Чим замінити секс

Чим замінити секс

Питання – чим замінити секс, виникає у жінок в той момент, коли з якихось причин вони не можуть задовольнити свої природні бажання. Звичайно, секс – це невід’ємна частина життя, але його тимчасова відсутність не варто сприймати як трагедію. І вже тим більше, заради сексуального задоволення не варто пов’язувати себе з абсолютно не придатними для цієї мети чоловіками.

Що відбувається з організмом під час сексу і чи можна його замінити

Вчені давно визначили, що під час сексу в організмі відбувається складний біохімічний процес, за якого здійснюється вироблення гормонів задоволення і щастя. Але, треба враховувати, що природа цього процесу бере свою основу не тільки на фізіології, але і на психології. У тому випадку, якщо секс не приносить морального задоволення його користь буде мінімальна. Тому думка про те, щоб завести собі роман суто заради сексуальних відносин не завжди є гарною ідеєю.

Кожна людина має свою індивідуальну потребу в сексуальних контактах. Хтось місяцями може обходитися без тілесної любові, не відчуваючи особливого хвилювання з цього приводу, але для когось навіть тижневу перерву здається борошном. Вчені визначили, що рівень сексуальної потреби визначається наявністю в організмі таких гормонів як ендорфіни, сератоніна і дофаміну. Оскільки ці речовини виробляються не тільки під час статевого акту, питання – чим можна замінити секс може бути вирішене іншими способами.

Чим замінити ендорфіни

 1. Шоколад. Вживання шоколаду викликає вироблення гормонів ендорфінів. Саме тому шоколад може виступати засобом, що підвищує настрій. У Франції навіть одна торгова марка випустила шоколад, під назвою «Замінник сексу».
 2. Спорт. Виявляється, після години фізичних вправ в організмі знаходиться такий же рівень ендорфінів, як після статевого акту.
 3. Стрес. Всім відомо, що стрес блокує гормон радості. Але стресові ситуації необхідні для того, щоб успішного їх вирішення, організм отримував подвійну дозу ендорфінів. Під стресом можна розуміти все, що завгодно: напруга на роботу, побоювання запізнитися на потяг, дрібна сварка і т.д.
 4. Мистецтво і творчість. Займаючись творчістю, а також переглядаючи фільми, відвідуючи виставки або концерти, в нашому організмі виробляється достатня кількість ендорфінів, для того, щоб відчувати себе спокійно і комфортно.
 5. Гроші. Звичайно, не в грошах щастя, але їх поява сприймається психікою і організмом людини як привід для виробництва ендорфінів.

Чим замінити сератонін

Замислюючись чим замінити секс, потрібно спочатку подумати про те, як підвищити рівень сератоніна, адже саме цей гормон впливає на почуття задоволеності і підвищує настрій.

 1. Дієта. Сератонін виробляється з допомогою таких продуктів як шоколад, інжир, банани, червона риба, цукор, квасоля, броколі.
 2. Музика. Відомий англійський психолог Томас Каморро-Премюзик не одноразово проводив експерименти, в результаті яких йому вдалося визначити, що під час прослуховування улюбленої музики в нашому організмі виробляється велика кількість сератоніна.
 3. Рівна постава. У 1994 році вченим вдалося визначити, що у успішних людей рівень сератоніна ніколи не буває низьким. Наприклад, в організмах начальників і керівників цього гормону практично в два рази більше, ніж в організмах підлеглих. Ну, а найпростіший спосіб підвищити рівень сератоніна – це ходити з рівною поставою, оскільки при такому положенні спини людина автоматично стає більш впевненим у собі.
 4. Медичні препарати. У самих крайніх випадках підвищити вироблення сератоніна можна з допомогою спеціальних медичних препаратів – антидеприссантов.

Як підвищити рівень дофаміну

Щоб визначити, чим замінити секс, потрібно допомогти своєму організму виробляти особливий гормон задоволення – дофамін.

 1. Їжа. Задовольнивши своє почуття голоду, організм заспокоюється і починає виробляти дофаміни.
 2. Нікотин. Коли палить людина задовольняє свою потребу в черговий сигареті, рівень дофаміну різко підвищується.
 3. Командна гра. Участь у командній грі є однією з найкращих способів знизити сексуальне бажання.
 4. Шопінг. Не даремно жінки так люблять ходити по магазинах. Виявляється, під час шопінгу організм відчуває таке ж задоволення, як і під час сексу.