Аромати за знаками зодіаку. Гороскоп духів.

Аромати й парфуми по знаку зодіаку. Гороскоп ароматів.

Вибір парфумів практично ніколи не буває випадковим. Будь-яка людина, будь то чоловік або жінка, серед існуючого сьогодні океану ароматів вибирає той, що співзвучний його внутрішнього світу, поданням про добрий смак, привабливості. Парфум стає нашим продовженням, свого роду візитною карткою, за якою про нас судять оточуючі. Щоб духи та інша продукція парфумерної індустрії вигідно підкреслювали наші гідності, робили акцент на тих чи інших рисах характеру, допомагали створювати бажаний імідж, слід не тільки керуватися модними тенденціями, особистими перевагами, але і вибирати аромати за знаками Зодіаку – це зробить вибір більш органічним і об’єктивним.

Представники кожного зодіакального сузір’я розташовують досить широким діапазоном ароматів, які вони можуть використовувати в залежності від ситуації і настрою. Є у них і власні уподобання, також роблять вплив на вибір.

Аромат Овна – це неодмінно щось сильне, стійке, яскраве, виразне, часом навіть зухвале, як самі представники цього активного знака. Овни воліють парфум, що виділяє їх з натовпу, адже кидати виклик і привертати до себе увагу – це їх природний стан.

Аромати Тільця повинні бути насиченими, інтенсивними, майже відчутними. Їх вибір – це аромати дарів гаряче улюбленої ними природи, рослинного світу, часто – солодкі, хтиві, які видають їх любов до розкоші і чуттєвим задоволенням.

Аромат Близнюків відображає мінливість і «невловимість» їх натури. Сьогодні Близнюки беруть з полиці флакончик парфумів з густим східним ароматом, а завтра їх вибором стає свіжий аромат модного бренду.

Улюблений аромат Раку також несе інформацію про м’якості, ніжності натури користуються ним людей. Часто це «прозорі», ледь відчуваються аромати, в тому числі навівають асоціації з водними просторами.

Аромати Лева покликані підкреслити статус їх власника і тому вибираються з особливою ретельністю. Найчастіше це солодкі, терпкі, сильні аромати від виробників з гучними іменами.

Аромат Діви холоднуватий або нейтральний, спокійний, стриманий, не містить і натяку на експресію і екстравагантність.

Аромат Ваг видають справжніх естетів, які знають толк в парфум. За Вагами ніколи не тягнеться довгий шлейф запаху: вони віддають перевагу делікатним і ненав’язливим ароматом, часто солодкуватим.

Аромат Скорпіона є одним із засобів завоювання місця під сонцем, не залишає сумнівів у його внутрішній силі, яскравої індивідуальності – і божевільному темпераменті.

Жаданий аромат Стрільця – це свіжість просторів, подих вітру, запах чужих країв, бередящих його уяву.

Аромати Козерога не повинні викликати сумнівів у їх якості та вишуканості. Козероги не люблять інтенсивних, терпких запахів – їх аромати ледь вловимі, що ще більше підкреслює загадковість знака.

Аромат Водолія просто зобов’язаний підкреслити його відмінність від загальної маси, він навіває думки про те екзотичному, нестандартному, яскравому – так само як і про людину, який ними користується.

Аромат Риб – це ціла магія, де править бал багатогранність, чуттєвість, неоднозначність. Риби дуже чутливі до запахів і з задоволенням мають справу з різними ароматами.

Вибрати аромат по знаку Зодіаку – значить, потрапити в десяточку, вдало зорієнтуватися в розмаїтті парфумерної продукції. До ваших послуг – гороскоп ароматів, який підкаже як вектор вибору, так і готові рішення, розроблені відомими компаніями.