Важливо

Форми нігтів

Красиві доглянуті нігті з давніх часів вважаються символом жіночності, краси і почуття стилю у жінок. Найчастіше саме за зовнішнім виглядом і формою нігтів чоловік знаходить для себе прекрасну половинку, яка стає його дружиною.

Від природи форма нігтів зумовлюється на генетичному рівні, проте в процесі життя може змінюватися в залежності від гормональних змін в організмі, виду трудової діяльності (розумова чи фізична), стану здоров’я і перенесених захворювань чи травм пальців.

Сучасна косметологія дозволяє усунути будь-які недоліки або підкреслити достоїнства тієї або іншої форми нігтів. За допомогою спеціальних інструментів можна навіть у домашніх умовах якісно і в найкоротші терміни змоделювати будь-яку форму нігтів за смаком будь-якого клієнта. Тільки пам’ятайте, що при виборі ідеальною для Вас форми нігтів, яка додасть рук особливу витонченість, потрібно дотримуватися наступних професійних рекомендацій:

1. Форма нігтів повинна відповідати формі пальців. Якщо нігті різної довжини, то оптимальна довжина визначається по довжині самого короткого і інші підрізають під його рівень. Ідеальною вважається форма нігтя, яка віддзеркалює згин кутикули біля його основи.

2. Форма нігтів повинна візуально подовжувати пальці, підкреслюючи жіночність образу. Слід пам’ятати, що чим гостріше і довше ніготь, тим візуально пальці виглядають тонше, ніж більш кругла форма надається нігтям, тим коротше вони виглядають.

3. Форма нігтів повинна створювати максимальний комфорт та вимагати мінімального догляду в залежності від роду діяльності. Наприклад, гострі подовжені нігті вимагають ретельного догляду і в повсякденному житті, на роботі і в сім’ї навряд чи доречні.

Оптимально підібрана форма нігтів визначає як зовнішній вигляд рук, так і можливості манікюру, який повинен ідеально відповідати Вашому способу і підкреслювати індивідуальність. Можна виділити 8 різновидів форм нігтів: круглі, квадратні, квадратні з напівкруглим верхи, гострі, у формі помади, овальні, мигдалеподібні, фантазійні.

Круглі нігті – оптимальне рішення у разі їх слабкості та поганої зростання, а також коли в силу професійних вимог потрібна коротка довжина нігтів. Найменш схильні до травм.

Квадратні нігті – відмінний вибір для середніх і довгих нігтів, оскільки вони візуально вкорочують пальці і зменшують кисть руки. Даній формі нігтів ідеально підходить класичний французький манікюр. Не рекомендуються представницям прекрасної статі з короткими пухкими і широкими від природи пальцями.

Квадратні нігті з напівкруглим верхом-поєднання круглої і квадратної форм. Ідеально підходять для нігтів середньої довжини.

Гострі (стилетообразные) нігті – найбільш стильні, але в той же час найбільш травмонебезпечні. Часто на цих нігтях, через крихкості, така форма не тримається, тому в основному вимагають нарощування.

Нігті у формі помади – більш щадний варіант попередньої форми: менш гострий і меншої довжини. Більш зручні в побуті.

Овальні нігті – універсальний вибір на будь-які випадки життя. Не вимагають нарощування, але для досягнення потрібної форми потрібно ретельне обпилювання. Ідеально підходять для середніх і довгих нігтів, на яких виглядають найбільш привабливо.

Мигдалеподібні нігті – найбільш жіночна і витончена форма нігтів. Основний недолік: на своїх нігтях форма не зберігається, так як вони швидко ламаються. Вимагають застосування акрилу або гелю.

Фантазійні нігті – для любителів найсміливіших експериментів зі своїми нігтями в дусі останніх досягнень нейл-дизайну. Обмежень по формі не існує, але все ж бажано в усьому дотримуватися певної ідеї і сенсу.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *