Французька стрижка: варіанти, фото, укладання

Знаменита французька стрижка дуже популярна у всьому світі вже більше сорока років. Її можуть носити жінки всіх вікових категорій, і при цьому вона не втратить своєї актуальності. Таку стрижку може собі дозволити і ділова леді, і навіжена дівчина. У будь-якому випадку вона зіграє свою роль.

Основною ознакою французької стрижки є обсяг на потиличній частині і маківці. А чубчик є невід’ємною її частиною. Форма чубчика може бути короткої, довгої, рівної і асиметричною.

Виконується така стрижка по техніці «Пасмо на пасмо», виключно на мокрі волосся, завдяки чому і досягається потрібна форма. На завершальному етапі кінці і чубчик полегшують за допомогою филировки. Завдяки такому способу волосся стає більш слухняним, тримають форму і не вимагають особливої укладання.

Види французької стрижки

Французька стрижка настільки популярна, що її можна зустріти у всіляких варіаціях. Вона може відрізнятися чубчиком, довжиною волосся і способом укладання на стільки, що її легко сплутати з іншою зачіскою. Однак техніка виконання залишається незмінною.

1. Французький каскад

Однією з найбільш популярних стрижок є французький каскад. Вона виконується на довгих волоссі і з довгою чубчиком. Завдяки ній можна приховати дрібні недоліки пошкоджених кінчиків волосся і візуально округлити обличчя.

Стрижка “Каскад”: варіанти, фото

2. Французький боб

Французька боб виконується як на коротких волоссі, так і на волоссі середньої довжини. Її можна доповнити довгою або короткою чілкою. А забарвлення або колорування зроблять образ більш яскравим і насиченим. Багато хто віддає перевагу стрижці з укороченим потилицею.

Стрижка боб: варіанти, фото

3. Французька коротка стрижка

Така стрижка є досить поширеною серед сучасних модниць. Вона не вимагає особливого догляду і її легко укласти. Така стрижка робить образ більш жіночним і витонченим.

Модні короткі стрижки для жінок

Укладка

Існує кілька основних методів укладання:

1. Сухі волосся укладають за допомогою рук і гелю (або пінки). Завдавши стайлінг на долоні, його рівномірно розподіляють по всій довжині, після чого взъерошивают в напрямку обличчя.

2. Класичний варіант укладання виконується за допомогою фена і гребінця-браш. Волосся витягуються від маківки, лягаючи у формі шапочки.

3. Укладання здійснюється за допомогою гребінця і лаку. Волосся, розділене проділом на дві частини, укладаються до лиця, а чубчик начісується, і лягати в протилежному напрямку.

Французька стрижка: за і проти

Очевидним достоїнством даної стрижки є те, що вона виконується на густих, прямих, витких, важких і неслухняного волосся. Вона здатна зробити образ жінки більш виразним, підкресливши її природну красу.

Але навіть така стрижка має свої протипоказання. Стилісти не рекомендують французьку стрижку власницям тонких волосся, так як подальша філіровка зробить волосся ще більш рідкісним. Також вона протипоказана жінкам з великої шиєю і широкими вилицями.

Перейти в розділ: aКаталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.