Діва, еротичний гороскоп. Чоловіки і жінки Діви в ліжку, що люблять, які вони коханці. Сексуальний гороскоп Діви.

Еротичний гороскоп Діви

У ліжку Діви стримані, а часом навіть і холодні. Вони оцінюють поведінку – власне і партнера – через призму розуму, постійно контролюючи себе. Вони можуть пережити безпосередню, чарівну закоханість в ранній молодості, після чого часто розчаровуються, а отриманий сумний досвід робить їх обережними на все життя.

Ці люди, як правило, не живуть насиченим інтимним життям, інколи вважаючи секс необхідністю, неминучим злом, простий фізіологічною потребою організму і засобом продовження роду. І все ж, коли справа доходить до безпосереднього контакту, Діви іноді виявляють несподівану для них пристрасть. Якщо вони захочуть, то можуть бути дуже майстерними і в цій сфері. Однак еротичний гороскоп підказує, що їх прагнення продемонструвати володіння технікою сексу – не більш ніж бравада і бажання заслужити похвалу, підтвердження правильності своїх дій. Діви часто самі усвідомлюють, що вони стриманіше і холодніше оточуючих і намагаються доступними їм способами продемонструвати, що це не так.

Еротичний гороскоп: Діва-чоловік

В більшості своїй Діви-чоловіки досить пізно починають жити сексуальним життям. Їх, що не вміють проявляти свої почуття в повній мірі, нерідко хвилюють жінки більш розкуті, пристрасні, хоча занадто бурхливі сцени можуть їх навіть налякати. Діви володіють досить високим еротичним потенціалом, однак багатьох жінок бентежить те, що вони більше стурбовані технікою, ніж еротичними ласками, малочутливі і сухуваті. З іншого боку, цей чоловік заради задоволення партнерки завжди готовий спробувати щось нове і при належній її наполегливості здатен досягти в цьому успіху. Крім того, жінкам дуже подобається та обережність, яку демонструє чоловік-Діва в ліжку. Він відноситься до прекрасній статі з повагою, тому примушувати партнерку до сексуального контакту проти її волі він не стане (мова, зрозуміло, не йде про злочинців-ґвалтівників).

Для чоловіків-Дів характерно швидке звикання. У спільному житті вони раніше, ніж представники інших знаків, перестають проявляти інтерес до інтимних стосунків, залишаючись люблячими чоловіками і вірними супутниками життя.

У чоловіків цього знака Зодіаку спостерігається схильність до вуайеризму – підглядати за любовними іграми інших людей їм приносить величезне задоволення у всіх сенсах цього поняття.

Еротичний гороскоп: Діва-жінка

Вони відрізняються розбірливістю, вимогливістю до чоловіків, навіть якщо не розглядають перспективу постійних відносин з ними. Така жінка краще перечекає вечір перед телевізором або з книгою, ніж відправиться на сумнівне любовне побачення. Але це зовсім не говорить про повну байдужість жінок-Дів до плотської любові.

Для того щоб довести жінку-Діву до ліжка, партнеру потрібно запастися терпінням, оскільки вона не терпить форсування подій. Якщо його квапити, це може позбавити чоловіка шансів на близькість взагалі. “Здається” вона лише тоді, коли секс стає неминучим.

Жінка-Діва в ліжку продовжує вести себе потай, замкнуто і соромливо, боїться прояви емоцій, довгий час не довіряючись партнерові повністю. Але якщо тому вдасться розкріпачити її ніжністю, ласкою і увагою, то він відчує, що пристрасть не чужа цій жінці, і тоді вони обоє відчувають неповторні відчуття.

Деяких чоловіків може збентежити її пропозицію прийняти спільний душ, оскільки у випадку з Дівою це буде не пікантна деталь романтичної ночі, а банальна миття, при якій чоловіка можуть спантеличити ті ретельність і старанність, з якою Діва буде очищати власне і чуже тіло. Не треба ображатися на це – просто такі люди охайні аж до патології.

Багато сексуальні пози і способи задоволення жінка-Діва може вважати для себе неприйнятними, тому партнерові не варто сподіватися на експерименти і втілення своїх найсміливіших фантазій. Але, на свій подив, він зможе відзначити, що в рамках того, що Діва вважає для себе прийнятним, вона проявить несподівану для неї чуттєвість і зуміє перетворити щось звичайне, наприклад, поцілунки, дивовижно приємне заняття. Жінка-Діва буде намагатися догодити партнерові, залишаючись у межах дозволеного, і зробить це на п’ятірку, як, втім, і все інше. Вона повинна бачити, що він дійсно отримує насолоду, це стане підтвердженням правильності її дій, а для Діви це вкрай важливо.

Навіть якщо жінка-Діва досягла вищого задоволення, її партнер не почує охів-ахів і не побачить яскравого спалаху емоцій. Це особливість характеру, і її не варто сприймати на свій рахунок.

Вступаючи в контакт із чоловіком, Діва нерідко відчуває комплекс провини, їй здається, що вона надходить аморально. І якщо вона вирішить, що отримала “зайве” насолоду, то буде інстинктивно намагатися отримати і покарання за це. Тому якщо після бурхливого сексу жінка-Діва поведе себе, як здасться партнеру, трохи дивно і підкреслено холодно, не варто дивуватися, краще цього просто не помітити.

Ерогенні зони Дів

Ерогенні зони Діви – це живіт і навколишнє його область. Щоб порушити Діву і допомогти їй розслабитися, не слід відразу починати пестити її саму чутливу точку. Наближайтеся до неї поступово, це лише підсилить бажання, в той час як непідготовлена чутлива ерогенна зона може дати абсолютно небажаний для вас сигнал своєї господині. Масаж, виконаний збіжними круговими рухами, центральною точкою яких є пупок, принесе людям цього знака Зодіаку величезну насолоду, головне – впливати на шкіру легко. Оскільки Діви люблять і навіть вважають обов’язковими водні процедури безпосередньо перед близькістю, розпалити їх пристрасть допоможуть спрямовані на область живота цівки води. Також ерогенною зоною багатьох Дів є сідниці, особливо у чоловіків.