Важливо

Догляд за нігтями на ногах

Красиві ніжки є гордістю будь-якої жінки. Але ця краса не буде повноцінною без доглянутих пальців, привабливість яких залежить від стану нігтів. Тому догляд за нігтями на ногах є неодмінним атрибутом для підтримки Вашого бездоганного зовнішнього вигляду.

Для того щоб нігті на ногах завжди були здоровими і привабливими виконуйте такі правила догляду за ними:

1. Регулярно міняйте взуття, панчохи і шкарпетки, щоб уникнути таких хвороб, як грибок нігтів.

2. Щодня промивайте нігті водою з милом або відварами трав (ромашка, чистотіл, м’ята) і видаляйте бруд з-під них за допомогою спеціальної дерев’яної або кістяний лопаточки, щоб не пошкодити природної жирової прокладки внутрішньої поверхні нігтя.

3. Не обрізайте нігті на ногах у викривленому вигляді, якщо не хочете допустити проблеми врослого нігтя. Лінія обрізу повинна бути прямою, оскільки тільки в цьому випадку ніготь росте як єдине ціле. Нігті великої товщини і тверді состригайте після попереднього розпарювання в гарячій воді протягом не більше 10 хвилин.

4. Обрізаний ніготь обробляйте і шліфуйте пилкою по напрямку від країв до центра, оскільки в протилежному випадку можна викликати його розфарбовування. При цьому краще скористатися спеціально призначеної для цих цілей універсальної полірувальної пилочкою для нігтів, яка має кілька абразивних полотен в залежності від ступеня обробки.

5. Всі інструменти для педикюру, використовувані при обробці нігтів, потрібно дезінфікувати щоразу перед застосуванням.

6. Для відновлення структури нігтів при їх розшаруванні обробляйте нігтьові пластинки кожен вечір перед сном йодом. На день для захисту нігтьової емалі нанести безбарвний лак.

7. Для зміцнення нігтів і додання їм здорового кольору застосовуйте ванночки для нігтів.

8. При виникненні проблем зі здоров’ям нігтів своєчасно застосовувати заходи, спрямовані на лікування нігтів.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *