Близнюки і Водолій сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Близнюки – Водолій в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Близнюки – Водолій

Може здатися, що представники таких волелюбних знаків навряд чи можуть задовольнитися товариством один одного, проте їх сумісність близька до ідеальної. Зазвичай вони переймаються взаємною симпатією вже з перших зустрічей. Їм легко зрозуміти один одного, хоча є між ними і відмінності, часом стають причиною непорозумінь. Наприклад, Близнюкам незрозуміло прагнення Водоліїв періодично проводити час на самоті, заглиблений у власні думки. А Водоліям, у свою чергу, здається дивним, що настрій людини може настільки залежати від зовнішніх обставин. Тому, від них обох залежить, наскільки вміло вони зможуть розпорядитися хорошим потенціалом майбутніх відносин.

Близнюки і Водолій – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Близнюків Близнюки чоловік – Водолій жінка Сумісність Водолія

У такої пари набагато більше шансів мати тривалі щасливі особисті стосунки, ніж у багатьох інших зодіакальних поєднань. Для того, щоб знайти цей безцінний дар, їм не потрібно докладати маси зусиль. Звичайно, і в такій сім’ї виникають проблеми, спірні питання, але зазвичай вони не перетворюються на нездоланні перешкоди.

Близнюки можуть закохатися в жінку-Водолія з першого погляду – настільки сильне враження вона на нього справить. У свою чергу, обраниця відзначить його життєрадісність і активність. Їх зв’язок відразу придбає романтичний і кілька грайливий відтінок. Спілкування буде проходити невимушено і ненав’язливо, на інтереси і свободу один одного, ці партнери зазвичай не зазіхають.

Найголовнішою загрозою для пари чоловік-Близнюки – жінка-Водолій гороскоп називає мінливість обох. Якщо прониклива дружина зрозуміє, що партнер-Близнюки їй зраджує, то ніщо не допоможе повернути її розташування. Тому в союзі з такою жінкою Близнюки повинні бути особливо вимогливими до себе, було б украй необачно упустити такий відповідну партнерку.

Цього поєднання знаків гороскоп сумісності передрікає динаміку, постійний розвиток; партнери запозичують один у одного певні якості і, взаємодіючи, стають сильнішими. Такий шлюб є гарною відправною точкою для поліпшення якості життя обох знаків. Завдяки супутниці-Водолій Близнюки активніше борються за місце під сонцем, та й самі Водолії надихає на нові звершення. Вони розійдуться в поглядах на грошові питання, але спокійне їх обговорення допоможе прийти до згоди.

Прекрасні відносини забезпечені партнерам, які не обмежують свої устремління міщанським світоглядом, не схильні до накопичення, воліючи інші багатства – духовні та інтелектуальні. Їм необхідно дружити і співпрацювати, інакше кожного буде мучити відчуття нестійкості, ілюзорності відносин, можливості розставання. І, звичайно, для цієї пари важлива достатня частка незалежності у спільному житті, в іншому випадку такий чудовий союз може розпастися. Однак свобода в цьому випадку не передбачає взаємних зрад.

Сумісність Сумісність Водолія Водолій чоловік – Близнюки жінка Сумісність Близнюків

Цей союз відноситься до числа досить перспективних. Життя у шлюбі чоловіка-Водолія з жінкою знака Близнюків далека від “тиші так гладі”, але в разі розбіжностей вони зазвичай швидко приходять до консенсусу. Крім власне любовних відносин, цю пару можуть об’єднувати співпраця, дружба, тому такі партнери цілком можуть бути власниками спільного бізнесу, успішно трудитися в одній області.

В обох бувають невмотивовані сплески негативних емоцій, між ними трапляються сварки, але, на відміну від багатьох пар, тут вони виступають у ролі стимулу, примушує йти по шляху прогресу, в якомусь сенсі будучи необхідною умовою подальшого співіснування. Саме завдяки можливості еволюціонувати це поєднання вважається одним з найбільш сприятливих в Зодіаку.

Особливістю цьому зв’язку є те, що чоловік-Водолій і жінка-Близнюки відчувають потяг до новим враженням, джерелом яких можуть стати представники протилежної статі. Їх погляд на особисті відносини здався б багатьом іншим занадто вільним, але для того, щоб спільне життя не перетворилася на щось нудне і буденне, Водолій з подругою-Близнюками готові надати одна одній певну свободу. І тут примітно те, що в такому союзі обидва не горять бажанням змінювати. Можливо, це пов’язано з рухомою психікою партнерів та їх здатністю легко змінюватися (і зовні, і внутрішньо), постаючи друг перед іншому в нових іпостасях і даючи нові відчуття.

Знищити цю пару здатне різне ставлення обох до обману. Близнюки від природи схильні до брехні, правда видається їм чимось грубим і нужденним у прикрашанні. Водолії чоловічої статі, хоча і виявляє схильність до мрійливості, фантазій, все ж націлений на прозорі відносини, вимагає від партнера прямоти і не приймає в цьому питанні компромісів.

Цей союз неможливо обговорювати з обивательської точки зору логіки. Партнери можуть пробачити один одному те, чого іншим не пробачили б ніколи, і, в той же час, розійтися через сущих дрібниць. Але оточуючі бачать лише малу частину того, що їх об’єднує або, навпаки, відштовхує, а підводна частина айсберга не видно нікому із сторонніх. Шлюб триватиме стільки, скільки ці люди будуть цікавими один одному, скільки будуть виглядати в очах другої половини таємницею, яку хочеться розгадувати. Жити разом “за інерцією” обидва партнери не схильні.

Водолій і Близнюки – сумісність в сексі

Такі партнери завжди дійдуть згоди в ліжку. Для Водолія з Близнюками секс є одним з кращих способів владнати проблеми, згладити гострі кути. Водолії хоч і не дуже темпераментні, але винахідливі, володіють хорошою фантазією, дають втягувати себе в різні авантюри, що знаходить повне розуміння і схвалення у Близнюків. Їх інтимні відносини відрізняються непередбачуваністю, не завжди бувають рівними, але дають постійне відчуття новизни, до якої так тяжіють обидва цих знака.

Гороскоп сумісності Водоліїв і Близнюків в роботі та бізнесі

Як колеги, вони чудово знаходять спільну мову, їм комфортно працювати в одній зв’язці, але при цьому може страждати результативність. Добре, якщо до них приєднається представник знака Зодіаку, належить до іншої, не повітряної стихії. Удвох вони результативно працюють лише в обмеженому колі професій, зокрема, мають ставлення до інформації, наприклад, журналістиці або освіту. Це винахідливі, артистичні, трохи незібрані працівники вносять частку оригінальності в будь-який проект, але для максимальних результатів в обох занадто мало цілеспрямованості і практичності.

Пара Водолій – Близнюки: сумісність у дружбі

Близнюк з Водолієм можуть бути прекрасними друзями, у яких знайдуться спільні інтереси і яким нескладно зрозуміти один одного. Важливим чинником міцності дружніх відносин є готовність обох викроювати час для спілкування поза сім’єю, оскільки обидва вважають це для себе важливим. Різностатеві друзі цих знаків Зодіаку навряд чи підуть на позашлюбний зв’язок, хоча дружній секс не виключений. Тому їх другим половинкам можна особливо не хвилюватися з цього приводу. Втім, не обтяжені шлюбом друзі цих знаків також рідко переходять до відносин іншого характеру.