Дизайн нігтів френч

Французький манікюр є одним з найпопулярніших способів привести нігті в порядок. Він підходить жінкам будь-якого віку, додає впевненості в собі на діловій зустрічі, поєднується з будь-яким кольором і стилем одягу.

Дизайн нігтів френч має величезну кількість різновидів, тому дозволяє дівчатам проявити свою фантазію та творчі здібності.

1. Класичний френч – це манікюр, при якому краєчок нігтя у вигляді півмісяця оформляється в білий колір, а інша поверхня покривається прозорим лаком – рожевим, бежевим.

2. Кольоровий френч – різновид класичного французького манікюру, коли краєчок нігтя фарбують не білий, а в будь-кольоровий лак.

3. Дизайн нігтів «оригінальний френч» дозволяє проявити фантазію і оформити край нігтя трикутником, буквою V, або у вигляді скошеної лінії. Колір лаку при цьому вибирається будь.

4. Фан-френч дозволяє доповнити французький дизайн різними прикрасами – стразами, блискітками, фольгою та іншими матеріалами.

5. Дизайн нігтів френч міленіум – новітній стиль манікюру, при якому край нігтя прикрашається лаком з блискітками будь-якого розміру, мікроскопічної пилу, нарощується акрилом з блискітками.

6. Весільний френч покликаний надати нареченій повітряний, ангельський, білосніжний образ.

7. Різновидом французького манікюру вважається місячний дизайн нігтів, при якому в білий (або будь-який інший) колір забарвлюється не краєчок нігтя, а його лунка (перевернутий френч).

Всі види французького манікюру мають одну загальну особливість – вони виконуються лише на краю нігтя, основна ж частина нігтьової пластини оформляється в природні кольори.