Близнюки і Козеріг сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі. Гороскоп сумісності Близнюки – Козеріг в сексі, в дружбі, роботі та бізнесі.

Сумісність знаків Зодіаку Близнюки – Козеріг

Це той випадок, коли передбачити долю відносин досить складно. Близнюки з Козерогами надто багато в чому відрізняються: якщо перші енергійні, діяльні, перебувають у перманентному русі, то Козерогам за душі куди більш спокійне життя, вони спираються на здоровий глузд і аналіз, в той час як Близнюки часто зникають мріями в невідомі дали. Козероги прив’язані до родичів, сім’ї, орієнтуються на міцні зв’язки – на відміну від Близнюків, які намагаються відхреститися від будь-яких зобов’язань. Тим не менш, вони здатні у чому-то стати доповненням один одного і навіть частково змінитися в результаті спілкування і взаємної прихильності.

Близнюки і Козеріг – сумісність в любові і шлюбі

Сумісність Сумісність Близнюків Близнюки чоловік – Козеріг жінка Сумісність Козерога

Близнюки захоплено доглядають за уявною неприступною жінкою-Козерогом, зачаровані її холодністю і таємничістю. Будучи представниками інтелектуальних знаків Зодіаку, і чоловік, і жінка швидко виявлять наявність багатьох спільних рис, побачать один одного споріднену душу. Однак на перший план виходять наявні між ними відмінності.

Динамічні чоловіки-Близнюки ненавидять одноманітність, їм насилу вдається тримати себе в рамках стабільності і несвободи. Стосується це і любовних відносин. Якщо цей чоловік відчує, що його надто активно намагаються закликати до порядку, він може припинити це самим рішучим чином. Жінка-Козеріг ж, у свою чергу, відразу візьметься за справу, тобто за перевиховання Близнюків. Крім того, їй хочеться, щоб він завжди був поруч, на місці. Їй буде вкрай важко примиритися з думкою, що домашнім цей чоловік не стане ніколи і що він не захоче грати роль, яку вона збирається йому відвести. Але, в той же час, яскрава індивідуальність обранця і його внутрішня сила будуть підтримувати в ній захоплення та гордість.

В парі чоловік-Близнюки – жінка-Козеріг дуже багато залежить від останньої, бо саме від подружжя потрібні основні компроміси. Їй доведеться надати чоловікові право бути в якійсь мірі вільним, щоб той не відчував себе рабом сімейного життя. Близнюки повинні бути позбавлені від потоків критики, уїдливих зауважень; чоловік збадьориться, якщо партнерка-Козеріг буде частіше щось обговорювати з ним радитися. Близнюкам ж гороскоп радить не зловживати любов’ю і довірою обраниці, оскільки вони схильні до пошуку розваг на стороні. Всі зусилля виявляться марними, якщо обидва віддадуть пріоритет своїм амбіціям. Але якщо кожен не полінується працювати над собою, перетворивши відносини у своєрідну гру, інтелектуальне співтовариство, то взаємодія, збагачення новим досвідом і кращими якостями кожного і навіть щастя між ними цілком можливі.

Сумісність Сумісність Козерога Козеріг чоловік – Близнюки жінка Сумісність Близнюків

Такі сім’ї зустрічаються рідко. Ці партнери не настільки захоплюються один одним, щоб укласти шлюб. Їм досить складно знайти порозуміння, навіть якщо вони відчувають взаємну симпатію. Щоб мирно і щасливо жити довгі роки, обом необхідно дуже постаратися.

Виникнення проблем у цьому дуеті пояснюється суперечливістю характерів. Вони дійсно дуже різні. Козеріг вважає партнерку-Близнюків чи не недолугим створенням, нужденним в безперестанному керівництві. Близнюки напевно будуть спочатку зачаровані його холодним зарозумілістю, таємничістю. Охопило їх спочатку почуття зміниться розумінням того, що доведеться постійно працювати над подальшими стосунками, і обидва не побачать для себе в такій перспективі нічого привабливого. Якщо партнери не залежні один від одного в чомусь іншому, то вони напевно вирішать розлучитися, а якщо їх щось тримає, то союз збережеться, але придбає характер формального, де кожен вимушено терпить суспільство іншого.

І все ж перспективи необов’язково повинні бути настільки сумними, якщо чоловік-Козеріг постарається розгледіти особистість обраниці, зрозуміє, що насправді стоїть за її легким ставленням до життя і відсутністю страху перед власними помилками. Товариство Близнюків може виявитися корисним для чоловіка: вона не тільки забезпечить затишок у домі, а й допоможе створити імідж успішної людини. За допомогою дружини чоловік-Козеріг набуде більш об’єктивний, гнучкий і різносторонній погляд на світ, навчитися краще розуміти природу речей. Головне, щоб він не дуже обмежував незалежність партнерки, в іншому випадку він ризикує втратити розташування цієї дивовижної жінки. Вона також отримає від суспільства Козерога певні переваги: знайде емоційну і матеріальну стабільність, стане більш впевненою в собі. Для такої пари краще, якщо у кожного є своя мета, обидва зайняті реалізацією професійних та інших амбіцій, і діти з’являються не дуже рано. Об’єднує їх і відчуття впевненості в подальшій фінансової стабільності. Якщо чоловік-Козеріг і жінка-Близнюки будуть звертати більше уваги на взаємну вигоду союзу, то навчаться бути щасливими.

Козеріг Близнюки – сумісність в сексі

Дана площина взаємовідносин для них є дуже важливою, незважаючи на те, що навряд чи вони воспылают взаємної фізичної пристрастю з першого погляду. Якщо ж вони зацікавлять один одного як коханці, то налагодити все інше їм буде набагато простіше. Протилежність характерів тут виступає в ролі сближающего, а не роз’єднувальної фактора. Козеріг буде здивований сексуальним поведінкою Близнюків, їх внутрішньої розкутістю. Під їх впливом Козерогам набагато простіше вивільнити дрімаючу в них потужну сексуальну енергію, тому такий зв’язок може виявитися досить насиченою і яскравою.

Гороскоп сумісності Козерогів і Близнюків в роботі та бізнесі

Козероги з Близнюками вважають за краще трудитися поодинці, оскільки працюють з різною швидкістю. Тим не менш, якщо випадок звів їх в рамках одного проекту, разом вони зможуть попрацювати набагато результативніше, ніж кожен окремо, а якщо вони співпрацюють добровільно, то перспективи поліпшуються ще помітніше. Козеріг займається постановкою цілей і стратегічним плануванням, а винахідливі Близнюки вміло знаходять засоби досягнення цих висот. У той же час важливий людський фактор: якщо вони не знайдуть взаєморозуміння, будуть дратуватися через манери один одного працювати і аналізувати, то гороскоп попереджає, що хороших результатів чекати не буде складно.

Пара Козеріг – Близнюки: сумісність у дружбі

Дружити представники таких знаків Зодіаку зможуть хіба що будучи родичами. У цьому випадку Козеріг виступає в ролі покровителя, наставника, старшого брата або сестри (причому незалежно від віку), а Близнюки внесуть ці відносини жвавість, яскравість, елемент розваги. В інших випадках їм складно знайти точки перетину. Близнюки здаються Козерогам занадто легковажними, щоб довіритися, а ті, у свою чергу, виглядають в їх очах надто нудними й передбачуваними.