Додай перцю

Цукерково-букетний період залишився далеко позаду, ви вивчили один одного від А до Я і секс став такою ж буденністю, як почистити зуби перед сном? Пора креативити!

Інтимні місця
Це той випадок, коли з правил можна і потрібно робити винятки. Змініть місце і час любовних утіх. Ви займаєтеся цим після того, як повечеряли і прийняли душ? Ранковий секс додасть вам нових емоцій! Ваша ліжко вже розхиталася і скрипить, так як ви крім неї нічим не користуєтеся? Вилазьте з спальні та дослідіть інші місця в вашій квартирі і за її межами!

“Полуничка”
Щоб відкрити для себе нові пози, надихнутися і збудитися, немає нічого поганого в тому, щоб подивитися зі своїм партнером «фільми для дорослих». Порноіндустрії є чим вас здивувати.

Автопустощі
Якщо ви ще не в курсі, автомобіль можна використовувати не тільки як засіб пересування, але і як місце для отримання задоволення. Не відмовляйте собі в цьому!

Тваринний інстинкт
Виженете себе з рамок пристойності, віддайтеся пристрасті і стоните, кричіть, описати словами все, що ви відчуваєте або чого б вам хотілося. Гострота відчуттів гарантована!

Рольові ігри
Хто сказав, що ігри залишилися в дитинстві? У дорослих вони теж є, і можуть приносити чимало задоволення! Довіртеся вашому партнерові, розпустіть вашу фантазію і вперед до здійснення мрії!

Секс по-швидкому
Секс не повинен бути за розкладом. Спробуйте в самий несподіваний момент приділити йому увагу. Де б ви не були: у гостях, на природі, в офісі – можливість завжди знайдеться.

Телефонні вульгарності
Секс по телефону дуже збуджує, особливо коли ви знаходитесь в різних кімнатах, а не містах і в самий пікантний момент можете возз’єднатися один з одним.

Мокрі втіхи
Ванну кімнату можна використовувати не тільки для прання речей та відмивання бруду. Вона чудово підійде для отримання насолоди. І тут варіантів може бути дуже багато. Якщо дозволяють розміри ванни або душу, не замислюючись, вирушайте туди удвох: і воду заощадите, і оргазм отримаєте. Якщо ж місця для двох не вистачає, тоді ванну приймає один з партнерів, а інший організовує йому спа-салон: розслаблююча музика, свічки, масаж мочалкою і далі вже наскільки фантазії вистачить.

Оголення
Можливість подивитися на себе з боку надає вельми пікантні відчуття процесу зносини. Тільки потрібна невелика підготовка: світло краще зробити приглушеним, а вам з партнером трохи випити, щоб розслабитися і віддатися на волю почуттів.

Робочі моменти
На роботі, звичайно ж, потрібно працювати, а от обідню перерву можна присвятити не тільки набору калорій, але і їх активному спалюванню з коханою людиною.

І це лише декілька варіантів! А їх величезна кількість, все залежить тільки від вашого бажання. Як говориться, що природно, те не бридко. Відкиньте комплекси і сумніви, включіть фантазію – і вперед до вершин оргазму!