Догляд за шкірою рук. 5 правил

Як ваш настрій? Як провели вихідні? Сьогодні я хочу поговорити про одну дуже актуальною для мене теми. Догляд за шкірою рук — річ дуже важлива для мене. Тому що з усіх частин тіла, саме руки найчастіше потрапляють в агресивне середовище — миючі засоби, бруд на вулицях — руки у всіх нас, за рідкісним винятком, завжди відкриті. Не дарма кажуть, що вік жінки видають саме її руки — на них пластичну операцію не зробиш=)

Догляд за руками

У мене шкіра рук хоч і не сама ніжна, але досить чутлива, тому я для себе виробила 5 правил, яких дотримуюся завжди:

  1. Під час прибирання або миття посуду завжди надягати гумові рукавички.
  2. Пити щодня вітаміни (я п’ю поєднання кальцій+вітамін D3).
  3. Зарядка для рук. Для профілактики захворювань суглобів, яким я схильна.
  4. Щодня наносити спеціальний крем для рук. З UV-фільтрами! Мені подобається крем для рук фірми Belle Jardin з козячим молоком.
  5. Робити масляні маски для рук і скраб. Раз на тиждень.

Взагалі, домашній догляд за руками не так складний, головне в цій справі — сталість. Якщо проводити всі процедури хаотично і рідко, толку від цього не буде. Я не дуже люблю монотонність, і мені вже через пару днів може набриднути одноманітність, тому я намагаюся поєднувати догляд за нігтями, наприклад з переглядом фільму, або одночасно роблю маску для обличчя.

Мій улюблений секрет: тепле мигдальне масло з крапелькою ефірної олії м’яти наношу на шкіру рук, можна одягнути рукавички. Олія м’яти забезпечує приплив крові до шкіри, і поживні речовини з мигдальної олії (що робить шкіру пружною і має омолоджуючий ефект) швидше проникають у шкіру. Головне, нанести трохи, щоб вбралося досить швидко=)