Важливо

Де можна відпочити в червні

Де можна відпочити в червні

Для багатьох планування своєї відпустки починається ще взимку, адже буде краще, якщо ви продумаєте його заздалегідь. Це дає змогу ретельно вибрати місце де б ви хотіли побувати, і врахувати всі нюанси цієї поїздки. З’ясувавши, де можна відпочити в червні, можна пакувати валізи в передчутті незабутнього відпустки.

Відпочинок в червні

Якщо трапиться, що у кого-то відпустка випадає на червень – багато засмучуються, вважаючи, що цей місяць не досить теплий для пляжного відпочинку, так і вода, здається, не дуже-то прогрілася. Але існує безліч місць, куди сміливо можна відправлятися в червні, не боячись замерзнути.

Так, відпочинок в Туреччині дозволить вже з самого початку літа насолодитися теплою і сонячною погодою і Середземним морем, прогрітим, зазвичай, до 23 градусів. Самий пік навали туристів припадає на липень-серпень. Тоді, як червень вас порадує не надто численним товариством відпочиваючих і поки ще досить демократичними цінами на путівки. Особливо приємно, що можна вхопити та гарячі тури, що вражають своєю дешевизною.

Ще більш спекотна погода спостерігається в цей час року в Греції. Вдень спека досягає 30 градусів, і навіть ще вище, а море вже зазвичай комфортно для купання. Витративши набагато менше коштів на путівки, ніж у наступні літні місяці, можна побувати на берегах Середземного, Іонічного, Егейського або Лівійського морів. Також можна відправитися і на південь країни – острів Кіпр, де ще не так спекотно, як у подальшому. Цей місяць чудово підійде і для екскурсій, адже Греція – країна з надзвичайно багатою давньою історією.

Якщо ви вирішите відвідати Ізраїль, то краще це зробити в червні, коли температура повітря доходить до 36 градусів, а води – до 30. Вже в липні там стане нестерпно жарко, так, що саме в червні вам варто опинитися на берегах Середземного і Мертвого морів.

Як Іспанія, так і Італія, готові приймати туристів цілий рік, завдяки своїй цікавою екскурсійною програмою. Але, якщо пізнавальний інтерес ви хочете поєднати з пляжним відпочинком, то вже в червні можна насолодитися і сонячними ваннами, і купанням, і осматриванием пам’яток, поки ще не так жарко. Так і туристів тут поки не настільки багато, як у самий розпал сезону, що впливає на прийнятні ціни на різноманітні тури, серед яких ви можете вибрати найбільш оптимальний для себе.

Опинитися в країнах, які омиває Адріатичне море – Чорногорії і Хорватії, також можна вже в червні. Правда, в Чорногорії, розташованій південніше, і вода, і повітря в червні вже придатні для засмаги та купання. А в Хорватії краще відправитися в другій половині або в кінці першого місяця літа через прохолодних вітрів в самому його початку.

Існує величезна кількість незабутніх місць по всьому світу, де можна відпочити в червні, тільки потрібно визначитися, який вид відпочинку ви віддаєте перевагу.

Круїзний і екскурсійний відпочинок в червні

Морський чи річковий круїз ніяк не віднести до відпочинку економ-класу. Але, якщо засоби дозволяють, неодмінно потрібно вирушити в таку подорож. Це не тільки приємне проведення часу на чудовому величезному лайнері, з смачною кухнею та різноманітними розвагами на борту, але і заходження в порти і екскурсії по старовинних і найкрасивіших міст світу. Серед росіян найбільш популярними є круїзи по Середземному морю, по північній Європі, країнам Прибалтики і Скандинавії. Але можна не обмежуватися цими круїзами, що стали майже звичними, а відкрити для себе Австралію, Нову Зеландію, Гавайські або Карибські острови, береги Північної або Південної Америки, Перська затока, зробивши екзотичне морську подорож в будь-яку сторону світу.

Природно, якісний сервіс, на найвищому рівні, вам буде неодмінно забезпечений в такому круїзі. Не менш цікавими є і річкові круїзи, здійснюються по річках в самому початку літа, в червні. Це час береги річок максимально прикрашені в яскраву зелень і ніжні квіти, при повноводних руслах річок.

В Росії користуються популярністю подорожі по Волзі, а в Європі – по Дунаю, Дніпру, Віслі, Рейну. Річкові тури також включають в себе зупинки у найбільших містах та оглядові екскурсії, які принесуть всім надзвичайне задоволення.

Особливо цінний місяць червень для тих, хто відправляється на відпочинок з дітьми. Жаркі місяці – липень, серпень переносяться малюками з працею, доставляючи замість спокійного відпочинку дискомфорт і страждання. А початок літа ще не дуже спекотне, і перебувати на пляжі, виїжджати на огляд визначних пам’яток не викликає складнощів. Море, правда, не завжди прогрівається достатньо, щоб хлопцям можна було купатися без обмежень. Тому, вибираючи готель для відпочинку з дітьми, потрібно віддавати перевагу тим, на території яких є басейн. Ще краще, якщо для малюків буде окремий дрібний басейн з теплою водичкою. Присутність гірок для катання у воду, або навіть аквапарку буде незайвим.

Країнами, надзвичайно гостинними для дітей, залишаються Туреччина, Болгарія, Іспанія, країни Скандинавії, де червень – найбільш відповідний час для відпочинку. Для дитячих розваг тут є все – від незвичайного меню і турботливою роботі аніматорів, які займаються з хлопцями, до величезних парків з різними атракціонами і ожилими казковими персонажами.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.