Гелеве нарощування нігтів. Манікюр гелем, гелеві нігті

Гелеве нарощування нігтів. Манікюр гелем, гелеві нігті

Гель для нарощування нігтів – сучасний безпечний матеріал, який при затвердінні набуває красиву пружну форму. Властивості гелю дуже схожі на натуральні нігті – він пластичний, володіє високою міцністю і привабливим блиском.

Переваги гелевих нігтів:

1. Гель не має запаху

2. не дратує шкіру навколо нігтя

3. Дозволяють нігтям дихати, пропускають воду і світло, захищають від грибка та інших інфекцій

4. Простий і зручний у застосуванні

5. Підходить для будь-якого виду манікюру та дизайну нігтів

Види та властивості гелів

Гелевий матеріал для нігтів відрізняється за своїм складом та способом затвердіння.

1. Светоотверждаемые УФ-гелі застигають під впливом УФ-променів. Для роботи з таким матеріалом необхідна лампа (УФ або галогенова), яку постачає виробник гелю. Переваги цього матеріалу в тому, що він не токсичний, міцно зчіплюється з нігтем, легко моделюється. Дискомфорт при нарощуванні можуть відчути лише дівчата, у яких алергія на сонячне світло, тому їм варто заздалегідь подбати про альтернативному виді манікюру.

2. Несветочувствительные гелі. Ці матеріали більш щільні і в’язкі по структурі. Для затвердіння їм необхідний спеціальний каталізатор. Деякі гелі тверднуть під впливом води, яка провокує хімічну реакцію. Найчастіше структуру гелевого нігтя зміцнюють прошарком скловолокна.

Етапи нарощування нігтів

1. На першому етапі необхідно забезпечити міцне зчеплення нарощуваного гелю з нігтем. В якості адгезиву можуть застосовуватися спеціальні праймери, бондексы. Сучасні гелі вже містять у своєму складі надійні адгезиви.

2. На другому етапі нарощування моделюють форму і довжину нігтя, завдаючи гель шар за шаром.

3. Додання міцності нарощенным формами, ущільнення гелю.

4. Шліфування нігтів, надання глянсового блиску.

Гелеві нігті можна наростити кількома способами.

Нарощування нігтів на типсах. Застосовують однофазні і двофазні гелі. Базовий шар гелю служить міцним зчепленням нарощуваного матеріалу з нігтьової пластиною. Далі з допомогою двофазного гелю закріплюють результат, нігтя надається блиск.

Нарощування формами виробляють з допомогою трифазних гелів. Як конструирующего гелю застосовують щільний смолянистый матеріал, щоб змоделювати міцний кінчик нігтя.

Корекція та зняття гелевих нігтів

Через кілька тижнів після нарощування гелеві нігті потребують корекції. Якщо ви хочете зняти гель і повернутися до своїх натуральним нігтям, доведеться витримати тривалу і складну процедуру у досвідченого майстра.

Гелеві нігті зняти не просто, більшість матеріалів стійкі до ацетону та інших розчинників. Найчастіше гель доводиться спилювати, потім пошкоджену нігтьову пластину обробляють доглядають маслом.

Несветочувствительные гелі можна розчинити. Для цього нігті змочують ацетоном або спеціальним розчинником і обертають фольгою на 25 хвилин. Далі желеподібний гель зішкрібають з нігтя шпателем.