Важливо

Дитячий та молодіжний літній відпочинок

Дитячий та молодіжний літній відпочинок

Дитячий та молодіжний літній відпочинок займає особливе місце в плануванні поїздок. Підростаючому поколінню не підходить просто лежання на пляжі, яке часто цілком задовольняє дорослих. Активне проведення часу, що дозволяє поліпшити фізичну форму, розвинути таланти і знайти нових друзів, – ось про що слід потурбуватися батькам, думає над тим, куди прилаштувати на літо улюблене чадо. І щоб це зробити, необхідно врахувати безліч аспектів.

Поради для літнього відпочинку

Навіть до такого справа, як відпочинок, важливо ставитися з підвищеною увагою:

  1. Таборів існує безліч. Однак не прагнете віддати перевагу першому-ліпшому. Перш за все, враховуйте особливості вашої дитини. Так, якщо він не схильний до фізичної активності, краще утриматися від спортивного табору. В іншому випадку великий ризик піддати його стресу. Звичайно, якщо ви не домовитеся про іншому – при великому бажанні і правильному настрої заняття спортом підуть лише на користь. Вибір баз відпочинку досить широкий – не тільки зі спортивним, але і навчальним ухилом, насичені трудовою діяльністю, з санаторним ухилом, робить натиск на той чи інший вид активності.
  2. Дитина повинна бути підготовлена до життя, яка, хоч і буде відбуватися під наглядом дорослих, але виявиться самостійною. Це включає в себе знання правил гігієни і поведінки в суспільстві, інструктаж про те, куди необхідно звертатися у разі нездужання. Якщо ж основною рисою характеру є сором’язливість, важливо заздалегідь провести роз’яснювальну бесіду і попередити про це вихователів.
  3. Відповідально поставтеся до вибору табору. Якщо звертаєтеся через туроператора, то остерігайтеся фірм з незначним досвідом роботи, інакше існує ризик нарватися на компанію-одноденку. Що до бази, то зверніть увагу на термін її роботи – нещодавно виникла ще не має у своєму розпорядженні добре спрацювали по певній схемі викладачів. Краще скористатися послугами перевірених організацій.
  4. Не соромтеся докладно випитувати про те місце, з яким визначтеся. Причому одного знання місця розташування недостатньо. З’ясуйте, які плануються програми, меню, умови розміщення в цілому. Ознайомтеся також зі стажем роботи викладачів, по можливості навіть з їх характеристиками від попередніх роботодавців. Корисно буде і почитати відгуки в інтернеті, поговорити з батьками, чиї діти відпочивали в цьому таборі раніше. Якщо є можливість, відвідайте його особисто.
  5. 5) Окрема тема – фінанси. Поясніть детально, які грошові кошти повинні бути витрачені на необхідні речі, а які є кишеньковими витратами. Якщо є така можливість, можна заздалегідь оплатити екскурсії або інші послуги – це дозволить вам бути більш спокійними. У разі недалекого розташування табору від будинку, робіть невелику суму.

Де провести літній відпочинок

Дитячий та молодіжний літній відпочинок можна організувати в найрізноманітніших місцях, найбільш популярні наступні:

  1. Краснодарський край відомий такими оздоровчими центрами, як «Орлятко», «Ласкаве море», «Морська хвиля». Вони приймають хлопців з будь-яких куточків країни і в змозі розмістити велику кількість бажаючих відпочити якісно. Можна вибрати як сучасні будівлі, так і невеликі затишні будиночки. З кожним загоном, що складається з 25 або 30 осіб, працюють 2 педагоги з великим стажем і досвідом за плечима. При таборах є спеціальні навчальні курси для викладацького складу. Діти зможуть відвідувати різноманітні виставки, майстерні, обсерваторії, бібліотеки, спортивні секції. До того ж цілющий південний повітря, море і лагідне сонце допоможуть зміцнити здоров’я, допомогти зростаючому організму. Пропускна система дуже добре працює, так що батькам не про що хвилюватися.
  2. Болгарія – прекрасний вибір, якщо є бажання і можливість відправити улюблене чадо за кордон. Болгарські центри займають в Європі одне з перших місць, що є гарантом високої якості. Як правило, всі вони розташовують обширною територією, що дуже зручно. Морські пляжі відрізняються чистотою і комфортом. Сезон відкритий вже в травні. З хлопцями активно займаються вчителі, аніматори, великий вибір спортивних секцій, гуртків за інтересами, часто проводяться пізнавальні квести.
  3. Туреччина – безумовно, вона приверне чимало охочих. Мальовнича природа, вигідні ціни, гостинність і багаторічний досвід в організації як дорослого, так і дитячого відпочинку зробили свою справу – відгуки після перебування у таких центрах самі позитивні. Особливо рекомендується відпочити неподалік від Аланії – популярного курорту. Він розташований серед бананових плантацій, апельсинових гаїв, лимонних садів на високому скелястому мисі. Однак дана територія цілком безпечна для проведення часу дітей. Номери облаштовані по вищому розряду. Що стосується живлення, то воно є одним з головних достоїнств – практично цілодобове і на будь-який смак, воно дозволить надати дітям сил для активного відпочинку.

Якщо встав вибір про те, як дитині провести літній відпочинок, вибирайте табір – це дозволить йому стати більш комунікабельним, самостійним, знайти нових друзів і захоплення. Що ж стосується самого місця відпочинку, то вибір досить широкий. Найважливіше – не помилитися з ним.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *