Ефективні вправи для схуднення спини, рук і боків

Вправи для схуднення спиниЯка з жінок не хоче бути стрункою і привабливою? Незважаючи на те, що за статистикою стрункі жінки подобаються далеко не всім чоловікам, милі дами мучать себе дієтами, займаються спортом до знемоги, деякі з них йдуть на крайні заходи – операцію, щоб потім, схуднувши, з почуттям виконаного обов’язку наїстися чогось смачненького і набрати колишню вагу. Якщо вас турбують зайві 2-3 кілограми, це не біда! Така вага знижується дуже легко, достатньо обмежити себе у вживанні калорійних продуктів і ходити в басейн. Що стосується, дам з більш високим вагою, то тут потрібно підключати хорошу фізичну навантаження. Перш, ніж приступити до вибору комплексу фізичних вправ, необхідно для себе з’ясувати, які частини тіла ви б хотіли змінити. Адже комплексні вправи для схуднення спрямовані на певну ділянку тіла. Сьогодні мова піде про вправи для схуднення спини, рук і боків. Наші м’язи влаштовані так, що розвиваючи руки, ми приводимо в дію м’язи спини. Виконувати комплекс вправ можливо в домашніх умовах.

Де проводити заняття спортом?

Кожна жінка обирає для себе не тільки тип вправ на ту чи іншу частину тіла, але і те, де вона буде займатися. Багато жінок вважають за краще заняття в спортивних центрах, інші ж займаються вдома. Для занять вдома потрібна менша кількість часу і коштів. Є один мінус – самоорганізація. При її відсутності, краще відвідувати фітнес-центр. Ну а для тих, хто вибрав домашній спортзал, необхідні кілька речей: спеціальний килимок, гантелі, вузька лава і гарний настрій! Такі спеціальні вправи для досягнення максимального результату слід проводити через день, не менше трьох разів у тиждень. Ефективність комплексу вправ триває протягом місяця, потім наш організм починає звикати до навантажень. Тому рекомендується після закінчення місяця або збільшувати навантаження, або міняти комплекс в цілому. Починати вправи потрібно з невеликої розминки. Далі вам буде запропоновано комплекс вправ для схуднення спини, боків і рук у домашніх умовах.

Комплекс вправ для схуднення спини, рук і боків в домашніх умовах

Вправи для схуднення спини і рукСпина. Якщо вас мучать болі в спині, ви стали сутулиться, переслідує відчуття втоми, зверніть увагу на наступну групу вправ. Для цього комплексу знадобиться скакалка і гімнастична палиця.

 • Взявши в руки гімнастичну палицю, заведіть її за спину і перешагните через неї. Так продовжуйте протягом 5 хвилин. У цій вправі не треба напружувати м’язи спини і рук.
 • Лежачи на животі, обіпріться на руки і, підводячись на них, изогните спину (зробіть глибокий вдих). Зафіксуйте положення на кілька секунд, а потім, повільно видихаючи, опуститеся на підлогу. Робіть цю вправу 10 разів.
 • Сидячи на підлозі, розсуньте ноги на кут 45 градусів. По черзі спочатку лівої, а потім правої, потім до центру потягніться і зафіксуйте своє становище.
 • Вставши на ноги, зімкніть за спиною руки в замок таким чином: праву руку заведіть за голову, а ліву за талію, зігнувши в лікті. Зімкнувши руки в замок з силою потягніть руки і зафіксуйте на кілька секунд.
 • Навіть найпростіші вправи для схуднення спини, такі як нахили вперед сприяють поліпшенню кровообігу, зняття втоми і дуже ефективні при систематичному, правильному їх виконання.

Руки. Жіночі руки з віком стають в’ялими, щоб зберігати м’язовий тонус рук і для додання їм красивої форми, поряд із вправами на інші частини тіла, необхідно робити спеціальні вправи:

 • Для цієї вправи вам потрібні дві гантелі вагою 1 кг. Взявши в руки гантелі, притисніть їх до талії (долоні повинні бути повернені назовні). Повільно згинаючи руки в ліктях, піднімайте гантелі до грудей (робіть повільний вдих), опускаючи вниз – видих. Згинати і розгинати руки потрібно по черзі (ліву – праву). Вправа роблять 10 разів за два підходу.
 • Наступна вправа особливо ефективно для додання краси ваших рук. Для нього необхідно взяти 2 гумових джгута. Один кінець джгута візьміть в руку, а на іншій наступіть ногою. Відводячи руки в сторону і розтягуючи джгут, піднімайте руки вгору (зафіксуйте положення), потім опустіть. Це вправа проробляйте одночасно правою і лівою рукою.
 • Сидячи на стільці, випряміть спину і зігніть ноги в колінах під прямим кутом. Зіпріться ліктем об стегно однією рукою, а іншу візьміть гантеллю. Руку з гантелей повільно згинайте і розгинайте. Виконайте цю вправу для кожної руки 10 разів.
 • Сядьте спиною до сидіння стільця. Руками зіпріться об сидіння, і, спираючись на руки, тихенько приподнимайтесь. Намагайтеся всю енергію направляти на м’язи рук, а не ніг.

Будь-який комплекс вправ для схуднення спини і рук вимагає систематизації. Для досягнення ефекту потрібно проробляти вправи не менше трьох разів на тиждень.

Вправи для схуднення боків. Хто не мріє мати струнку талію, плоский живіт і красивий профіль! Не кожна, навіть худенька жінка може мати тонку талію і ніяких наростів з боків. Навіть виснажливі дієти не приносять бажаних результатів. А так хочеться надіти обтягуючі вечірнє плаття, і щоб без «гусенички».

Ось кілька вправ для схуднення спини і боків:

 • найефективніші вважаються вправи з використанням хула-хупа. Хула-хуп або обруч буває з пластика або алюмінію. Постійні вправи з обручем значно зменшить вашу талію.
 • Прості повороти корпуса тіла з боку в бік теж вважаються ефективними в боротьбі з жировими відкладеннями в області талії. При цьому не можна відривати ноги від підлоги.
 • Ті ж повороти корпусу, тільки під кутом тіла по відношенню до ніг 90 градусів. Повертаючи корпус тіла правою рукою потрібно торкнутися лівої ноги, і навпаки лівою рукою торкнутися правої ноги.

Для досягнення максимального ефекту від вправ для схуднення спини і боків необхідно поєднувати тренування з помірним і збалансованим харчуванням. Обгортання живота харчовою плівкою і розігріваючий масаж прискорить та поліпшить результат. Періодичне відвідування саун і лазень (якщо немає протипоказань) надасть позитивний ефект за короткий час.