороскоп Козеріг на 2019 рік

Козеріг у рік жовтого земляного Свині буде колесити по світу, як акробат на арені цирку. Ви навіть отримаєте нове житло або дачний котедж, що вже похвально. Навесні гороскоп на 2019 рік радить Козерогові почати ремонт, перепланування, а потім поїхати до моря з близькими людьми. Якщо відпустка відбудеться, то не сидіть вдома, і не сумуйте.

В рік Свині у вас очікується чимало важливих зустрічей, після яких Козеріг зав’яже вигідне партнерство. Восени гороскоп на 2019 рік передбачає високу посаду. Ви станете начальником не просто маленької фірми, а великого підприємства або кампанії. Тут вже точно гроші потечуть рікою, тому витрачайте їх з розумом.

Гороскоп на 2019 рік пророкує Козерогові благополуччя в особистому житті. Якщо ви людина сімейна, то ніяких конфліктів і побутових проблем не передбачається. Ну, а самотні люди на початку осені познайомляться зі своїм майбутнім чоловіком.

В рік Свині необхідно шанобливо поставитися до здоров’я. Якщо Козеріг не припинить перекуси на бігу, то виразка шлунка або коліт йому точно забезпечений. Постарайтеся дотримуватися режиму, а також їсти те, що корисно. Гороскоп на 2019 рік радить Козерогові берегти нервову систему та не хвилюватися через дрібниці.

В рік Собаки серйозний і дисциплінований у всьому Козеріг не відчував труднощів і швидко вирішував проблеми. Так, і конкуренція його не напружувала. Чого чекати від Жовтої Свині (Кабана), яка стане біля керма 5 лютого? Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить залишатися на тих же позиціях, щоб досягти успіху і бути щасливим.
Консервативний по натурі Козеріг повинен ставитися до всіх колотнеч з обережністю. Не слід бунтувати і панікувати, тоді всі мінуси миттю перетворяться в плюси. Змін очікується багато, але вони принесуть Козерогові тільки радісні емоції.

Гороскоп на 2019 рік Козерогові рекомендує завершити минулі справи, а також регулярно складати бюджет на місяць. Весну ви зустрінете в обіймах романтики і достатку, якщо не будете боятися змінити своє життя в позитивне русло. Можлива прибуток і кар’єрне зростання, який відкриє безліч перспектив.

Отже, який курс вибрати в роботі, щоб не помилитися? Свиня (Кабан) підкине Козерогові оригінальні ідеї, реалізувавши які, можна відчути себе відбулася особистістю. Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить проявити творчі таланти і не сумніватися в успішному результаті проектів.

Для розширення особистого бізнесу Козерогові навесні 2019 року все-таки доведеться взяти кредит у банку. Без такої підтримки ви не зможете досягти фінансової стабільності. Не хвилюйтеся, всі гроші ви повернете раніше, ніж запланували. Зате відсотки від капіталовкладень отримаєте такі, що заздрісники лопнуть від обурення.

Гороскоп на 2019 рік Козерогові рекомендує в липні або серпні відправитися в подорож. Вибирайте для поїздки ту країну, в якій вам буде реально комфортно і спокійно. Літаком або поїздом? Тут самі вирішуйте, чи запитайте у Свині (Кабана), що краще вибрати. Шанувальників у Козерога небагато, але кожен з них прекрасний по-своєму. Якщо чекаєте справжньої любові, то не поспішайте з висновками. Життя все розставить по своїх місцях.
Якщо у Козерога є сім’я, то потрібно захистити себе від флірту і легких романів. Вони нашкодять вашим стосункам з чоловіком до такої міри, що розвід виявиться єдиним виходом нейтралізувати ситуацію. Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить бути обережним у спілкуванні з тими, хто спеціально провокує його на скандал у сім’ї. На жаль, навіть друзі можуть збити вас з вірного шляху, врахуйте це.

Кінець літа 2019 року Козеріг вирішить провести на природі. Точніше, на улюбленій дачі, де сам рассадит овочі, фруктові дерева і квіточки. Ви займетеся консервацією та побутовими клопотами, що зблизить Козерога з родичами. Гороскоп на 2019 рік Козерогові передбачає поповнення в сімействі. Малюк буде дуже схожий на вас – міцний, розумний і, головне, такий же скромний.

Майже всю осінь Козерогові доведеться колесити по країні і навіть світу. Відрядження будуть такими частими, що домочадці почнуть знемагати від туги за вас. Але, якщо хочеться заробити гроші і зробити кар’єру, то іншого виходу немає. Зате до кінця 2019 року Козеріг зможе розширити житло і відкласти певну суму на потреби сім’ї. Сміливо укладайте угоди і заводите впливові знайомства. Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить остерігатися ризикованих пропозицій. Вони реально можуть підвести вас під ешафот.

У грудні Козерогові слід підвести підсумок всьому, що зроблено з таким трудом. Не переживайте, все окупиться і вирішиться на вашу користь. Нова квартира, машина, посада та улюблені люди поруч – про що ще мріяти? Хоча, самотнім Козерогам не заважає подумати про створення сім’ї. До речі, ЗАГС вже чекає вас – холостого і закоханого.

Гороскоп Козеріг на 2019 рікГороскоп любові Козерога на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Козерогові не рекомендує розпорошувати свої почуття на всіх наявних залицяльників. Тим більше, що ви вже самі втомилися від неконкретності, тому задайтеся метою – у рік Свині (Кабана) знайти гідного супутника життя.
Головне-дуже цього захотіти, а все інше вирішиться машинально. Якщо хочеться бачити поруч надійного і розумної людини, то і не варто розмінюватися на легковажних осіб. Одна справа фліртувати, зовсім інша – по-справжньому закохатися і одружитися. Чи ви про принца на білому коні мрієте? Киньте цей юнацький максималізм, будьте реалістичніше.

Гороскоп на 2019 рік Козерога обіцяє любов з першого погляду, яка поведе за собою і точно доведе до ЗАГСУ. Тільки з ріднею не забудьте порадитися, якщо дорожите їх думкою і своєю репутацією. Ну, а тим, хто вже уві сні спить і бачить симпатичного малюка, можна подумати про спадкоємця. Козеріг стане не тільки зразковим сім’янином, але і чудовим і важливим батьком. Немає сумнівів!

Привабливий Козеріг не залишиться на самоті в рік Земляного Свині (Кабана). Тільки не бійтеся зробити перший крок до свого особистого щастя. Можливий гарний роман в іншому місті або країні, як прогнозує гороскоп на 2019 рік Козерогові. Що ж, якщо питання про переїзд постане руба, то не бійтеся щось різко змінювати долі.

Гороскоп Козеріг на 2019 рікСімейний гороскоп Козерога на 2019 рік

Козеріг охоронець порядку, сімейних традицій і домашнього затишку. Отже, турбуватися з-за дрібних суперечок з ріднею, або з приводу побутових негараздів не варто. Все під контролем, як каже Свиня (Кабан).
Гороскоп на 2019 рік Козерога обіцяє майже казкову сімейне життя. Ви сповнені ідеями, сюрпризами і благородством. Домочадці навіть втомляться від ваших постійних свят і своєрідних подарунків, але ви невтомні у вчинках. Навіть прапрабабушку не забудете особисто привітати з ювілеєм, адже вона живе в Америці.
Козеріг навіть сусідам допоможе ремонт робити, а вже про свою квартиру і говорити не варто. Вона перетворитися на справжній палац, де знайдеться місце навіть кішці, випадково дивиться у ваш сад-город. Гороскоп на 2019 рік Козерогові передбачає гармонійні стосунки з чоловіком. Ні сварок, ні скандалів – суцільна ідилія. Ну, а дітей ви прилаштуєте в кращі Вузи країни, що теж похвально.

Якщо Козеріг поки ще не зважився на створення сім’ї, то можна обмежитися цивільним шлюбом. І не тому, що так зараз модно, а лише для того, щоб краще дізнатися обранця. Тільки врахуйте, що зволікати з весіллям теж не можна. Особливо, якщо відчуваєте до людини найтепліші почуття.

Гороскоп Козеріг на 2019 рікРобота, бізнес гороскоп Козерога на 2019 рік

Прекрасні відносини у Козерога складуться з грошима. Він не буде трястися за кожен рубль, але і розкидатися заробленими купюрами не стане. Хочеш стати багатим? Працюй, як конячка. Козеріг це миттю засвоїть, тому доб’ється своїх цілей.
Гороскоп на 2019 рік Козерогові рекомендує все-таки іноді відпочивати від напруженої роботи, інакше сил не вистачить навіть до хати дійти. Якщо ви зайняті своїм бізнесом, то не бійтеся залишити його на партнерів, поки будете засмагати на морському березі. Тільки попередньо перевірте своїх помічників на відповідальність і надійність, добре?

Практичний і економний Козеріг свого не упустить, тому гроші до нього будуть текти казкової річкою. З конкурентами буде розібратися складно, але немає нічого неможливого. Особливо для того, хто вірить в свої сили і веде чесну гру. Гороскоп на 2019 рік Козерога обіцяє несподіваний прибуток – виграш або премію за минулі труди.

Не варто хвалитися перед друзями та колегами своїми капіталами. Свиня (Кабан) радить зберігати все в секреті, щоб ніхто не наврочив і не нашкодив працьовитому Козерогові. Якщо хочеться зробити щось приємне для близьких людей, то купіть їм те, про що вони давно мріють. Ось тут грошей жаліти не треба, як радить гороскоп на 2019 рік Козерогові.

Гороскоп Козеріг на 2019 рікГороскоп здоров’я Козерога на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить менше часу проводити за комп’ютером, та й взагалі не сидіти вдома. Частіше гуляйте, бігайте вранці і дихайте свіжим повітрям. Інакше, точно заробите викривлення хребта і запаморочення.
Це тільки з боку Козеріг здається майже ідеальним, але і у нього є недоліки. Точніше, згубні звички, з якими Свиня (Кабан) радить якнайшвидше розлучитися. Вистачить вже диміти на вулиці і вдома, а також зловживати коньяком. Краще купіть ролики або велосипед, запишіться на фітнес і плавайте в басейні.

Гороскоп на 2019 рік Козерогові рекомендує менше їсти булочок і мармеладу, а додати в раціон білкові та молочні продукти. Інакше, не тільки зуби втратите, але і станете схожі на Колобка. До речі, давно ви проходили медогляд? Значить, запишіться на прийом до всіх лікарів-спеціалістів, щоб виключити хвороби. Тільки не кажіть, що колись. Попереджений, значить, озброєний!

Гороскоп на 2019 рік Козерогові рекомендує не тільки харчуватися по режиму, але і спати лягати не пізніше 10 години вечора. Грамотно поєднуйте роботу і відпочинок, тоді ніяка застуда і зниження імунітету будуть не страшні. І не переохолоджуйтеся, а одягайтеся по погоді. Вистачить вже модничать, адже здоров’я набагато дорожче.

Гороскоп Козеріг на 2019 рікГороскоп 2019 Козеріг по року народження

Гороскоп Козеріг – Щур на 2019 рік

Щасливий 2019 рік очікується у Козерога-Щури, тому не варто переживати з-за дрібних невдач. Любов – взаємна, конкуренти – боягузливі, а приплив грошей – регулярний. Але ви не звикли сидіти без діла, значить, можна затіяти ремонт або організувати подорож. Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить відкрити серце змін, особливо, в особистій сфері. Самотність – не ваша доля, повірте Свині (Кабана).

Гороскоп на 2019 рік Козеріг – Бик

Гороскоп на 2019 рік Козерогові пророкує кисільні береги, молочні ріки і зефірні поля. Взагалі, життя, як у казці! Якщо не утаите своїх талантів, то успішно проявіть себе у творчості, мистецтві і поезії. Козеріг-Бик навіть пироги з курагою піч почне, чим здивує не тільки рідню, але і самого себе. У любові колотнеч буде набагато менше, якщо ви не станете фліртувати на стороні з колегою.

Гороскоп Козеріг – Кінь на 2019 рік

Козерогові-Коні в 2019 році можна відправлятися на бал, їздити по світу і навіть кардинально змінити імідж. Будь-які зміни на краще, а ваш азарт принесе прибуток. У робочих моментах ви виявите свій природний консерватизм і завзятість, що по заслугах шеф оцінить. Гороскоп на 2019 рік Козерога обіцяє гармонію і щастя в особистому житті. Обранець настільки хороший та надійний, що ви боїтеся наврочити ваші відносини.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг – Кіт (Кролик)

Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить бути уважним і шукати підробіток, якщо грошей на все не вистачає. Не чекайте манни небесної, а уперто беріться за будь-яку справу. Лінь і ви – де це бачено?! Працювати доведеться багато, але й винагорода буде гідним. У 2019 році Козерогові-Кота (Кролика) вдасться стати підприємцем. Бізнес піде в гору, якщо оточіть себе впливовими особистостями і вкладіть щедру суму.

Гороскоп Козеріг – Дракон на 2019 рік

Козерогові-Дракону в 2019 році не вистачає тільки крил за спиною, щоб літати над своїми хоромами, мішками з грошима і коханими людьми. Ви отримаєте все, про що мріяли, ось це справді щастя. Гороскоп на 2019 рік Козерога обіцяє створення сім’ї та вигідні контракти. Якщо правильно розставити пріоритети, то ніде не помилитеся. Тим більше, що поруч завжди надійне плече Свині (Кабана).

Гороскоп Козеріг – Тигр на 2019 рік

В 2019 році Козерогові-Тигру залишається лише начистити черевики і купити собі новий портфель, щоб гордо увійти на посаду начальника рекламного відділу. Або ви в політику хотіли податися? Тоді заручіться підтримкою Свині (Кабана), який складе вам резюме. Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить частіше згадувати про дім, близьких людей і побутових питаннях. Ви ж, обожнюєте комфорт і тепло, значить, не забудьте утеплити підлогу і наколоти дрова на зиму.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг – Змія

Гороскоп на 2019 рік Козерогові рекомендує грамотно витрачати енергію і час, щоб не потрапити в халепу. Конкуренти не дрімають, знайте це. Ну, а якщо поставите перед собою досяжні цілі, то немає сумнівів – доб’єтеся. В амурних питаннях Козеріг-Змія в 2019 році буде розбиратися навіть краще дипломованого психолога. Ви нарешті зустрінете ідеального партнера, якого давно малювали в своїх фантазіях. Навіть колір очей співпаде!

Гороскоп Козеріг – Півень на 2019 рік

Гороскоп на 2019 рік Козерогові пророкує багато яскравих змін, починаючи з нової роботи і закінчуючи весільною церемонією. Мрії збудуться з такою шаленою швидкістю, що ви не встигнете отямитися. Заздалегідь подбайте, куди складати гроші, які будуть потоком йти вам в руки. Козерогові-Півневі в 2019 році потрібно подбати про психічне здоров’я. Адже, нервувати все-таки доведеться, тому тримайте емоції в їжакових рукавицях.

Гороскоп Козеріг – Мавпа на 2019 рік

В 2019 році Козерогові-Мавпі не варто навіть думати про щось погане і сумне. Все складеться найкращим чином, як кар’єра. Так і особисте життя. Що стосується грошових коштів, то вони навіть в гаманці і на особистому рахунку не вміщаються. Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить бути уважнішими і ніжніше до коханої людини. Адже, ви вирішили офіційно узаконити стосунки і подумати про потомство, чи не так?

Гороскоп на 2019 рік Козеріг – Коза (Вівця)

Гороскоп на 2019 рік Козерогові радить бути менше ревнивим і прискіпливим до коханої людини. Інакше, він втече, залишить вам смуток і спогади. Може бути, ви самі не проти сходити наліво, розповідайте? Зате в робочій сфері у Козерога-Кози (Вівці) все складеться чудово. Ніяких намірів з боку конкурентів, а надійні партнери, як граніт. Навесні можна відпочити на курорті, тільки телефон, не забудьте вимкнути, засмагаючи на пляжі.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг – Свиня

Козерогові-Свині в 2019 році живеться добре, тепло і комфортно. Не дивно, адже вашої покровителькою і нерозлучною подругою є Свиня (Кабан). Очікуються вигідні контракти, співпрацю із західними партнерами і нечувані суми на рахунку. Гороскоп на 2019 рік Козерогові передбачає поповнення в сімействі. Це можуть бути племінники та онуки, тому заздалегідь подбайте про подарунки.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг – Собака

Гороскоп на 2019 рік Козерогові передбачає незначні проблеми з конкуренцією, але ви з ними так жваво разделаетесь, що і згадувати не хочеться. Пару раз гавкнете, і разок прорычите – досить. У 2019 році Козерогові-Собаці потрібно зробити акцент на зовнішньому образі. Не бійтеся розлучитися з колишньою зачіскою або стилем в одязі. Адже, Свиня (Кабан) вже пригледіла для вас модний бутік і салон краси.

Гороскоп на 2019 рік для інших знаків зодіаку:

гороскоп 2019 рік для Овна гороскоп 2019 рік для Тільця гороскоп 2019 рік для Близнюків гороскоп 2019 рік для Рака гороскоп 2019 рік для Лева гороскоп 2019 рік для Діви гороскоп 2019 рік для Терезів гороскоп 2019 рік для Скорпіона гороскоп 2019 рік для Стрільця гороскоп 2019 рік для Козерога гороскоп 2019 рік для Водолія гороскоп 2019 рік для Риби

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.