Чи високосний 2018 рік | Прикмети, весілля

Багато людей надають велике значення тому, високосний рік, чи ні. З роком, в якому замість звичних 365 днів числиться 366 днів пов’язано багато забобонів і прикмет. Навіть існує думка, що саме в такі роки варто очікувати всіляких напастей, конфліктів і криз. Саме тому питання, високосний чи ні 2018 рік, є вельми актуальним.

Всі ті, хто вірить в численні прикмети, пов’язані з «подовженим» роком, можуть полегшено видихнути – 2018 рік буде самим звичайним і кількість його днів не перевищить 365.

Звідки взялося поняття високосного року

Вперше поняття ввів високосний рік Юлій Цезар в 45 році до н. е. Він віддав розпорядження своїм олександрійським астрономам створити визначення всіх днів та часів астрономічного року. У результаті копіткої праці виник рік, в якому значиться 365 днів і ще 6 додаткових годин. Таким чином, кожний наступний рік повинен був зміщуватися на 6 годин, і щоб вирівняти це, астрономи запропонували один раз в 4 роки вводити високосний рік, в якому буде на 1 день більше. Цезарю схвалив ідею астрономів і з тих пір в кожному четвертому за рахунком році лютий має не 28, а 29 днів.

Останнім високосним роком був 2016-й, значить, наступного разу 366 днів буде нараховувати вже 2020 рік. Різні люди сприймають подібний період по-різному. Хтось вірить древнім прикметами і готується до гіршого, сподіваючись, однак, на краще. Інші живуть у звичайному ритмі і лише зазначають, що в додаткові добу можна встигнути зробити ще багато корисних справ.

Прикмети, пов’язані з високосним роком

високосний рік 2018

На перший погляд, високосний рік відрізняється від звичайного тільки тим, що нараховує на 1 день більше, однак у народі цього надають набагато більше значення. Додаткове 29 лютого ще називають днем Касьяна і вважають нещасливим, вірячи, що в цей період з людиною можуть трапитися різні неприємності.

За народним повір ” ям, у високосний рік не можна починати нічого нового, оскільки бажаного результату досягти не вдасться. Наші предки вірили, що зміни в цей період несуть тільки збитки та негаразди, а ризикові рішення обов’язково призведуть до негативного результату. Тому у високосний рік люди, які слідують прикметами, не радять змінювати місце проживання і роботи, одружитися, відкривати власну справу або заводити вихованця, рекомендуючи відкласти всі ці справи ще на рік.

Крім того, в «подовжений» рік не можна будувати лазню, вирушати в тривалі подорожі, продавати худобу і навіть колядувати. Вагітним в цей період не можна стригти волосся до пологів, а старим людям купувати «смертні» речі про запас.

Звичайно, вірити чи ні у всі ці прикмети, кожен вирішує для себе сам. Однак сприймати давні вірування занадто серйозно, все ж, не варто, адже наші предки багато чого не могли пояснити, ну а неприємності і навіть катастрофи трапляються в усі роки.

Весілля у високосному році

2018 високосний чи ні

Окремо варто згадати про заборону створювати сім’ю у високосний рік. Вважається, то шлюб, укладений у цей особливий рік буде щасливим і, швидше за все, розпадеться. Саме тому навіть сьогодні багато пар, які зійшлися в такий період, не вирішуються організовувати весілля і відкладають її на наступний рік.

Однак ця прикмета досить суперечлива, адже раніше високосний рік вважався роком наречених. Згідно зі звичаєм, дівчата могли самі посвататися до будь-якого хлопцеві, і той не мав права відмовити. Нареченої, користуючись такою можливістю, вибирали собі в чоловіки найбільш забезпечених женихів чи молодих людей, у яких були закохані, однак такі шлюби часто виявлялися нерівними і нещасливими, а тому розпадалися. На цьому ґрунті виникло повір’я, що одружуватися у високосний рік не можна.

При цьому священики наголошують, що благополуччя сім’ї повністю залежить від самих молодят і той факт, що рік їх весілля виявився високосним, ніяк на це не впливає.

Чого очікувати від 2018 року

2018 високосний прикмети весілля

Оскільки 2018 рік буде високосним, то навіть ті, хто повністю вірить у народні прикмети, можуть бути впевненими, що він пройде спокійно. Астрологи прогнозують, що в цей рік будуть улагоджені багато конфлікти, закінчаться кризи і настане період відносного затишшя. Це пов’язано з тим, що 2018 рік пройде під знаком Жовтого Земляного Собаки, яка є символом добробуту, спокою та розсудливості.

Що стосується приватного життя, що 2018 рік буде сприятливий для створення сім’ї та романтичних зв’язків, народження дітей і відновлення втраченого контакту з друзями і родичами. У цей період самотні люди отримають шанс знайти другу половинку і знайти особисте щастя.

За прогнозами астрологів, 2018 рік відмінно підходить для заснування власного бізнесу та активного просування по кар’єрних сходах. Собака символізує терпіння, завзятість і цілеспрямованість, тому тим, хто проявить такі якості, буде супроводжувати удача. У цей період багатьом вдасться реалізувати себе на професійній ниві та досягти намічених цілей, однак для цього доведеться ризикнути і взяти на себе відповідальність за прийняті рішення.

Якщо вірити прикметам, то 2018 рік не буде відрізнятися від попередніх років, адже в ньому налічується стандартні 365 днів. Це означає, що в наступні 12 місяців можна сміливо одружитися, приймати нестандартні рішення, змінювати місце проживання і роботи, не боячись поганих прикмет. Однак не варто забувати, що кожен рік разом з радісними подіями несе з собою життєві труднощі, а іноді й негаразди. У будь-якому випадку, головне – зберігати позитив і дивитися на світ з посмішкою, незалежно від кількості днів у році.

Відео