Ефективний комплекс вправ для швидкого схуднення

Вправи для швидкого схудненняБагато сучасні жінки стурбовані проблемами надмірної ваги. У зв’язку з технічним прогресом, люди ведуть малорухливий спосіб життя, набираючи зайві кілограми. Дієти і голодування зазвичай дають короткочасний ефект і дозволяють тільки скинути вагу, але не підтягують тіло. Як швидко схуднути? Вправи для швидкого схуднення допоможуть вам не лише розпрощатися із зайвими кілограмами, але і зроблять тіло підтягнутим і привабливим.

У цій статті ми розповімо про те, як швидко схуднути, а також про вправах, ефективних для швидкого схуднення для жінок. Комплекс вправ для швидкого схуднення допоможе вам привести фігуру у форму і повернути собі красу і здоров’я.

Методика швидкого схуднення

Основний принцип тренувань з виконанням вправ для швидкого схуднення – кількість енергії витрачається більше одержуваного.

Існують певні правила, дотримуючись яких ви зможете схуднути в короткі терміни.

Перш за все, необхідно переглянути свій раціон і режим харчування. Приймати їжу потрібно часто і невеликими порціями. Виключіть з раціону фаст-фуд, жирну і дуже солону їжу.

Виконуйте комплекс вправ для швидкого схуднення щодня в будь-який зручний для вас час. Займайтеся не більше години в день, щоб не перенапружуватися. Робіть вправи під приємну ритмічну музику. Краще займатися на свіжому повітрі.

Починайте тренування з дихальних вправ і розминки. Не нехтуйте розминкою, вона дозволить розігріти м’язи тіла, увійти в тонус, дасть приплив сил і бадьорості, а дихальні вправи добре зміцнюють серцевий м’яз.

Після того, як ви закінчите виконувати комплекс вправ для швидкого схуднення, прийміть контрастний душ. Під час душу можна зробити легкий масаж тіла за допомогою спеціальної щітки для масажу.

Далі ми опишемо найбільш ефективні вправи для швидкого схуднення. Виконуючи їх щодня, вже через пару тижнів ви будете приємно здивовані результатом.

Комплекс вправ для швидкого схуднення

Комплекс вправ для швидкого схуднення

Ефективна тренування, яка дозволить схуднути в максимально стислі терміни, повинна включати в себе наступні фізичні вправи:

 1. Вихідне положення – стоячи прямо, ноги на ширині плечей. Піднімайте обидві руки одночасно вперед, вгору, в сторони. Потім опустіть вниз. Виконайте вправу 10 разів.
 2. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Виконуйте глибокі нахили вправо, вперед, вліво. Потім прийміть вихідне положення. Повторити 10 разів.
 3. Вихідне положення – стоячи обличчям до стіни на невеликій відстані від неї. Притисніть долоні до стіни на ширині плечей. Починайте віджиматися від стіни, розгинаючи і згинаючи руки в ліктях. Слідкуйте за тим, щоб спина була прямою. Виконайте 3 підходи по 15 віджимань.
 4. Вихідне положення – стоячи обличчям до стіни, ноги разом, руки опущені вниз. Піднімайте по черзі руки вгору якомога вище, намагайтеся зачепити стіну пальцями. Виконайте вправу спочатку правою, потім лівою рукою кілька разів. Потім тягніться до стіни обома руками одночасно. Виконайте по 15 разів.
 5. Вихідне положення – стоячи обличчям до стіни, руки впираються в стіну на рівні грудей. Починайте робити поперемінні різкі рухи, піднімаючи ноги в сторони. Виконавши вправу, починайте аналогічно піднімати ноги назад. Під час виконання вправ ноги потрібно піднімати з силою, відчуйте свої м’язи. Підніміть кожну ногу по 15 разів.
 6. Вихідне положення – стоячи спиною до стіни. Притисніть до стіни якомога щільніше. На вдиху втягніть живіт, відчуйте м’язи спини. Постарайтеся утримувати дихання максимально довго. Видихайте повітря поштовхами, поступово розслаблюючи м’язи спини і живота. Повторіть 3 рази.
 7. Вихідне положення – стоячи обличчям до стіни, прямі руки витягнуті вперед, долоні з силою впираються в стіну. Згинайте ноги по черзі, підтягуючи коліна до живота. Повторіть по 10 разів на кожну ногу.
 8. Вихідне положення – стоячи обличчям до стіни. Одна нога піднята вгору і впирається ступень в стіну. Обхопіть руками гомілку ноги, що впирається в стіну, і виконуйте нахили вперед, торкаючись коліна чолом. На кожну ногу по 10 нахилів.
 9. Початкове положення – лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, ступні притиснуті до стіни, руки витягнуті уздовж тіла. Починайте крокувати ногами по стіні, піднімаючись максимально високо вгору. Выпрямляйтесь, сідниці підіпріть руками. Виконайте вправу три рази.
 10. Початкове положення – лежачи на спині, ноги спрямовані в бік стіни. Підніміть ноги на 10-15 см від підлоги і утримуйте в такому положенні. Виконуйте махи ногами подібно роботі ножиць. Стіна не дозволить ногам опуститися вниз. Високо ноги піднімати не варто, достатньо утримувати задану висоту. Стежте, щоб поперек була притиснута до підлоги. Виконайте три підходи по 10 разів.
 11. Вихідне положення – стоячи, ноги на ширині плечей, одна рука піднята вгору, інша впирається у верхню частину стегна. Тягніть руку максимально вгору і всім тілом тягніться за рукою. Затримайтеся в верхньому положенні на декілька секунд і нахиліться в протилежну від руки убік. Сідниці і живіт втягнутий. Повторіть вправу на обидві руки по 10 разів.
 12. Для виконання вправи потрібно стілець. Вихідне положення – стоячи, п’яти ніг зведені разом, носки розвернуті в сторони, долоні впираються в спинку стільця. На кінчиках пальців піднятися якомога вище, при цьому коліна розгорніть в сторони. Слідкуйте за тим, щоб спина залишалася прямою, плечі розслаблені, голова піднята вгору. На видиху напружте сідниці і виштовхує таз вперед. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд. Поверніться у вихідну позицію. Повторіть вправу 10 разів.
 13. Початкове положення – лежачи на спині, ноги розставлені в сторони й зігнуті в колінах. Підніміть ноги на висоту 10-15 сантиметрів над рівнем підлоги. На видиху піднімайте корпус тіла вгору, одночасно піднімаючи одну ногу вертикально. Руки тягніть вперед паралельно підлозі. Сідниці і поперек притиснуті до підлоги. Затримайтеся в такій позиції на кілька секунд, потім поміняйте ноги. Виконайте вправу 8 разів на кожну ногу.

Представлені ефективні вправи для швидкого схуднення при щоденному їх виконання. Тепер ви знаєте, як швидко схуднути, вправи зроблять ваше тіло струнким, підтягнутим і привабливим.