Фініш-гель для нігтів: що це таке і як правильно використовувати

Сьогодні існує маса засобів для створення красивого і міцного манікюру. Ви можете нарощувати нігті, прикрашати свої власні, але для того щоб ваші зусилля не пропали даром і лак міцно тримався на будь-яких нігтях, необхідно застосування фінішного покриття.

Фініш-гель для нігтів є спеціальним засобом, який закінчує процедуру нанесення декору нігтів.

Для міцного зчеплення з декоративним лаком і нігтьової пластиною і збільшення швидкості висихання, цей шар також полимеризуют під променями ультрафіолету, застосовуючи для цих цілей спеціальну лампу.

Основним завданням фінішного покриття є збільшення міцності манікюру і всіх тих верств декоративного лаку, які ви нанесли на нігті.

Такий манікюр буде триматися набагато довше, ніж звичайне лакове покриття на нігтях і це властивість топового шару і є найважливішим і головним при виборі гель-лаку. У середньому, ваш манікюр з топом буде триматися від 2 до 3 тижнів, залежно від виробника, якості лаку і дотримання вами правил нанесення гель-лаку.

Топове покриття наноситься після того, як ви закінчили моделювання і прикраса нарощеного нігтя. Від того, наскільки правильно ви видаліть верхній липкий шар, також залежить міцність манікюру. Зняття липкості відбувається за допомогою спеціальної рідини або спирту.

Сьогодні існує два основних типи такого закріплює покриття: фініш-гель без липкого шару і з липким шаром.

Финиш-гель для нігтів з липким шаром застосовується в тих випадках, їли гель-лаком покривається весь ніготь, так як вам необхідно ретельно зміцнити весь декор ваших нігтів і тільки гель-лак з липким шаром зможе зробити це якісно і ефективно.

Якщо ви не покриєте повністю декоративний лак на нігтях, тоді ваші візерунки й малюнки дуже швидко покриються дрібною сіткою тріщин, і манікюр буде виглядати неакуратно і почне відпадати шматочками.

Топове покриття без липкого шару дуже люблять і професійні майстри, і звичайні любителі красивого і стильного манікюру гель-лаками. Таке покриття досить просто наноситься, завдяки середньої консистенції воно не розтікається по поверхні нігтьової пластини, швидко полімеризується і вам немає необхідності займатися ще і зняття липкого шару.

Також перед застосуванням такого топа немає потреби у процедурі знежирення поверхні нігтів, що дозволяє уникнути негативного впливу речовин, що входять до складу знежирювальних комплексів. Нанесення шару фінішу має відбуватися після того, як висохне декоративний акриловий або гелевий шар.

Ви можете вибрати фініш-гель для покриття нігтів з різними властивостями:

  • З липким шаром. Це засіб ефективно висушується під лампою ультрафіолету, не тьмяніє з часом, не світиться, утворює загальне, міцне покриття. Можна застосовувати з акриловими, гелевими нарощеними нігтями, з природніми нігтями, покривати топом малюнки акрилові, наклейки, покриття з фольги.
  • Коректор — це густий фіксатор, завдяки якому ви можете позбутися від різних дефектів манікюру.
  • Фінішне покриття з матовим ефектом, завдяки якому ви отримуєте дуже стильний витончений матовий дизайн.
  • Перламутрове фінішне покриття містить у собі дрібні блискучі частинки, які пофарбовані в різні кольори, що створюють перламутровий ефект.

У косметичних магазинах великим попитом користуються різні виробники, що пропонують фініш-гель для закріплення манікюру нігтів.

Серед усіх представлених брендів можна виділити більш популярні:

  • Planet Nails — досить міцне і довговічне покриття, не жовтіє з часом, не тріскається, надає манікюру сяйво і «мокрий» блиск.
  • Lightbox — матеріал без липкого шару, дуже міцний і відмінно закріплює манікюр, надає глянсове сяйво.
  • Kodi — одне з найпопулярніших топових покриттів, доступне за ціною, володіє відмінними якісними характеристиками, застосовується, як для гелевих, так і для акрилових нігтів.

Завдяки новим технологіям манікюр тепер виходить дуже яскравим, сяючим, красивим, з глибокими квітами і високим ступенем міцності.

Звичайно, якщо ви не будете захищати свої руки рукавичками при домашній роботі, будь-яке покриття швидко зіпсується з-за негативного впливу гарячої і холодної води, агресивних речовин, що входять до складу миючих і чистячих засобів.

Фініш для гель-лаку: фініш-гель для нарощування нігтів і його характеристики

Фініш для гель-лаку допомагає ретельно і ефективно закріпити манікюр, продовжити термін його служби, збільшити термін сяйва, блиску.

Завдяки такому покриттю манікюр тривалий час виглядає свіжим, як ніби тільки нанесеним.

Після того як ви покрили нігті декором, ретельно просушили всі шари під ультрафіолетовою лампою, можна переходити до заключного етапу і застосовувати фініш для гель-лаку.

Шар топового покриття наноситься більш товстий, ніж всі інші гелі. Це необхідно для того, щоб покриття міцно скрепилось з декоративним манікюром, нігтями.

Найважливіший момент — це просушування фінішу, так як саме від якості цієї процедури багато в чому і залежить міцність манікюру, його блиск і сяйво. Сушка під променями ультрафіолету повинна проходити не менше 2 хвилин.

Після закінчення висушування, якщо ви використовуєте фініш з липким шаром для гель-лаку, видалите спеціальним засобом цей липкий шар.

Якщо ви правильно дотримувалися всі етапи створення манікюру гель-лаком, у вас вийде яскравий, насичений і глибокий манікюр, який буде виглядати свіжим, з глянцевим блиском протягом 2-3 тижнів без необхідності корекції.

Навчіться дозувати фініш для покриття манікюру та гель-лаку, так як недостатня його кількість призводить до розтріскування манікюру, втрати блиску, розтіканню фінішу, нерівномірного закріпленню. Кисть фінішного покриття не повинна бути з великою кількістю засобу, відіжміть про стінки флакона інструмент, щоб завдати необхідний обсяг топа.

Також, після того, як ви висушили покриття, вже не можна коректувати форму нігтів пилочкою, так як це призводить до порушення манікюру, появі відколів.

Видалення липкого шару проводиться тільки за допомогою спеціального засобу або спиртом. Відразу після того як ви висушили фінішне покриття, липкий шар не видаляється: необхідно трохи почекати, поки ніготь не охолоне і покриття не закріпиться.

Фініш-гель для нарощування нігтів часто тріскається і причин цьому може бути кілька. Перш за все — ви купили неякісне фінішне покриття, у якого міг закінчитися термін придатності, недостатня в’язкість кошти.

Друга причина — ви порушили етапи процедури і технології манікюру, не дотримувалися техніку нанесення шарів декоративного гель-лаку.

Дуже часто манікюр починає тріскатися з-за того, що ви не дотримувалися час просушування лаку під ультрафіолетовою лампою. Або ж ваша лампа вже не дає необхідної інтенсивності променів, необхідної для полімеризації гель-лаку.

Іноді буває, що в фініш-гель для нарощування нігтів через неохайність потрапляють сторонні частки — пил, сміття, які порушують його склад. І призводять до того, що покриття починає швидко тріскатися і сколюватися з поверхні нігтів.

Якщо ви використовуєте фініш-гель для нарощування нігтів. Завжди вибирайте якісні засоби, які точно забезпечать вам сяє і стійкий до негативних впливів манікюр.

Покриття застосовується як при акриловому, так і при гелевому нарощуванні. Завдяки цьому засобу манікюр буде виглядати витончено, закінчено, з блиском. Якщо ви використовуєте топове покриття, це дозволяє уникнути деяких процедур. Наприклад, остаточної поліровки нігтьової пластини для її вирівнювання, нанесення додаткового закріплює манікюр кошти. У деяких випадках фініш застосовується в якості основи під гель-лак.

Використовувати фініш-гель для нарощування нігтів завжди слід строго по інструкції. Сьогодні у продажу є деякі топові покриття, які чудово підходять для манікюру на своїх нігтях. Ви можете наносити топ на шелак, використовувати його при техніці котяче око, що підвищить міцність манікюру.

Ці гелі не вимагають висушування під ультрафіолетовою лампою. При цьому вони відмінно справляються з основними завданнями фінішних покриттів — надають манікюру міцності і блиску на тривалий час.

Якістю і міцністю володіють фінішні покриття компаній Ириск, Блюскай, Лианейл.