Близнюки і Стрілець сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Близнюки – Стрілець у сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Близнюки – Стрілець

В натурі цих людей, які є представниками протилежних знаків Зодіаку, є передумови для того, щоб дарувати один одному радість спілкування, і для того, щоб розбігтися в різні сторони і ніколи більше не з’являтися на горизонті життя один одного; їх відносини можуть бути або ідеальними, або нікуди не придатними. І Близнюки, і Стрільці доброзичливі, відкриті для змін, комунікабельні, хоча їх життєві принципи та світогляд різняться. Стрілець здатний привнести в ці відносини оптимізм, працьовитість, а завдяки Близнюкам партнери можуть стати більш об’єктивними і розважливими. Обом притаманне прагнення до духовного розвитку, заперечення жорстких кордонів, жага знань.

Близнюки і Стрілець – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Близнюків Близнюки чоловік – Стрілець жінка Сумісність Стрільця

Незважаючи на те, що ця пара утворена протилежними знаками Зодіаку, оточення бачить у цих партнерів справжній ідеал взаємовідносин – настільки вони гармонійно поєднуються один з одним.

Близнюкам не відмовиш в активності, але такий чоловік не завжди буває достатньо наполегливий, коли треба досягти мети. Сила і наполегливість обраниці-Стрільця його надихає, а її оптимізм дозволяє відчувати більшу впевненість у собі. Жінка-Стрілець охоче допоможе Близнюкам в кар’єрі і просуванні по життю в цілому. А завдяки таким стосункам, сама жінка стає морально більш гнучкою, активніше спілкується з людьми, набуває масу нових друзів. Але і удвох їм цікаво і комфортно. У них неодмінно знайдеться спільне захоплення, складеться коло спільних знайомих, вони багато часу проведуть у поїздках і подорожах. Незважаючи на розумне ставлення до життя, чоловік-Близнюки і жінка-Стрілець можуть запросто піти на якусь авантюру, вони здатні робити нестандартні вчинки. Багато напружені ситуації вони розряджають завдяки присутності хорошого почуття гумору.

Розставання таких партнерів часто буває справою безглуздого випадку, непорозуміння, але навіть після цього вони здатні залишатися добрими друзями і співпрацювати.

Один з каменів спотикання в цій парі – ставлення до грошей – найчастіше це не стає причиною для серйозних сварок, тому що партнери з готовністю йдуть на компроміси, але фінансовий чинник один з основних в “зоні ризику”. Вони постійно внутрішньо працюють над собою, але при цьому створюється враження, що зусиль для цього практично не докладають, їх взаємодія часто нагадує витончену гру. Якщо Стрільці з Близнюками не будуть мучити один одного причіпками і читанням моралей, щасливо проживуть разом все життя; у цій парі більше почуттів важливі різноманітність вражень і дружня підтримка. Такі люди завжди залишаються молодими душею незалежно від віку – це відкладає відбиток і на їх ставлення один до одного.

Сумісність Сумісність Стрільця Стрілець чоловік – Близнюки жінка Сумісність Близнюків

Такий союз здатний зробити чоловіка і жінку воістину щасливими. Вони дуже близькі один одному за духом і в очах багатьох стануть ідеалом закоханої пари. Все, за що беруться ці діяльні люди, набуває позитивний відтінок. Навколишні нерідко намагаються знайти вади в цих відносинах, але зробити це складно, і пара Близнюки жінка – чоловік Стрілець підтверджує це довгим і щасливим існуванням.

Головний ворог цих людей – нудьга, вони прагнуть наповнити побут великою кількістю вражень. Така сім’я може не раз переселятися на нове місце, задовольняючи схильність до зміни місць. Разом вони справляють враження хуліганських молодих людей, навіть якщо далеко пішли від цього віку. З ними дуже весело і легко спілкуватися.

Стрілець-чоловік разом з жінкою-Близнюком можуть почати й успішно завершити будь-яку справу, пов’язане з творчістю, бізнесом і т.п. В такому поєднанні їх недоліки, як не дивно, набувають характеру переваг, хоча в інших парах є серйозною перешкодою для гармонії. Так, чоловік-Стрілець схильний керувати, нав’язуючи свою думку, але жінка-Близнюки, ощущающая потреба в людині, яка б упорядковував її життя, таке положення речей не сприймає з готовністю. Стрілець зачарований партнеркою, її ранимостью, крихкістю, нерішучістю – і ці якості надихають його на роль надійного захисника, а її романтичність, безсумнівно, прикрасить цю любов.

Чоловіки знака Зодіаку Стрілець за гороскопом схильні до зав’язування позашлюбних відносин, до зрад, але у випадку союзу з Близнюками вони остерігаються необачних кроків, розуміючи, що ризикують втратити щось дуже цінне. Обидва партнери намагаються не робити акцент на спірних моментах у відносинах, а комунікабельність і веселу вдачу обох допомагають їм справлятися з неприємностями, що приходять ззовні.

І все ж не можна скидати з рахунків, що це протилежні зодіакальні знаки. Якщо взаємні почуття виявляться менш значущими, ніж інтереси і амбіції партнерів, то від них не залишиться й каменя на камені, а їх вчорашня любов перетвориться на ненависть – настільки ж діяльну і пристрасну. Головне засіб збереження гармонії – надання один одному потрібної свободи, повна взаємна довіра, а також постійне різноманітність.

Стрілець і Близнюки – сумісність в сексі

Роман між такими партнерами може виникнути несподівано і мати настільки ж раптове закінчення. Плюси їх сексуальних стосунків – це не надто висока притязательность обох сторін і відсутність замашок власника. Існують і недоліки: Близнюки дозволяють собі критичні зауваження на адресу Стрільця навіть у такій делікатній сфері, на що другий ніколи не залишається в боргу. Обом властива мінливість, непостійність, такі партнери необов’язково будуть зберігати вірність. В якості коханців Близнюки зі Стрільцями не надто відверті, зате радують один одного невтомністю, прагненням до різноманітності і втілення сексуальних фантазій, підказаних їх багатою уявою.

Гороскоп сумісності Стрільців і Близнюків в роботі та бізнесі

Співпраця дає найкращі результати в тому випадку, коли представники цих двох знаків Зодіаку працюють в якій-небудь з нематеріальних сфер. Завдяки Стрільцям Близнюки переймаються інтересом до проекту і продовжують займатися тим, до чого вже охололи в душі. Вони здатні висувати масу ідей, хоча і Стрільцям у креативності не відмовиш. Завдяки Близнюкам, Стрільці більш повно починають бачити картину того, що відбувається з усім багатством існуючих взаємозв’язків. Такі колеги чи партнери шанобливо ставляться один до одного, правильно розподіляють завдання. Подібні ділові тандеми можна нерідко зустріти в редакціях ЗМІ, рекламі, турбізнесі, системі освіти.

Пара Стрілець – Близнюки: сумісність у дружбі

Спільних інтересів у такої пари знайдеться чимало. Вони із задоволенням ходять у кіно і театр, відвідують які-небудь курси, разом кудись їздять. У них різний світогляд, але це лише робить їх взаємне спілкування більш цікавим. Між ними можливі конфлікти з-за того, що обидва (особливо Близнюки) мінливі, можуть не стримати слово, підвести в складній ситуації. Різностатеві друзі можуть з легкістю переспати, оскільки не вважають подружню вірність чимось непорушним, але найчастіше їх цілком задовольняє суто інтелектуальне спілкування.