Дієта для живота і боків

Дієта для живота і боків

Навіть стрункі дівчата і жінки стикаються з проблемою жирових відкладень в області середини тулуба. Тому дієта для живота і боків користується особливою популярністю, але в той же час не варто розраховувати на миттєвий результат від неї. Для корекції обсягів і схуднення цієї зони тіла харчування має стати дробовим і частим, а деякі продукти повинні бути назавжди виключені з раціону. Тільки комплексний підхід і методичне дотримання всіх правил допомагає у нелегкій боротьбі з проблемною зоною.

Правила харчування для схуднення в області живота

Перетягнуті боки і звисаючий живіт не найкращі прикраси для фігури жінки. Щоб зробити цю частину тулуба бездоганною, а фігуру стрункою і жіночною одного бажання недостатньо. Необхідна корекція раціону харчування.

Обов’язково виключаються всі соуси магазинного походження. Це майонез, кетчуп і їх похідні. Вони містять багато консервантів і добавок, до того ж у них дуже багато калорій.

Назавжди варто забути і про поїданні консерви і напівфабрикатів, які можна часто зустріти на прилавках магазинів. Швидка їжа – головний ворог стрункої талії.

Традиційний для всіх дієт заборона стосується і вживання різноманітних солодощів, всього смаженого і копченого. У цих продуктах немає нічого корисного, а від їх наявності в раціоні жирові відкладення на тулубі тільки прогресують.

Слід також переглянути жирність вживаних молочнокислих продуктів. Вона не повинна бути найвищою. Найкращою для травлення і обміну речовин є молочка з невисоким відсотком жиру.

Саме харчування має бути дробовим. Перед їжею порцію можна подумки поділяти на три частини, а з’їдати всього лише дві з них. Кількість прийомів їжі може досягати шести разів за день. Слід відмовитися від перекусу на бігу, а кожен прийом їжі продумувати заздалегідь.

Забороняється, є швидко і поспішно. Їжу потрібно ретельно пережовувати. А щоб зрозуміти, що організм вже отримав необхідний об’єм їжі, слід прислухатися до нього і не поспішати.

Обов’язково повинен бути сніданок. Цей прийом їжі створює заряд сил та енергії на цілий день і від нього залежать багато обмінні процеси в організмі.

Для поліпшення обміну речовин і виведення шлаків і токсинів слід дотримуватися правильний питний режим. Мінімальне надходження рідини повинно досягати 1,5 літра в день. Краще, щоб це була чиста питна вода, а не соки і чай, кава.

Для досягнення необхідного скидання ваги і позбавлення від жирових відкладень дотримуються баланс поживних речовин, особливу увагу приділяють кількості з’їдається білка при значному зменшенні споживання вуглеводів. Також хорошим помічником в боротьбі за талію виступають багаті клітковиною овочі і фрукти. Краще, щоб вони були використані в сирому вигляді. Підійде і відварювання, приготування їх на пару. М’ясо та птиця, риба теж не повинні бути обсмажені з застосуванням масла.

Найголовніший принцип в боротьбі за стрункість – це виключити голодування і прибрати шкідливі продукти. Якщо ж їжі буде надходити недостатньо, то організм може включити режим формування запасів, що відобразиться у вигляді жирових відкладень. У разі дробового харчування малими порціями і через невеликий проміжок часу, досягнення тонкої талії відбувається в більш короткий термін. А шкідливі продукти не приносять в організм ніякої користі, у них немає ні вітамінів, ні мінералів, ні клітковини. Тому обійтися без них можна, але потрібен правильний психологічний настрій і мотивація.

Розвантажувальні дні для живота і боків

Щоб результат схуднення був досягнутий швидше, принципів правильного харчування недостатньо, а дієта для живота і боків може бути посилена дотриманням днів для розвантаження раз в тиждень або раз на два тижні.

Для зменшення об’єму талії дотримуються кефірний раціон. Сніданок являє собою 1,5 склянки цього напою. Його можна доповнити шматочком житнього або висівкового хліба. Обід – це 3 склянки кефіру. На вечерю дозволяється випити 1,5 склянки кефіру, а заїсти його можна шматочком хліба, житнього або висівкового. Раціон не підходить тим, у кого в анамнезі виразкова хвороба чи гастрит. Також не варто повторювати дні на кефірі сильно часто і здоровим людям.

Для корекції талії і зменшення бочков підходить і гречана монодієта або розвантажувальні дні на гречечке. Для схуднення крупу не варять, а заливають двічі окропом. При чому, в перший раз воду просто зливають, а в другий – залишають на ніч. А вже вранці можна приступати до її вживання. Складність дотримання даного раціону – у повній відсутності солі. Додавання такого розвантажувального дня раз у тиждень або раз в два тижні допомагає позбутися від зайвих сантиметрів в центральній частині тулуба, а силует зробити підтягнутим і струнким.

Для зменшення талії і позбавлення від бочков не варто впадати в крайнощі і зловживати монодієти тривалий термін. Найкращий результат, хоча і через більш тривалий час дає дотримання принципів правильного харчування. Для посилення ефекту можуть бути використані розвантажувальні дні на гречці або кефірі. Особливу увагу приділяють виключення шкідливих продуктів і дотримання правильного режиму надходження рідини в організм. Адже вода допомагає поліпшити травлення, а також сприяє виведенню шлаків і токсичних речовин із кишечника.