Форми для нарощування нігтів: технології моделювання

Ідеальна форма нігтів підбирається індивідуально і враховує безліч факторів: форму натуральних нігтів, довжину і ширину пальців, рід діяльності, вік або особливий випадок, для якого робиться манікюр.

По ряду обставин обрана форма не завжди може бути оформлена на своїх нігтях.

У цьому випадку на допомогу приходять технології нарощування, одним з інструментів якого є форми для нарощування нігтів.

Форми представлені шаблонами, з допомогою яких відбувається нарощування нігтів гелем або акрилом.

Нарощуваний матеріал зручно лягає на обрану форму, формуючи штучний кінчик нігтя бажаної довжини.

Форми розрізняються між собою за такими ознаками:

 • способом моделювання;
 • матеріалом, з якого вони виготовлені;
 • формою кінчика нарощуваня нігтів.

За технологією моделювання форми поділяються на верхні і нижні. Верхні форми при нарощуванні накладають на ніготь. Зовні вони нагадують тіпси, однак спосіб нарощування відрізняється. Нижні форми кріпляться під нігтем, і нарощуваний матеріал наноситься зверху.

Технологія нижнього нарощування відбувається наступним чином:

 • На першому етапі виконується манікюр з обробкою кутикули і нігтьових пластин.
 • Далі відбувається робота з формою. Шаблон злегка стискають і в спеціальне віконечко вставляється натуральний ніготь. Форма для нарощування нігтів повинні ідеально збігатися з вільним краєм нігтя по лінії посмішки. Якщо це не так, то форму, в залежності від матеріалу, коригують. Після того як форма збіглася за розміром і формою натурального нігтя, її міцно фіксують на пальці.
 • На наступному етапі виконується акрилове або гелеве нарощування нігтів на формах. Для того, щоб нігті вийшли необхідної довжини і форми кінчика, використовують спеціальні розмітки, які розташовані на шаблоні.
 • Після того, як моделювання завершено і нігті ретельно висушені в УФ лампі, форми знімаються. Щоб зняти шаблони, їх обережно нахиляють вниз до долоні. Якщо ніготь згинається разом з ними і форма не знімається, значить нарощені нігтики не просушені до кінця.
 • Заключна операція у процедурі нарощування полягає в остаточній опиловке і шліфовці штучних нігтів.

Технологія верхнього нарощування за допомогою форм:

 • Перший етап, як і в попередній технології, полягає в підготовці до нарощування нігтів.
 • При роботі з верхньої формою формуючий матеріал накладається на внутрішню сторону. Саме там відбувається формування штучного нігтя з урахуванням його довжини і форми кінчика.
 • Форма з наращиваемым матеріалом прикладається і притискається до нігтя. Надлишки, які можуть утворитися при натисканні, прибираються. Після висихання шаблон легко знімається.
 • На останньому етапі відбувається заключна обробка штучних нігтів.

Якими бувають форми при нарощуванні нігтів

Одноразові та багаторазові форми для нарощування нігтів виконані з різних матеріалів, що дозволяє їм бути використаними одноразово або багато разів. І ті, і інші мають свої переваги і недоліки.

Одноразові форми після використання викидаються, однак у них є безсумнівний плюс.

М’який матеріал, з якого вони виготовлені, дозволяє легко підігнати шаблони під лінію посмішки на нестандартних нігтях.

Це дуже важливий фактор, так як якість і термін служби нарощених нігтів багато в чому залежить від нього. Такі форми продаються від 100 до 500 штук і коштують у середньому недорого.

Одноразові форми можуть бути виконані з таких матеріалів:

 • папір;
 • фольга;
 • гнучкий, тонкий пластик.

Багаторазові форми для нарощування нігтів виготовляються з металу або пластику. Ці форми не мнуться і є більш надійними і зручними в роботі. Такі шаблони коштують дорожче із-за якості матеріалу, але у них є перевага в багаторазовому використанні. Якщо такі форми підібрати індивідуально, то подібний плюс стає ще більш очевидним.

Ще однією відмінністю між формами є кінчик нарощуваного нігтя.

Форми кінчика нігтя бувають наступними:

 • Кругла. Виконується переважно на короткі нігті. Дуже зручна і практична. Квіткові малюнки на нарощених нігтях круглої форми виглядають особливо добре.
 • Овальна. Нігті з такою формою можуть бути як короткими, так і довгими. Закруглені лінії підкреслюють м’якість образу.
 • Квадратна. Дуже практична форма, зручна в побуті і на роботі. Вона може бути довгою і короткою. Підходить для суворого або абстрактного дизайну з чіткими лініями.
 • Мигдаль. Схожа на овальну форму, проте її загострений кінчик, що надає їй контраст на тлі круглих ліній. Довгі нігті.
 • Пайп. Цю форму можна назвати союзом мигдалю і квадрата. Кінчик нігтя виглядає як квадрат із закругленими кутами, а бічні частини нігтьової пластини звужені за рахунок того, що загнуті вниз. Довгі нігті.
 • Стилет. Це безумовно довгі нігті, так як вільна частина нігтя сильно загострена. Дизайн манікюру — яскравий і помітний.
 • Ейдж. Така форма відрізняється ребром, розташованим в середині. Кінчик нігтя загострений до ребру з двох сторін. Такі нігтики візуально подовжують нігті виглядають дуже стильно.

Популярний нарощування нігтів: форма ейдж і форма мигдаль

Форми ейдж і мигдаль сьогодні дуже популярні серед жінок. Такі нігті не дуже зручні у побуті, але безсумнівно є найбільш стильними серед інших. Одна з них представляє класичний варіант (мигдаль), друга — екстравагантний (ейдж).

Однак, їх об’єднують кілька спільних ознак:

 • довгий вільний край нігтя;
 • гострий кінчик нігтика;
 • святковий варіант манікюру.

Нарощування нігтів: форма мигдаль (класика)

Природність, м’якість, округлість ліній і разом з тим гострий кінчик надають нігтям форми мигдаль особливу вишукане чарівність.

Незважаючи на простоту даної форми, ідеальне виконання «мигдалевого» манікюру вимагає високого професіоналізму.

У цій формі при нарощуванні нігтів потрібно особливо обережно поставитися до пропорцій і чіткості ліній вільного краю нігтя.

Вільний край у формі мигдаль не повинен бути менше нігтьового ложа, інакше досягти бездоганної форми буде неможливо. При цьому підставу нігтя має бути строго овальним.

Мигдаль нагадує про природу і жіночності. Тому, вибираючи дизайн манікюру для цієї форми, краще віддати перевагу світлі тони при рівному покритті. Добре підійдуть квіткові мотиви, а так само імітація звіриних шкур, наприклад, тигрячої. Гармонійно на таких нігтях буде виглядати французький класичний манікюр.

Нарощування нігтів: форма ейдж (нестандартне рішення)

Вістрі, лезо, грань — так звучить переклад англійського слова ейдж. Таку назву форма отримала завдяки ребру, що проходить по центру нігтя. Край цієї форми виконаний у вигляді англійської літери «V», тобто заточений з двох сторін до цієї межі. Ця форма, схожа на клинок, надає нігтям якусь родзинку.

Робота з формою ейдж не проста, хоч і виконується за такою ж технологією нарощування, яка застосовується і для інших форм. Щоб отримати ідеальний результат, роботу над нею можна довірити лише професіоналові.

Дизайн нігтів форми ейдж може бути різноманітним. За рахунок випирає межі в середині нігтя навіть дизайн нарощених нігтів френч виглядає інакше. Прикраса контрастними малюнками або ліпленням зробить пальчики чарівними для святкового заходу. А геометричні фігури і контрастні лінії чудово підійдуть для створення ділового образу жінки.