Акваріумний дизайн нігтів

Одним з найпопулярніших видів нейл-арту, якого все частіше віддають перевагу сучасні модниці, є акваріумний дизайн нігтів. Він являє собою барвисті об’ємні малюнки у вигляді різних квітів, тварин або пейзажів, виконані з різних матеріалів (стрази, блискітки, сухоцвіти, фольга, кольоровий пісок) і покриті зверху прозорою плівкою з моделюючого гелю. Аквадизайн поєднує в собі досить складні фантазійні елементи і для того щоб вони виглядали бездоганно краще скористатися послугами досвідченого майстра в хорошому косметичному салоні.

Техніка виконання акваріумного дизайну включає в себе наступні дії:

1) підготовка до нарощування нігтів (сухий манікюр, знежирення, нанесення адгезирующего складу);

2) нарощування базового шару акрилу або гелю;

3) нанесення на готовий базовий шар плоского або об’ємного візерунка з використанням фарб, акрилових пудр, страз, леліток, кольорового піску або інших матеріалів для прикраси нігтів;

4) покриття візерунка завершальним шаром моделюючого гелю, який створює ілюзію прозорого скла.

Головними перевагами акваріумного дизайну є міцність і довговічність, оскільки вся краса надійно захищена щільним шаром гелю. Також поверх малюнка при бажанні можна наносити лак будь-якого кольору, при подальшому зняття якого стильний малюнок залишиться в первісному вигляді.

Недолік аквадизайну полягає в тому, що він виконується виключно на нарощених нігтях, які можуть бути схильні до поломки. Але ця проблема легко вирішується за допомогою своєчасної корекцію нарощених нігтів.