Гірськолижні тури в 2018 році.

Гірськолижні тури в 2018 році.

Гірськолижний курорт – прекрасна ідея для проведення відпустки в горах на Новий рік, після якого залишаться незабутні відчуття від активного відпочинку. Підкорити засніжений схил, який оточений таємничою природою навколо. Такий відпочинок загартує дух на рік вперед, і позитивні емоції не будуть закінчуватися за весь період відпустки. А також можна перевірити та спортивні навички, які обов’язково піддаються на стійкість. Крім усього, під час новорічного відпустки організатори гірськолижних курортів влаштовують своїм відпочиваючим цікаві шоу-програми.

Гірськолижний тур по Росії в 2018 році.

У Росії є все необхідне для зустрічі Нового року на свіжому повітрі, і все що потрібно для гірськолижного відпочинку. Отримати шанс поїхати в незвичайний новорічний відпустку дуже легко, достатньо лише безпосередньо забронювати путівку через туроператора, або самостійно через інтернет, який порадить якісне місце.

Російські і закордонні ціни гірськолижних курортів навіть не порівнюються. У нашій країні досить якісні сервіси, які не поступаються, наприклад, Австрії чи Європі. Бажано заздалегідь зайнятися питанням місця для відпочинку, і швидше почати бронювати путівку.

Кавказ і Урал – вважаються найпопулярнішими і найбільш привабливими гірськолижними курортами. Саме туди щороку приїжджають туристи каксо усіх регіонів нашої країни, так і з найближчих країн. Варто відвідати і Червону поляну, Приельбруссі і Домбай, які вважаються найпопулярнішими в гірськолижних турах по Росії. Варто врахувати і фінансове питання, тому що ціна відпочинку на цих курортах вийде приблизно від 17 000 рублів до 25 000 рублів.

Червона поляна в Сочі.

Вітчизняний курорт абсолютно весь преобразився перед початком Олімпійських ігор. Відбудовані нові готелі, оновлена канатна дорога до гір. Туристів чекає не тільки відпочинок на свіжому відпочинку, але й час, щоб сходити в аквапарк, відвідати численні ресторани, або відтягнутися в клубах. Відзначити Новий рік на цьому курорті, звичайно, буде чудовою ідеєю як для сімейної пари, так і для компанії друзів або знайомих, які хочуть весело провести час.
Приельбруссі в Кабардино-Балкарії.

Всі хто займається альпінізмом і гірським туризмом, віддають перевагу саме Приельбруссі. Тут можна випробувати всі складні траси, які залишать екстремальні та надзвичайні емоції. Але це не говорить про те, що новачкам тут робити буде нічого – ні, цей курорт приймає як завзятих гірськолижників, так і звичайних любителів. А також можна помилуватися чудовим видом гір, попиваючи чашечку гарячого глінтвейну.

Домбай на Кавказі.

Запах вільної їзди і незабутній свист у вухах дасть відчути весь Новий рік по схилах гірськолижних трас Домбая, які простягаються в загальній складності 20 кілометрів.

Хороший сервіс цього курорту заманює всіх любителів і досвідчених лижників, а також сноубордистів. У цьому курорті також є свій дитячий садок, який не дасть занудьгувати дітям. На час відпочинку кожен забуде про повсякденне життя і зануриться в чарівний і приємний відпочинок, де обов’язково кожен на собі це відчує.

Гірськолижний тур в Австрію.

Щороку своїми сніговими схилами Австрійські тури заманюють багато туристів. І це зрозуміло, бо як Східні Альпи займають щонайменше 60% всієї території Австрії. Тим самим гірськолижний курорт тут добре розвивається, відбудовуючи шикарну інфраструктуру.

Свіже повітря та гарна погода, до яких приєднується гірське повітря, дозволить сноубордистам і гірськолижникам на собі відчути всі принади природи. Високий рівень обслуговування на гірських курортах, яких принаймні 800, не залишить байдужим нікого.
Одні з найбільш популярних: Фюген, Інсбрук, Капрун і ін. Придбати путівку на одну людину можна від 470 до 640 євро.

Гірськолижний тур в Швейцарії.

Країна дає великий вибір відпочинку для своїх гостей. Рай, який перебуває у Швейцарії, дає комфортно і приємно провести час для активних туристів як для гірськолижників, так і для альпіністів. Значну частину країни займають собою Альпи, які незрівнянно красиві і величезні. Швейцарія має право назвати себе творцем гірськолижного спорту.

Відчути всю красу природи, відчути значні гірськолижні траси, або просто відпочити на прекрасних курортах: Енгадін Санкт-Моріц, Валь д’аннів’є, Дьяблере та ін. Коштувати така путівка з гірськолижного туру в Швейцарії буде приблизно від 820 євро до 1030 євро.