Догляд за руками

Ваші руки можуть багато про вас сказати. І мова зараз не про лініях долі, а про …віці. Справа в тому, що шкіра на тильній стороні рук дуже тонка і ніжна, подібно до тієї, що навколо очей. А тому з-за зовнішніх впливів вона швидко покривається зморшками і тріщинами, які відразу ж видадуть, скільки вам років. Щоб цього уникнути, дуже важливий правильний догляд за руками.

Очищення. Крім постійного миття рук хоча б раз на тиждень використовуйте скраб. Він видаляє ороговілих частинок, вирівнює шкіру і подготовливает її до наступних процедур.

Зволоження. Наносьте крем для рук як мінімум 2 рази на добу: вранці і ввечері.

Глибоке зволоження. Передбачає нанесення масок. Вони добре зволожують, загоюють мікротріщини, знімають роздратування. Один тільки крем для рук малоефективний.

Захист від сонця. Влітку, окрім живильного крему, використовуйте крем для рук з SPF-фактором.

Крім цього, не забувайте:

Надягати гумові рукавички, коли виконуєте роботу по дому. Побутова хімія згубна для ніжної шкіри рук.

Носити рукавички, як тільки на вулиці похоладает. Інакше сухість, лущення і цыпки вам забезпечені.

Користуватися тільки хорошим рідким милом з балансом 5,5. Ні в якому разі не тріть руки жорсткими щітками, пемзами і т. п. для видалення в’ївся бруду. Ви травмуєте ніжну шкіру рук, залікувати тріщини і садна потім буде важко.

Як бачите, догляд за руками не такий вже і складний. Балуйте свої ручки і приймайте від чоловіків компліменти з приводу їх м’якості і ніжності.