Важливо

Фітнес вправи для схуднення в домашніх умовах

Фітнес вправи для схудненняУ наш час все більше людей намагаються вести здоровий спосіб життя і, зокрема, стурбовані тим, як зменшити свою вагу. Так як неправильне харчування, гіподинамія (зменшення рухової активності) призвели до надлишкової маси тіла у більшої частини мешканців нашої країни. Це відноситься як до жінок, так і до чоловіків. Найефективніший засіб для схуднення – фітнес вправи.

З чого почати?

Щоб почати займатися фітнесом, запишіться в спортзал. Виконання фітнес вправ для схуднення під наглядом тренера швидше дасть бажаний результат так як:

  • тренер стежить за вашим диханням, правильністю виконання вправ, ступенем стомлення;
  • тренер контролює темп руху і кількість повторень вправ, а також не дасть відволікатися від заняття фітнесом, наприклад, на дзвінок телефону;
  • при виконанні завдань під наглядом тренера виключена можливість отримання травми через неправильно виконаного вправи;
  • тренер точно знає скільки разів необхідно виконати те або інша вправа, щоб організм не перевтомилася або не перетренировался, так як «ударний» тренування скоріше принесе шкоди здоров’ю, ніж користь;
  • в залежності від того, який саме результат ви хочете отримати, тільки схуднути або схуднути і накачати певні групи м’язів, тренер підбере саме той комплекс вправ, який дозволить досягти бажаного;
  • тренер спостерігає за тим, як ви виконуєте завдання, не дасть вам «просачкувати» і зробити вправа аби як.

Коли, скільки і як необхідно виконувати фітнес вправи для схуднення?

Часто жінки, які вирішили виконувати вправи для схуднення, не можуть вирішити в який час доби краще займатися, щоб якомога швидше скинути зайві кілограми. Існує думка, що «жайворонкам» (людям у яких підвищена активність у першій половині дня) краще тренуватися в проміжку між сніданком і обідом, а «совам» (людям у яких активність посилилася у другій половині дня краще займатися між обідом і вечерею.

Виконувати будь-які фізичні вправи треба на порожній шлунок. Тому останній прийом їжі повинен бути не менш ніж за дві години до тренування, щоб вся їжа встигла засвоїтися в травному тракті. Їсти відразу після занять теж не рекомендується, тільки через годину або півтора. Якщо регулярно ходити в спортзал ви можете тільки ввечері після роботи, то не варто голодувати всю другу половину дня, а після тренування на ніч наїдатися, так як це шкідливо для організму. Краще за годину до тренування трохи перекусити швидкозасвоюваній їжею (салатом з овочів, заправлених оливковою олією, фруктами, сухим печивом з йогуртом). Закінчувати вечірні заняття спортом рекомендується за 2 – 3 години до сну.

Для того щоб фітнес вправи для схуднення призвели до відчутного результату, займатися треба регулярно. Під словом регулярно мається на увазі не раз на тиждень протягом 2 – 3 годин, а 2 – 4 рази в тиждень по 30 – 60 хвилин. Чим частіше будуть проводитися тренування, тим швидше людина буде худнути, а під шкірою замість шару жиру будуть проявлятися накачані м’язи.

Починати тренування для схуднення слід з двох занять на тиждень, тривалість заняття не менше 30 хвилин. З часом, коли організм звикне до навантажень, можна буде додати третю тренування в тиждень і поступово збільшувати час занять до 60 хвилин. Намагайтеся, щоб між тренуваннями були рівні проміжки часу, наприклад, два заняття в тиждень можна проводити по вівторках і п’ятницях, а три заняття в тиждень по понеділках, середах і п’ятницях. Якщо займатися два або три дні поспіль, а інші дні відпочивати, то користі для організму буде мало.

Перед початком виконання комплексу фітнес вправ для схуднення треба проводити розминку. Зазвичай розминка триває 10 хвилин, за цей час тіло «готується» до майбутніх навантажень. Після розминки вже виконуються вправи, які сприяють спалюванню жиру і розвитку м’язів. В кінці кожного тренування рекомендується виконувати вправи на розтяжку, це сприяє еластичності м’язів. Розтягувати необхідно ті групи м’язів, на які припала навантаження під час тренування. Для проведення розтяжки досить 5 хвилин.

Фітнес вправи для схуднення будинку

Фітнес вправи для схуднення будинкуЯкщо немає можливості регулярно відвідувати спортзал, то можна виконувати фітнес вправи для схуднення в домашніх умовах. Благо в наш час майже в кожному будинку є інтернет, а в інтернеті є безліч сайтів, присвячених тому, як правильно схуднути. На цих Інтернет-ресурсах розповідається про те, як вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися і тренуватися. Так само в інтернеті можна знайти відео-уроки по виконанню фітнес вправ для схуднення будинку. Для таких занять досить запустити відео на комп’ютері і повторювати все за тренером. Звичайно, такі тренування менш ефективні, ніж заняття в спортзалі, так як вдома, де вас ніхто не бачить, ви можете якесь складне для вас вправа пропустити, або зробити менше підходів, але все одно навіть така тренування краще, ніж ніякої.

Щоб домашні заняття були більш ефективними, рекомендується виконувати фітнес вправи для схуднення з м’ячем (фітболом). Фітбол – м’яч діаметром 55 – 75 див., зроблений з міцної гуми. При купівлі фітболу головне вибрати потрібний діаметр м’яча, для цього достатньо просто сісти на нього. Коли ви сидите на м’ячі, ваші стегна повинні бути розташовані паралельно до поверхні підлоги або трохи нижче цього рівня. Для початківців спортсменок у продажу є м’ячі з ручками, а для бажаючих схуднути – м’ячі з рельєфною поверхнею.

Регулярно виконуючи в домашніх умовах фітнес вправи для схуднення з м’ячем можна добитися непоганих результатів. В інтернеті розміщено багато фото і відео уроків тренувань з фітболом, спрямованих на зниження ваги. Систематичні тренування з фітболом допомагають не тільки скинути зайві кілограми, але і сприяють зміцненню м’язів, розробці суглобів і підвищення тонусу всього організму.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *