Презерватив з гелем для гоління і ще 6 смішних секс-історій

Секс – це не тільки пристрасть, але і веселощі (так-так, таке теж трапляється). Ось, наприклад, користувачі інтернету поділилися кумедними історіями з особистого життя, чим неабияк повеселили народ.

«Мені було років 17… Займалися з приятелем сексом, він зв’язав мені за спиною руки і я сиділа на стільці. І тут у двері дзвонить його бабуся. Опустив мою спідницю, сам одягнувся і пішов відкривати, а я як була прив’язана до стільця, так і залишилася. Бабуся прийшла, сіла зі мною поговорити і, мабуть, здивувалася, що я за півгодини так і не поворухнулася жодного разу…»

***

«Подруга в перший раз наодинці з новим знайомим. Напилися, як водиться. Вона пішла в душ. Виходить – він стоїть з дурної пикою в її колготках (на ногах, а не на пиці). Вона думала – жарт. Виявилося, не жарт. Йому так подобається. Але секс був (без колготок). Подруга казала – гад, колготки шкода, нові! Порвав, поки натягував на себе».

***

«Зі своїм першим МЧ займалися сексом постійно, а оскільки обидва жили з батьками, доводилося в пів-вуха слухати, чи не наближаються по коридору чиїсь кроки (коридор у мене був довгий, мама спеціально мабуть топала, щоб вже зовсім зненацька нас не застати, але і НЕ зайти кожен півгодини вона не могла). Зазвичай ми встигали расцепиться і відскочити один від одного на якусь відстань. Мама казала щось незначне, типу: “ідіть пити чай”, багатозначно на нас дивилася і віддалялася. Справа була влітку, жарко, МЧ прийшов в коротких шортах, які повністю знімати не став, щоб швидше встигнути їх почепити, і коли почулися заповітні кроки, ми швидко вскочили. Я полетіла до дверей, типу відкривати. На порозі з’явилася мама. Замість звичайного запрошення попити чаю, вона чомусь мовчала, рот і очі у неї розкривалися все ширше… Я обернулася на Леху, а він шорти-то почепив, а от труси – ні. А оскільки замість довгих штанів на ньому були коротенькі шорти (такі тепер тільки дівчата носять), труси в поспіху закатались і застрягли десь на струнких ногах набагато нижче рятівних шорт. Він це розумів і беззвучно реготав… Кидатися було пізно. Мама так нічого і не сказала, і пішла. З тих пір вона кликала нас пити чай тільки з кухні».

***

«Були ми в гостях у батьків чоловіка з маленькою донькою, мої батьки теж приїхали. А мій чоловік після пологів, як з ланцюга зірвався – сексу хотів кожну хвилину. І ось всі мої і його батьки, сестра чоловіка) нарешті пішли гуляти, і забравши дитину з собою, а ми залишилися вдома готувати їжу. Не пам’ятаю, що було, ми поспішали все встигнути, був шалений секс, після якого ми швидко одяглися і пішли готувати. Буквально через 7 хвилин приходять батьки, ми задоволені вивалюємося з кухні, всі в борошні і тут лунає жахливий крик його мами: “А це що таке?” Ми дивимося в сторону, куди вона показує пальцем і бачимо: у передпокої над телефоном, на рогах опудала оленя висить презерватив, щоправда, нічим не наповнений, тільки розгорнутий. Ми стали займатися сексом з презервативом, а потім чоловік вирішив його зняти і продовжити без (для більшої гостроти відчуттів), і в пориві пристрасті зняв його і жбурнув, після сексу ми про нього навіть не згадали, але от як він опинився в коридорі на рогах опудала так зрозуміти і не змогли».

***

«5 ранку. Балкон. Імовірно, що всі сплять і нічого не бачать, і не чують. Сперлася я, значить, на підвіконня і вперед. Хвилин через …дцять активного сексу повертаю голову і бачу в МЕТРІ від себе сусідку, що палить на сусідньому балконі. Єдине, що змогла зробити це сказати “здрассьте”… Добре хоч це сусідка з іншого під’їзду. Вона вирішила додивитися, поки ми закінчимо. Так що хвилин через 5 “здрассти” було повторено моїм партнером. Абсолютно непробивна жінка».

***

«Два роки тому у нас жили дві кішки, чоловік з-за них не міг робити мені кунілінгус, т. к. коли він укладався робити куні, його ноги звисали з ліжка, в процесі нижні кінцівки злегка затікали і він (чоловік) починав ворушити пальцями, а наші підлі кішки думали, що це така гра і тихо підкравшись удвох, випустивши свої кігті, кидалися на його сіпаються в пітьмі ноги, ось він кричав матом після цього…»

***

«Приятель, начитавшись про те, що при введенні гелю член стає товстіший, та й вирішив спробувати. Робити укол він не зважився, а вирішив все спростити. Купив пачку презервативів і коли подруга вже лежала в ліжку готова, пішов у ванну – зробити їй сюрприз. Спочатку він одягнув один презерватив, потім у другій видавив з тюбика гель і одягнув на перший, а потім теж зробив і з третім презервативом. Вийшов товстий важкий інструмент. Але справа в тому, що у ванній він не знайшов нічого більш підходящого, ніж крем-гель для гоління. Коли секс почався, то майже відразу ж обидва презерватива з гелем зіскочили з члена і залишилися у вагіні. Він не помітив і як молотобоєць продовжував. Дівчина відчула щось не те і, глянувши вниз побачила, як з її вагіни виходять пучки різнокольорових бульбашок, а потім ще і лопаються. З неї почалася істерика».