Чим корисне кокосове масло

Кокосове масло в Україні не проводиться, перш за все його везуть з Таїланду та Індії, але корисні властивості цієї олії змушують жінок з усього світу шукати його
в інтернет-магазинах або на полицях супермаркетів та магазинів у країнах – виробниках.

Крім того, що воно має дивовижний запах кокосів, воно ще й дуже корисно. Кокосове масло можна вживати всередину, тобто в їжу, так і зовні — мазати на всі частини тіла і наносити на волосся. Особливо добре масло підходить для нашої шкіри.

Воно зволожує, живить, розгладжує дрібні зморшки на обличчі, надає шкірі обличчя і тіла пружність і еластичність. Це відмінний засіб для догляду за млявою, старіючої шкірою. Тонка плівка масла, що утворюється на шкірі, захищає її від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, тому його корисно наносити на тіло перед засмагою, і після засмаги – для зволоження .

Будь-яке масло, в тому числі кокосове для зволоження шкіри краще використовувати відразу після душу, завдавши на тіло близько 1 столової ложки. А для особи не варто застосовувати масло в чистому вигляді, краще додати кілька крапель в крем, щоб уникнути закупорювання пор на обличчі.

Також кокосова олія має протизапальну, протимікробну та ранозагоювальну дію. Їм можна мазати рани і садна, різні дерматити.

Для волосся кокосове масло можна використовувати у вигляді маски. Жінки Індії та інших азіатських країн, постійно використовують масло для волосся, мають гарні, гладкі, блискучі волосся.

Кокосове масло буває рафінованою і нерафінованою, білого кольору або зі злегка жовтуватим. При температурі повітря нижче 25 градусів Цельсія воно з рідкого стану переходить у твердий. Це потрібно враховувати нашим жінкам при виборі, в якій тарі купити масло — в пляшці або банці.