Важливо

Анальний секс: з презервативом або без?

Будь захищений секс вважається своєрідною страховкою для партнерів, яка захищає від небажаного «зальоту» і багатьох інфекцій, небезпечних для організму. При цьому, багато хто вважає, що застосування контрацептивів відноситься тільки до традиційного коїтусу. На практиці презерватив для пар є найбільш ефективним захистом проти інфекцій та небажаної вагітності під час будь-якого виду сексу, в тому числі і анального.

Анальний секс: з презервативом або без?

У деяких хлопців є думка, що анальний секс нічим не може їм загрожувати, якщо дівчина не має венеричних і гігієнічних захворювань. Проте, часто відбувається так, що при наявності у жінки кишкових захворювань, чоловік може отримати уретрит, за рахунок попадання в сечостатевої канал інфекції. Те ж саме, в принципі, стосується і протилежної статі, який може заразитися від чоловіка чимось подібним. Вихід із ситуації – застосування презерватива.

Анальний секс: з презервативом або без?

Анальний секс: з презервативом або без?

Часто у чоловіків виникає питання: чи можна здійснювати еякуляцію дівчині в анальний отвір, що не завагітніє вона? Будемо чесними, ризик завагітніти, хоч і не великий, але є. Сперма може банально витекти з заднього проходу і перетекти в піхву. Просто прийняття душа після незахищеного анального сексу не вбереже від вагітності і різних венеричних захворювань. Також не вбереже душ від інфекцій і чоловіка. У разі, якщо пара не бажає поповнення на найближчий час, а хлопець хоче закінчити, перебуваючи в дівчині, їм слід користуватися презервативом.

Анальний секс: з презервативом або без?

Анальний секс: з презервативом або без?

До анального сексу потрібно підходити з усією відповідальністю. Наприклад, користуватися спеціальними гелями і мастилами. Справа в тому, що у жінки після непідготовленого анального сексу може виникнути багато неприємностей, таких як запалення ануса, за рахунок появи мікротріщин, венеричні захворювання, больові синдроми.

Анальний секс: з презервативом або без?

Любіть один одного і не забувайте, що використання контрацептивів при анальному сексі дозволять уникнути небажаної вагітності та безліч венеричних хвороб, а різні інтимні мастила урізноманітнюють відчуття і не дадуть з’явитися тріщин і ран.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.